reklama

Víte, proč spát nahá? Zlepšíte si zdraví, sex i linii!

Nestyďte se spáte bez pyžama! Foto:
Nestyďte se spáte bez pyžama!
Foto: iStock

Shoďte pyžamo nebo noční košili a spěte nahá! Kromě příjemného pocitu ze získané volnosti to má ještě další výhody! Prozradíme vám, jaké…

Více sebedůvěry!

Myslíte, že spát nahé mají dovoleno je topmodelky nebo perfektní dívky z Instagramu? Omyl! Vaše tělo si zaslouží to samé, ať je jakékoli! Čím více budete usínat nahá, čím více se dokážete radovat z chladivých doteků prostěradla na svém těle, tím více s ním budete v pohodě. Je vaše, je krásné a je nahé.

2. Dobrý krevní oběh

Také se každé ráno budíte přiškrcená vyhrnutou noční košilí nebo s červeným pruhem od gumy z pyžama kolem pasu? Oblečení s námi v noci příliš nespolupracuje. Tak ho prostě vynechte, alespoň teď, dokud je ještě léto. Když budete spát nahá a nikde vás nebude nic tlačit, podpoříte tím krevní oběh a vaše tepny, okysličené svaly a srdce vám poděkují.

3. Sbohem kvasinkám

Jestli je něco v noci horší než komáři nebo chrápající partner, je to otrava s kvasinkovou infekcí. Kdo nezažil, nepochopí, kdo zažil, dá za pravdu. Jedno ze základních pravidel, jak se těch potvor zbavit je větrat! Ne oknem, ale prostě „tam dole”. Kvasinkám se nejlépe daří v teplém a vlhkém prostředí a takové pěkně přiškrcené pyžamo z umělého „saténu” je pro ně přímo značka ideál. Pokud jim chcete předejít nebo si alespoň ukrátit trápení, je přísun čerstvého vzduchu do „mezinoží” jednou z podmínek. Takže pyžamo dolů a raději spěte nahá!

4. Usnete jako nic

Nahé tělo dokáže daleko lépe regulovat tělesnou teplotu a jakmile se s tímhle problémkem vypořádá, pošle vás snáze do říše snů. Přehřátá v pyžamu se naopak budete trápit a budit každou chvíli a váš spánek nebude stát za moc.

5. Zhubnete!

Rovnítko mezi naháčem v posteli a úbytkem váhy se může zdát přitažené za vlasy, ale je to tak! Při spánku logicky méně spalujeme než při denních aktivitách. Když ale budeme spát nazí, rozjede tělo spalování, kterým se snaží vytvářet více tepla a vydává také více energie. Tedy více spaluje kalorie! A je tu další plus: tělo v chladu snižuje hladinu kortizolu, který nabuzuje chutě na nezdravá jídla. Bude vás v noci tedy méně honit mlsná. O další důvod více, proč do toho jít!

6. Lepší sex!

Vzhledem k tomu, že jste jediná nahá žena v pokoji, máte jeho stoprocentní pozornost. Možná jste spolu už sto let, ale ve chvíli, kdy namísto flanelu ucítí pod peřinou vaši nahou voňavou pokožku, hlava přestane bolet jeho i vás….

-ku-

Mohlo by vás taky zajímat:

Článek

Jakou polohu máme při spánku zaujmout, abychom se co nejlépe vyspali?  Foto:

Ideální pozice pro dobrý spánek: Na zádech, na boku nebo na břiše?

Existuje ideální poloha, která nám pomáhá usnout a neškodí našemu tělu? Na tyto otázky odpovídá několik expertů, které cituje francouzský deník Le Figaro.

Článek

Emily Nolan je krásná žena Foto:

Nemá křivky modelky, přesto se rozhodla ukázat své tělo nahé! Proč?

Modelka nadměrných velikostí Emily Nolan, vysvětluje, proč se rozhodla, že se podělí o své nahé fotky s celým světem.

Článek

Bavorské ženy mají při sexu podivný zvyk Foto:

Prudérní Poláci a nahatí Němci aneb Jak je to se sexem u sousedů?

O tom, jakou roli hraje v životě sex, svědčí nejlépe výsledky internetových vyhledávačů. Slovo sex je obvykle na prvním místě, pokud ho nevystřídá porno. I proto nás...


Horoskopy 2018

reklama

reklama