reklama

Archiv článků

Spouštěčem lupénky je hlavně stres Foto:
  Léčba lupénky je běh na dlouhou trať, pro mnohé dokonce celoživotní. Tato zatím nevyléčitelná a velmi stresující nemoc postihuje stále větší část populace – v Česku jí trpí téměř půl milionu lidí....
Bolí nebo brní vás občas některý z prstů na ruce? Foto:
  Jak ovlivňuje stav duše naše tělo? Objevte tajemství psychosomatiky.
Jestli je taky používáte, zaděláváte si na problém Foto:
  Ušní maz je jedna z těch věcí, které nám neustále otravují život. A vatové tyčinky jsou ta nejjednodušší možnost, jak se ho zbavit, ale taky zároveň ta nejhorší.
Atopický ekzém se dá řešit i jinak Foto:
  Kortikoidy jsou účinným a univerzálním lékem proti zánětu, dobře tedy zabírají i na akutní vzplanutí atopického kožního ekzému, ale mají silné vedlejší účinky.
Vaginóza je nebezpečná hlavně v těhotenství Foto:
  Bakteriální vaginóza je nejčastějším vaginálním onemocněním. Setkává se s ní každá pátá žena, proto je třeba dobře rozeznat její příznaky, aby mohla být zahájena správná léčba.
Ženy často křečkují, hlavně boty a oblečení Foto:
  Existuje mnoho lidí, kteří mají skříně, poličky a mnohdy celý byt zaplněný nepotřebnými, nefunkčními, zastaralými věcmi a odmítají je vyhodit. Někteří žijí sami. Ti ostatní tím sice lezou na nervy...
Zlatá horečka jménem superpotraviny Foto:
  Superpotraviny, produkty opěvované pro své účinky na lidské zdraví, mají leccos společného s hvězdami televizních seriálů: Stejně jako ony dokážou rychle vystřelit ke slávě, aby je zanedlouho...
Zbavte své ruce bolestivých záděr Foto:
  Jsou malé, přesto dokážou pěkně znepříjemnit život. Řeč je o záděrách, drobných poraněních v oblasti nehtu, které kazí vzhled našich rukou a ještě pěkně bolí.
Alergie se může objevit v dětství i v dospělosti Foto:
  Jaro je pro většinu lidí tím nejhorším obdobím v roce, protože kvete mnoho rostlin, jejichž pyl je silným alergenem. Hodně pacientům by však mohla pomoci alergenová imunoterapie.
Je jen málo věcí, na které by se tea tree olej nehodil Foto:
  Elixír mnoha možností – tak bychom mohli velmi stručně popsat nenápadnou lahvičku s doslova zázračným obsahem, olejem získávaným z listů australského kajeputu střídavolistého, neboli tea tree olejem.
Špatná intimní hygiena může vést k velkým problémům Foto:
  Správná osobní hygiena je v současnosti znakem moderní doby. Pravidla, která často platí u osobní hygieny, nejsou však vždy vhodná pro intimní partie ženy. Přitom téměř každá z nás zná nepříjemný...
Kdo by nechtěl vypadat mladě Foto:
  Asiati vypadají mladě do vysokého věku. Jak to dělají? Odbornice na čínskou medicínu vám poradí.
Horoskopy 2017

reklama

reklama