reklama

Udržte v létě svůj klín zdravý. Známe 5 tipů od čtenářek, jak na to!

Udržte v létě svůj klín zdravý Foto:
Udržte v létě svůj klín zdravý
Foto: istock.com

Léto je skvělé období plné koupání, večerů pod hvězdami a lehkých šatů. Zatímco vy si ho užíváte plnými doušky, vaše vagina možná trpí. Víte, jak ji udržet v kondici?

V teplém a vlhkém létě se nelíbí jen vám, ale i různým potvůrkám, které se rády uhnízdí “tam dole” a znepříjemňují nám život. Víte, jak se v letním období starat o svůj klín, aby byl zdravý a v pohodě? Dejte na tipy našich čtenářek!

1) Mokré plavky

Říkala vám to maminka a říkáme to i my! Když vylezete z bazénu, sundejte si ty mokré plavky. Pokud je necháte uschnout na těle, zaděláváte si na zánět močového měchýře, jen to lupne. “Po neblahých zkušenostech si k bikinám vždycky kupuji dva spodní díly! Když vylezu z bazénu, vždycky si převléknu ty suché kalhotky a mokré dám sušit na sluníčko. Uschnou raz dva a takto to točím klidně až do večera!” (Kamila, 39)

2) Diskrétní vložka

“V létě mě nebaví nosit kalhoty a už vůbec ne džíny! Prostě je to doba lehkých sukní, které miluji. Je fakt, že nikdy nevím, kam si přesně sednu a co se mi může dostat až k intimním místům, proto jsem se naučila vždycky nosit speciální slipové vložky, které mě více ochrání.” (Linda, 26)

3) Kondomy s sebou!

Pokud si neodepřete letní románek, proč ne? Ale zodpovědný přístup především! “Jsem single a když v létě s partou jezdíme na festivaly a na vodu, někdy se mi prostě někdo líbí a je z toho malý letní románek. Do baťůžku si vždycky balím hromadu kondomů. Kámoši dělají vtipy, ale já si chci užívat zábavu a ne chytit pohlavní nemoc!” (Sandra, 24)

4) Kvasinková prevence

Pokud trpíte na vaginální mykózy, bývá to v létě ještě častější problém! Je horko, potíme se, a ne vždy proudí k vagině dost vzduchu. Skleníkové miroklima přeje kvasinkám! Prostě zaděláno hodně svědivý problém. “V létě mám vždycky zásobu poševních tablet proti vaginální mykóze, ať jedu kamkoli. Také si dávám pozor na hodně prodyšné oblečení a vždycky si sundavám mokré plavky. Také jím hodně probiotik, daleko více než v zimě a vyhýbám se sladkému, které kvasinky dost milují!” (Barbara, 34)

5) Pozor na veřejná wc

“V létě jsem pořád na cestách a prostě to miluju! Jenže to také znamená exkurzi po všech možných veřejných záchodcích světa. Ne všude máte pěkný čistý hotel, někdy je to tedy docela síla, zvlášť když se dostanete někam, kde se na nějaké západní standardy nehledí. Nikdy se na veřejná wc nevypravuji bez antibakteriálních ubrousků nebo alespoň lahvičky desinfekčního gelu!” (Petra, 30)

Mohlo by vás také zajímat:

Článek

Letní milování může být i pěkně nepříjemné Foto:

5 nástrah letního milování. Pozor na ně!

Léto je přímo stvořené k milostným radovánkám. Klidně si trochu okořeňte sexuální život, jen dejte pozor na některé nástrahy, které vás mohou právě během tohoto období potkat.

Článek

Řeč těla - mykózy Foto:

Řeč těla: Co nám odkrývají potíže s mykózami?

Jak ovlivňuje stav duše naše tělo? Objevte tajemství psychosomatiky. Co nám chce tělo naznačit problémy s mykózami?

Článek

Kdy raději tanga vynechat? Foto:

11 případů, kdy byste určitě neměla nosit tanga

Existuje několik objektivně dobrých důvodů, kdy jsou tanga lepší než obyčejné kalhotky. Tyhle to ale nejsou.

autor: KU

Horoskopy 2018

reklama

reklama