reklama

Jak provádět samovyšetření prsu? Henry vám to ukáže!

Prsa jako prsa... Foto:
Prsa jako prsa...
Foto: Mamca/Youtube

Ač činí ženská prsa potěšení velké části populace, na většině sociálních sítí jejich obrázek ukázat nesmíte. Což může být docela problém, pokud chcete zveřejnit instruktážní video o samovyšetření prsu….

Každý běžný uživatel sociálních sítí nejspíš ví, že tu jsou některé věci zakázané. Například zobrazování určitých částí lidského těla. Konkrétně Facebook a Instagram mají velmi přísná pravidla, pokud jde o ženské bradavky. Ty už spadají do kategorie Pornografie. Takže pokud budete chtít na Facebooku zveřejnit instruktážní video v rámci kampaně proti rakovině prsu, nejspíš narazíte na problém.

Přesně to se stalo argentinské charitativní organizaci MAMCA, která se ale nenechala odradit a našla cestu, jak tato pravidla obejít. Prostě natočila instruktážní video s mužskými „ňadry". Výsledkem je poněkud legrační a dost chlupatá série detailních záběrů.

Na začátku videa je žena, která si rozepíná blůzu, zatímco hlas v pozadí vysvětluje, jak ženská prsa podléhají cenzuře, ačkoli slouží i k názornému předvedení vyšetřovacích technik v rámci prevence rakoviny prsu. A ihned vesele dodává: „Naštěstí jsme objevili prsa, která cenzuře nepodléhají!“ V tu chvíli přichází na scénu Henry se svou nahou hrudí a v následující minutě je na něm krátce demonstrováno celé samovyšetření, krok za krokem. Video pak končí doporučením dodržovat tři kroky prevence – samovyšetření, pravidelné návštěvy gynekologa a mamografická vyšetření.

„Je těžké přimět ženy kolem pětadvaceti let, aby pravidelně prováděly samovyšetření, a předešly tak riziku rakoviny prsu. Přitom pro ně není problém každých pět minut kontrolovat svůj mobil. Proto jsme se rozhodli odchytit je právě na sociálních sítích,“ vysvětluje David z agentury Little Black Book, která reklamní video natočila.

Je opravdu zvláštní, že pokud konečně chcete využít sociální média pro dobrou a velmi užitečnou věc, musíte hledat cesty, jak obejít pravidla. Naštěstí v tomto případě se to povedlo, a dokonce se při tom můžete i zasmát.

-ak-

Mohlo by vás taky zajímat: 

 

Článek

Prsa jsou barometr vašeho zdraví Foto:

Co prozradí prsa o vašem zdraví?

Prsa mohou hodně říct o tom, co se děje uvnitř vašeho těla. Proto byste měla jejich stavu a hlavně nečekaným změnám tvaru a velikosti věnovat velkou pozornost.

Článek

Řadu věcí neovlivníte, ale dost jich ovlivnit můžete Foto:

Rakovina prsu: Co všechno zvyšuje riziko jejího vzniku?

Karcinom prsu je v České republice nejčastějším zhoubným nádorem žen. Ročně jím u nás onemocní kolem 100 ze 100 000 žen. Když budete vědět, co zvyšuje riziko vzniku tohoto...

Článek

Bujným poprsím příroda obdařila i americkou modelku a příležitostnou herečku Kate Upton. Foto:

10 nespravedlností, které znají jen ženy s velkými prsy

Pokud je nemáte, těžko si uvědomíte, že vlastnictví velkého poprsí má i svou stinnou (povislou) stránku. Ale je to tak. Budete se možná divit, s jakými problémy se denně...


Horoskopy 2018

reklama

reklama