reklama

Vy a vaše vagina: Pečujte o své ženství!

Chvilka o samotě vám prospěje Foto:
Chvilka o samotě vám prospěje
Foto: thinkstockphotos.com

Spojí vás s rozkoší, je bránou k mateřství a také symbolem naší ženskosti. Potřebujete snad ještě víc důvodů, proč byste měla vaší vagině věnovat pozornost?

Začněte praktikovat naše pravidla a vězte, že vaše lůno i ženství se zachvějí přívalem svěží harmonie, což se pak projeví na všech frontách.

Když nemáte v plánu dostaveníčko, sáhněte po prodyšné bavlně

Do práce, na obchodní jednání nebo na oběd s rodinou vklouzněte do bavlněného spodního prádla, co pohladí a bez kompromisu pohlcuje a odvádí vlhkost. Naopak krajku a průsvitné syntetické materiály si ponechejte na rande. Vaše parťačka se vám odvděčí tím, že nebudete vědět, co je to mykóza a s tím související úporné svědění a pálení.

Když (anální) sex, tak takový, co má řád

V případě, že kývnete drahému na vpád do zadní komnaty, stanovte si zásadu, že jeho penis do vaginy po té už nevpustíte. Bakterie z konečníku by vašemu klínu mohly způsobit nepříjemné zdravotní patálie. A když si nemůžete pomoci a oba máte chuť na opáčko, nařiďte mu, ať se vyzbrojí fungl novým kondomem.

Základním předpokladem je také klást důraz na intimní hygienu a, co se týká vašeho partnera a v rámci lásky a důvěry, nestřídat milence jako na běžícím pásu. Přece jenom je vaše vagina něčím jako posvátným územím, kam pozvete jenom toho, kdo za to stojí.

Vrací se vám opakovaně záněty, mykózy a bílý výtok páchnoucí po rybině? Léčbě byste měla podrobit i mužovu chloubu, jedině pak budete mít klid.

Článek

Muži anální sex milují. I vy si ho můžete užít Foto:

Anální sex: Máte z něj strach?

Považujete ho za nevhodnou, bolestivou a nehygienickou milostnou variantu, ze které se vám ježí chloupky po celém těle? Pokud je anální sex prováděn s citem a mezi...

 

Znásobte intimní sevření

Jakmile budete mít chvilku, ať už čekáte ve frontě u pokladny, nebo na MHD na zastávce, cvičte zatínání a povolování pánevního dna. Kegelovy cviky nejenom mají za následek zlepšení následného milostného průniku, ale také představují účinnou prevenci před inkontinencí, která trápí ženy v pozdějším věku. Tip: Zainvestujte do svého ženství a podarujte vagině Venušiny kuličky. Zavést si je můžete při úklidu nebo před hodinou jógy či pilates.

Článek

Sex a jóga Foto:

Jak na lepší sex? Vyzkoušejte tyto pozice jógy!

Jestli vaše milování už není, jako bývalo, máme pro vás super tip – zkuste jógu. Toto východní cvičení prospěje vašemu tělu i psychice, tak proč by nemohlo prospět vašemu...

 

Zakysané výrobky, menstruační kalíšek nebo přírodní tampony z moře

Užívala jste antibiotika nebo jste pořád ve stresu? Ozdravte své ženství konzumací zakysaných potravin, pokud ale cítíte slabší známý pocit svědění a pálení, zaveďte si preventivně tampon s trochou jogurtu s přátelskými bakteriemi nebo začněte preventivně používat tampony s probiotickou vrstvou.

Co se týká periody, vyzkoušejte novinku v podobě mořské houby, která se maximálně přizpůsobí vašemu ženství, během nošení nikde netlačí a zároveň tak kvůli přírodnímu materiálu nedráždí delikátní sliznici. Oblíbený je rovněž menstruační kalíšek, který je vyroben ze zdravotně nezávadného materiálu.

Článek

Ti, kdo zažili sex během menstruace, tvrdí, že je daleko lepší.  Foto:

Sex během menstruace: Je mnohem lepší, ale má svá rizika

Milování během menstruace – nikdo o tom moc nemluví, to ale neznamená, že to lidé nedělají. Opravdu to není vhodné? Co vše o něm potřebujete vědět?

 

Máte rozházené hormony? Procvičte se k vitalitě!

Haprují vám hladiny hormonů, vaše menstruace si dorazí, jak se jí zachce, a o pravidelnosti tak nemůže být řeč? Neřešte to prostřednictvím antikoncepce, která celý problém akorát „uspí“ a raději vyzkoušejte účinnou sestavu hormonální jógy od Brazilky Dinah Rodrigues. Cílené cviky určené pro něžné pohlaví řeší problémy s neplodností, upravují cyklus, poradí si s polycystickými vaječníky a také menopauzou. Když budete mít v normě hormony, bude vás sex opět víc bavit a i zrádná vlhkost, která se ne vždycky dostavila, bude s vámi.

Článek

Antikoncepce a tloustnutí: Skutečně to spolu souvisí? Foto:

Antikoncepce a tloustnutí: Skutečně to spolu souvisí?

Stalo se vám, že jste začala brát antikoncepční pilulky a kila šla nahoru? S tvrzením, že užívání hormonální antikoncepce přispívá ke zvyšování hmotnosti u žen, se setkává...

 

Masturbujte, i když nejste právě single.

Proč se tu a tam nezašít do vany plné voňavé pěny (nebo kamkoli jinam, kde budete mít krapet soukromí) a nezahrát si s vaší lasturkou a celkově s vaším tělem. Hlaďte, masírujte si bradavky, dotýkejte se citlivého podbřišku, rozhrňte prsty jemně oponu stydkých pysků, mazlete se s klitorisem a prožijte koncert sólo erotiky až do konce. Uvidíte, že taková chvilka o samotě vám prospěje. A pak když víte, co vás skutečně vzrušuje, můžete navést i drahého.

 

SOS tipy, co mějte na paměti!

- Vaší intimní jeskyňce prospívá také jídelníček bohatý na zeleninu, ovoce, libové maso, ryby a kvalitní obiloviny. Naopak snižte příjem bílého rafinovaného cukru, sladkých limonád a polotovarů.

- Pokud se nemůžete dostatečně zvlhčit, možná je na čase vysadit antikoncepci. Právě pilulky mohou mít za vinu to, že váš milostný hlad se propadl na nulové hodnoty.

- Ráda si spolu s partnerem během sexu vyhráváte s vibrátorem nebo dildem? Vyzbrojte se dezinfekčním gelem a pokaždé si intimní hračku dokonale připravte na další použití. Tip: Můžete samozřejmě použít i kondom!

- Buďte v kontaktu s gynekologem, co své práci skutečně rozumí a o své pacientky se zajímá. Vy (i vaše dítě) přece chcete být v dobrých rukou.

- Zalejte vaše já láskou, mějte se ráda taková, jaká jste – krásná, chytrá ženská, co zná své klady i svoji hodnotu. Neznáme totiž lepší esenci pro spokojený a šťastný život ve všech směrech.

Horoskopy 2018

reklama

reklama