reklama

NOVÁ PANDEMIE v Evropě: Problémy s imunitou má většina obyvatel

Hlavně děti potřebují posilovat imunitu Foto:
Hlavně děti potřebují posilovat imunitu
Foto: Thinkstock

Problémy s oslabenou imunitou má v současné době v ČR stále více obyvatelstva. Zejména děti podléhají nejrůznějším infekcím a alergiím podstatně snadněji, než tomu bylo v dřívějších dobách.

Stále častěji trpíme chronickými zdravotními komplikacemi, které jsou spojeny s trvalými imunodeficity. Děti se dnes běžně pohybují ve velkých kolektivech, které se střídají, např. škola, školka, družina, kroužky, hromadná doprava, kde se vyskytuje spousta virů. Řada rodin posílá kvůli velkému pracovnímu nasazení do škol děti, které nejsou zdravotně v pořádku. Svou negativní roli hraje nutričně nekvalitní často příliš chemizovaná hypermarketová strava. Nemalý vliv mají časté inverze, exhalace a špatné rozptylové podmínky, nedostatek pohybu u dětí a stále agresivnější a vůči léčivům odolnější bacily.

Na posílení imunity existuje na první pohled velké množství nejrůznějších preparátů, ale dosud na trhu chyběl opravdu účinný komplexní přípravek, který by byl pro široké spektrum uživatelů. Buď se vyskytují monotematicky zaměřené produkty, např. pouze z hlívy či nukleotidů, nebo přípravky všeobecného charakteru, které s imunitou příliš nesouvisí. Jedná se zpravidla o předražené želatinové bonbóny plné barviv, s nějakými, většinou syntetickými vitamíny.

Na globální posílení imunity byl vyvinut zcela nový přípravek s názvem IMUNILKY. Jedná se o cucavé tablety, které jsou primárně určeny zejména dětem, ale mohou je samozřejmě užívat i dospělé osoby. Jde o první velmi komplexní preparát na trhu v ČR určený k budování a zesílení imunitního systému zejména dětí. Přípravek je postaven na bázi Kolostra, betaglukanů z hlívy ústřičné, obsahuje extrakt z červené řepy, vitamín C a vitamín D3. Tento přípravek je schopen nahradit několik specifických produktů, což zákazník také pozná úsporou financí.

Pharma_News_imunilky Foto:

 

KOUPIT IMUNILKY - NOVINKU PRO DĚTI

Jedna z hlavních účinných složek IMUNILEK - Kolostrum je předmléčný tekutý sekret, který je vylučován mléčnou žlázou matek savců bezprostředně po porodu. Pro novorozence, kteří přicházejí na svět vyčerpaní porodem a bez imunity, představuje prvotní zdroj energie, komplexní potravy a životně důležitých látek ve vysoké koncentraci. Kolostrum je svým obsahem velmi složitá emulze stovek vysoce účinných biologicky a imunologicky významných látek, které zásadním způsobem budují a zesilují imunitní systém, detoxikují organismus, podporují zbytnění svalů a silně regenerují. Jedná se o takové typy látek, jaké dokáže vyrobit pouze živé tělo a jsou nenahraditelné jakýmkoli rostlinným materiálem. Pozitivních účinků hovězího kolostra využívala lidová medicína už v dávných dobách, oblibu mělo zejména u severských národů.

Vyzkoušejte jako první naprostou novinku na posílení imunity Vašich dětí. Využijte mimořádné akce za zaváděcí ceny.

 

Imunilky bez lesku Foto:

 

 

 

KOUPIT IMUNILKY akční balení

                                                                                                                                                    Máte obavy z chřipky či jiných sezónních zdravotních komplikací? Vyzkoušejte jednu z nejúčinnějších substancí pro normální fungování imunitního systému. Přípravek patří k nejúčinnějším doplňkům stravy na budování a posilování imunity. Produkt je ve formě 100% prášku, což je vhodná forma i pro děti. Balení (100g) vystačí na 2 měsíce.

KOUPIT PŘÍPRAVEK NA IMUNITU

logo_medicinka_cz Foto:

 

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama