Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Bleskový horoskop na červen 2019: Co čeká vaše znamení zvěrokruhu?

Červen je krásný měsíc. Začíná léto, můžete se těšit na dovolenou a užívat sluníčka. Přečtěte si, co vám na červen předpovídají hvězdy.
Vydáno: 30.05.2019
Bleskový horoskop na červen 2019: Co čeká vaše znamení zvěrokruhu?
Autor: iStock Bleskový horoskop na červen 2019: Co čeká vaše znamení zvěrokruhu?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Berani si v měsíci červnu nejvíce užijí cestování a studia. Možná jsou trochu demotivovaní, protože jejich plány se neplní tak rychle, jak by chtěli. Nevadí, jejich čas přijde v následujících měsících.

Býci v měsíci červnu, ale nejen v tomto měsíci, prožívají revoluční změny. Překvapivé události potkají především ty, kteří se narodili v první dekádě znamení Býka.

Pro Blížence je červen jejich měsícem. Cestují, studují, komunikují. Kolem data svých narozenin však mohou cítit útlum. Je to přirozený jev, začíná jim totiž nový šestiměsíční cyklus.

Rak v červnu, a nejen v červnu, prožívá emocionálně vypjaté období. Je na rozcestí, neví, na kterou životní cestu se má vydat. Rozhodnutí přijde už v následujícím měsíci – v červenci.

Lvi především v druhé půli měsíce června prožijí výborné období. Čekají je nové projekty, nové pracovní smlouvy, nová práce. Jenom kdyby jim to nekazily starosti s dětmi.

Panna v měsíci červnu řeší rodinu a partnerské vztahy. Cítí se více ovládaná emocemi, než je u ní obvyklé.

Váhy se v měsíci červnu chtějí pustit do spousty nových věcí, ale budou se cítit přetížené. Měly by více myslet na aktivní odpočinek a vypravit se na nějakou dalekou cestu.

Štíři v měsíci červnu upraví svoje očekávání ve finanční a pracovní oblasti. Budou se věnovat společenskému a partnerskému životu.

Střelec v posledních šesti měsících neprožívá úplně klidné období. Měl by si tedy v červnu udělat přestávku, pořádně si odpočinout, aby se pln síly mohl vrhnout do nového cyklu.

Kozoroh prožívá velké životní zvraty již několik let, proto ho v červnu nemůže už nic překvapit. Je na dobré cestě změnit poslední věci, které ho brzdily v cestě vzhůru.

Vodnář v měsíci červnu udělá inventuru vlastního života. Vše náhle uvidí v reálném světle a podle toho se rozhodne, co dál. Měl by více trávit času s lidmi, kteří ho milují.

Ryby v červnu změní své dlouhodobé plány. Klíčem ke správnému rozhodnutí je být upřímný sám k sobě a neklamat své okolí.

Podrobnou předpověď pro všechna znamení zvěrokruhu najdete ZDE.

Jiřina Köppelová

Článek je zařazen v: horoskop na červen, předpověď, znamení zvěrokruhu
Reklama