reklama

Vyžeňte bolest ze života: Tipy, které fungují líp než tabletky!

Bolest se na nás valí ze všech stran. Jednou zaútočí v oblasti zad, podruhé se objeví v oblasti hlavy nebo krční páteře. Když budete jako řešení polykat jednu tabletku za druhou, možná se bolesti zbavíte, ale jen na pár hodin. Pak si totiž budete muset vzít další. Dejte sbohem chemii, vsaďte na přírodu a na naše “zdravé” tipy.

Bolest může mít mnoho příčin a vesměs nás upozorňuje na jednu věc, kterou je nutno brát v potaz. Vaše tělo se hlásí o pozornost, protože se s ním něco děje. Bolesti týkající se zlomené nohy si žádají zásah odborníka, ale dokola opakující se bolesti hlavy, které se vám vracejí a dle názoru lékařů jste v pořádku, mohou mít příčinu i úplně někde jinde. Třeba v tom, jak si vede vaše psychika nebo jak zvládáte nápor stresu. Klíčem ke všemu je začít žít ve větší rovnováze. Tady jsou první kroky, které můžete udělat jako prevenci proti možným bolestným komplikacím.

Tělo a duše v rovnováze? Zkuste jógu Foto:
Zdroj: Thinkstock
Tělo a duše v rovnováze? Zkuste jógu

S lidským organismem umí doslova a do písmene zázraky. Vybrat si můžete z mnoha variant, jako je power jóga, bikram jóga nebo hormonální jógová terapie. Ta pomáhá ženám s hormonální nerovnováhou, ale i s diabetem nebo u mužů s nedostatečnou kvalitou spermatu. Zkuste se procvičit k naprosté rovnováze a odbourejte zdravotní komplikace dřív, než bude skutečně pozdě.

Tip: Skvěle pomáhají i pravidelné procházky. Dopřejte si tento rituál spolu s partnerem nebo dobrou kamarádkou.

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama