reklama

Žena sdílí fotografii své rakoviny kůže jako varování!

Kvůli melanomu přijde o palec na ruce Foto:
Kvůli melanomu přijde o palec na ruce
Foto: facebook.com

Neměla ani nejmenší tušení, že by mohlo jít o něco závažného, a ani na chvíli ji nenapadlo, že půjde o život.

Když Melanie Williams spatřila záhadný černý puntík pod svým nehtem, zpočátku si myslela, že se uhodila. Byla v šoku, když zjistila, že je to vlastně zhoubný nádor. Naštěstí se podařilo melanom zachytit včas, než se rozšířil po celém těle. S rakovinou se poprala, ale výsledkem tohoto boje je ztráta poloviny palce.

Nyní matka tří dětí sdílí fotografii palce s melanomem jako varování pro ostatní a nabádá všechny: „Nechte si vyšetřit každou skvrnu, která vypadá podezřele.“

Než se podrobila operaci, napsala Melanie na Facebooku:

Kvůli melanomu přijde o palec na ruce Foto:

„Vidíte můj palec? Víte, co to je? Je to rakovina kůže. Vyrostla z ničeho nic, během několika týdnů. Byla jsem šťastná, že se mi rakovina nerozšířila a bude mi příští týden odstraněna, spolu s polovinou mého palce. Dopadlo to ještě dobře, kdybych nešla k lékaři, mohla jsem zemřít! Nechci, abyste mě litovali, chci, aby se o tomto problému více mluvilo. Proto prosím, dojděte si nechat zkontrolovat svou kůži, i když se vám zdá, že je vše v pořádku a myslíte si, že vám se nic takového nemůže stát.

Mýlíte se, MŮŽE!

„PS: Pokud někdo ví, kde bych mohla sehnat mini nástavec s háčkem, něco podobného, jako měli piráti na své useknuté ruce, dejte mi vědět!“ žertovala.

Každý ji obdivuje pro její smysl pro humor, který je v těchto případech vzácný!

Horoskopy 2017

reklama

reklama