reklama

Mladá žena upadla do kómatu po tom, co jí explodovaly implantáty v pozadí

Nechala si nacpat do hýždí obří implantáty, které praskly Foto:
Nechala si nacpat do hýždí obří implantáty, které praskly
Foto: Instagram.com

Nesnažte se vypadat za každou cenu jako Kim Kardashian a jiné podobně postižené celebrity. Tato dívka na podobnou snahu ošklivě doplatila.

Serena Beuford (27) nyní leží v nemocnici na přístrojích a má opravdu velké zdravotní komplikace. A proč? „Vybuchl“ jí zadek.

Pravidelně navštěvovala místní posilovnu v Texasu, odkud pochází. Ten den, kdy se jí stalo tohle neštěstí, tam byla také, dělala dřepy – a přitom se zřejmě implantáty porušily.

Majitel posilovny popisoval, jak se incident odehrál: „Slyšel jsem hlasitý zvuk, jako když něco praskne, následně se žena skácela na zem, a ještě než omdlela, křičela: ´Můj zadek je pryč!´ Neměl jsem nejdřív tušení, co tím myslí, dokud jsem si nevšiml, že její zadek záhadně splaskl. Ona totiž svůj zadek ráda ukazovala, předváděla se s ním a snažila se získat pozornost všech kluků. Špulila ho na všechny světové strany.“

Článek

Stačí pravidelně a správně cvičit a rozumně jíst Foto:

Sexy zadek do plavek: Tohle dělejte a budete ho mít

Kdo by netoužil po krásném a pevném pozadí? Ještě pořád máte čas ho hezky vytvarovat, když začnete hned. Poradíme vám, co dělat.

 

Jak uvedla její sestra, měla Serena přes zadek 64 palců, což je přibližně 162 cm.

Jo, tak to už je opravdu pěkná prdelka! Jak se říká: „Velký zadek – základ rodiny.“ Zřejmě chtěla na svou zadnici utáhnout nějakého potenciálního tatínka svých budoucích dětí... Nechala si ale implantáty voperovat na klinice bez licence – tu nyní vyšetřuje policie. Doktoři, kteří dívku léčí, říkají, že bude muset podstoupit několik chirurgických zákroků, protože explodující implantáty jí způsobily vážná poranění, hlavně konečníku a tlustého střeva.

Ponaučení z tohoto příběhu? Pokud už uvažujete o nějaké plastické operaci, vyberte si kliniku podle referencí a samozřejmě s licencí. Na těchto věcech se opravdu nevyplatí šetřit. Mohlo by vás to stát i život!

Článek

Tvar nosu mění výraz obličeje Foto:

Jak dopadne plastika? Takhle to uvidíte dopředu

Chcete si nechat upravit nos nebo ňadra, ale trápí vás, jak byste ve skutečnosti vypadala?
Horoskopy 2018

reklama

reklama