reklama

5 věcí, které prozradí výtok o vašem zdraví

Nepatří to k tématům běžné denní konverzace mezi kamarádkami nebo s partnerem. Nicméně zpozorněte – poševní výtok může velmi napovědět, co se děje ve vašem těle. Většinu času tohle nemusíte řešit, není třeba o tom přemýšlet. Berete to coby přirozenou věc a určitě máte na starosti mnohem zajímavější a atraktivnější věci. Nicméně si určitě všimnete, když se něco změní – barva, textura nebo zápach. To všechno nepodceňujte a naslouchejte svému tělu. Něco vám tím chce sdělit.

Přinášíme vám návod, jak dekódovat podle poševního výtoku váš zdravotní stav.

výtok foto1 Foto:
Zdroj: Thinkstock
Máte ovulaci

Když zjistíte, že je váš výtok v jistém smyslu takový pružný, elastický – nabízí se, s prominutím, přirovnání konzistence k syrovým vaječným bílkům – pravděpodobně to znamená, že zrovna prožíváte období ovulace. Vaječníky uvolnily zralé vajíčko, které prochází vejcovodem a může být oplodněno.

 

Pokud toužíte po miminku, může být tento typ výtoku taková menší nápověda, že na to můžete s partnerem "skočit". Lepkavá tekutina totiž usnadňuje spermiím cestovat k vajíčku. V opačném případě vás to může varovat, abyste se více chránila.

Horoskopy 2018

reklama

reklama