reklama

Zdraví

Odpočinkové kabiny - líbilo by se vám je mít v práci? Foto:
  Aby obyvatelé New Yorku znovu nabili baterie ve městě, které nikdy nespí, již dávno ve velkém množství konzumují kávu nebo zdravé zeleninové koktejly. Dnes však objevují rovněž přednosti odpolední...
Instagram šílí po „zakázané” černé rýži! Foto:
  Bílou rýži známe všichni, ale ochutnali jste už její černou super sestřenici? Čím je tak výjimečná a proč je vlastně „zakázaná”? Zkuste ji a uvidíte, jak vám zachutná!
Meditace: Cesta k životní rovnováze začíná ve vaší mysli! Foto:
  Máte poslední dobou pocit, že se životem potulujete jako bludný Holanďan? Nic se vám nedaří tak, nedokážete se soustředit, neumíte věci dotáhnout do konce a celkově se vám zdá všechno kolem chaotické...
9 důležitých věcí, které vám ani lékař neřekl o vašich kostech Foto:
  Kosti mají vydržet celý život. Jenže to, jak žijeme, se na nich zásadním způsobem podepisuje. Udržte si je proto zdravé a silné co nejdéle.
Čtyři zázraky, které může kofein udělat pro vaše tělo Foto:
  Když se řekne denní dávka kofeinu, představíme si nejspíš ranní hrnek kávy. Co je ale kofein a jaké zázraky může udělat pro naši krásu a zdraví?
Řeč těla - infarkt myokardu Foto:
  Jak ovlivňuje stav duše i naše tělo? Objevte tajemství psychosomatiky. Co nám chce tělo naznačit problémy se srdečním infarktem?
Noční můra řady mužů? Velká ňadra! Foto:
  Zatímco spousta žen touží po větším poprsí a kvůli svůdnějšímu hrudníku neváhají podstoupit plastickou operaci, mnoho mužů řeší opačný problém – mají téměř ženské vnady, aniž by o ně stáli.
Obsah vitaminů a minerálů v našich potravinách rapidně klesá Foto:
  „Jedno jablko denně zahání lékaře.“ To platilo možná dřív. Dnes by bylo třeba sníst těch jablek alespoň přepravku, abychom si zajistili přísun potřebných živin. Pokud nechceme výživově strádat,...
Nepodceňujte vysoký krevní tlak. Víte, co vám může způsobit? Foto:
  Vysoký krevní tlak neboli hypertenze je onemocnění, které se netýká jen starší populace. Podle posledních odhadů jím trpí až 20 % populace a s věkem počet hypertoniků stoupá. Řada lidí navíc vůbec...
Co jste o klíšťatech možná ani netušili? Foto:
  Jeden z letních strašáků je rozhodně klíště. Stříkáte se různými spreji, prohlížíte děti, psy i sebe a když parazita objevíte, je to hodně nepříjemné. Co jste o klíšťatech ještě možná nevěděli?
Horoskopy 2018

reklama

reklama