reklama

Máte větší prdelku? Nezoufejte, ženy s velkým pozadím jsou prý zdravější a inteligentnější!

Líbí se vám holky s pevným zadečkem? Tak tohle je galerie pro vás! Foto:
Líbí se vám holky s pevným zadečkem? Tak tohle je galerie pro vás!
Foto: facebook.com

Pokud jste se trápila tím, že jste přes prdelku poněkud prostornější, nyní můžete zahodit své chmury a začít se těšit ze života.

Vědci z Oxfordské univerzity totiž zjistili, že ženy s objemnější prdelkou jsou nejen zdravější a odolnější vůči nemocem, ale hlavně jsou prý daleko inteligentnější než ženy se zadečkem jako dva stroužky česneku.

A jak k tomu vědci dospěli? Výzkumy prokázaly, že tyto dívky a ženy mají nižší hladinu cholesterolu v krvi. A to proto, že jejich tělo produkuje více hormonu, který štěpí cukry. Tedy se jim vyhýbají takové choroby, jako je cukrovka nebo onemocnění srdce. Nebezpečné částečky tuku se jim usazují nejvíce v prostorách zadečku a stehen, to zabraňuje chorobám krevního oběhu. Jejich prdelka je takové sítko, které zachycuje škodlivé tuky a nepouští je dál.

Krásný zadeček si můžete vypracovat. Foto: Krásný zadeček si můžete vypracovat.Foto: All

A pokud jde o tu inteligenci, tyto ženy mají ve svém těle větší množství omega-3 mastných kyselin, u kterých je prokázáno, že zlepšují funkci mozku. Dále se při této studii zjistilo, že děti, které se narodí ženám majícím širší pánev, jsou zdravější a prospívají daleko lépe, než ty, které porodily matky s úzkou pánví.

Tímto průzkumem prošlo více než 16 000 žen, takže se výsledky dají brát celkem vážně.

Takže vy, dámy s pořádným pozadím, nyní už nejste jen dobrým základem rodiny, ale je tu veliká pravděpodobnost, že budete žít delší, zdravější a šťastnější život než hubené „bezprdelní“ modelky.

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama