reklama

5 zvyků, kterými škodíte svým ňadrům

Ňadra hrají v naší společnosti velkou roli, ženám dodávají sebevědomí, pro muže jsou zase známkou ženského sex-appealu. Není tedy divu, že je každá žena chce mít co nejpěknější.

Jenomže prsa se mění, stopy zanechává těhotenství i kojení, nesporný vliv má gravitace. S přibývajícím věkem tělo ztrácí kolagen, pokožka i pojivové tkáně pod kůží nejsou tak elastické jako dřív. Povislá prsa mohou být i otázkou genetiky, takže pokud vaše matka prsa pevná neměla, vy o ně také přijdete. Bohužel.

Vědci zjistili, že prsní tkáň stárne o dva až tři roky rychleji než zbytek těla a že její stav závisí i na našem chování. Jsou každodenní zvyky, které zhoršují přirozené stárnutí. Odhalte je a zbavte se jich, aby vaše ňadra vypadala dobře co nejlépe.

 

Buďte ke svým ňadrům ohleduplnější Foto:

Jojo efekt Foto:
Zdroj: thinkstockphotos.com
Jojo efekt

Pokud se vaše váha pohybuje v rozmezí několika kilo, můžete zůstat v klidu. Váhový rozdíl pěti kil na poprsí žádné škody nenapáchá. Ale když přiberete 15 kilo, pak je zase shodíte, a tak pořád dokola, zanechá to na vás nepřehlédnutelné stopy. „Prsní tkáň bude postupně ochabovat a ztrácet elasticitu, až nakonec bude vypadat jako staré punčochy. Tak vytahaná bude,“ varuje prsní chirurg a prezident Americké společnosti pro estetickou plastickou chirurgii Michael Edwards.

Horoskopy 2018

reklama

reklama