reklama

Ženy s Crohnovou chorobou nafotily kalendář spodního prádla

Skupinka odvážných a obdivuhodných žen, prosinec Foto:
Skupinka odvážných a obdivuhodných žen, prosinec
Foto: SWNS

Chtějí tím dokázat, že opravdu každá žena může být sexy a neměla by si připadat méněcenná. Ani ty, které mají kvůli této nemoci udělanou stomii a pytlík na břiše.

Skupina žen s Crohnovou chorobou se spojila, aby vytvořila kalendář ve spodním prádle. Jejich cílem je jít příkladem ostatním ženám, které si s vývodem připadají odpudivé. Chtějí dokázat jednou provždy, že i takovéto ženy mají právo na to být sexy.

Všechny ženy v kalendáři mají za sebou operaci, kdy jim museli lékaři odstranit části střev, a ony musí chodit po ileostomii s pytlíkem.

„Okolo lidí s ileostomií je spousta tajemna a předsudků, které je třeba vymýtit,“ řekla osmadvacetiletá strojvedoucí Samantha Cawley, která toto focení zorganizovala.

Samantha, srpen Foto:

Samantha, která vše vymyslela

Vím, že je spousta žen, stejně postižených jako my, které se v žádném případě nechtějí svléknou před svým partnerem, protože přišly o sebevědomí a stydí se. Doufáme, že tento kalendář jim pomůže obnovit jejich důvěru v sebe samé.“

Peníze, které se shromáždí z prodeje kalendáře, půjdou na Purple Wings, charitu, která poskytuje podporu lidem s diagnózou onemocnění střev.

Ženy s Crohnovou chorobou nafotily kalendář spodního prádla Foto:
Horoskopy 2018

reklama

reklama