zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Blíží se tajemné listopadové novoluní ve znamení Štíra: Na co si dát pozor a jak ho co nejlépe využít?

Blíží se tajemné listopadové novoluní ve znamení Štíra: Na co si dát pozor a jak ho co nejlépe využít?
Autor: iStock Blíží se tajemné listopadové novoluní ve znamení Štíra: Na co si dát pozor a jak ho co nejlépe využít?
Anna Kopečková , Vydáno: 12.11.2020
Opět se k nám blíží osvěžující energie nového Měsíce a tentokrát bude silně ovlivněna tajemným znamením Štíra. Jak na nás může novoluní působit a jak jeho energii co nejlépe využít ve svůj prospěch?

reklama

Novoluní ve znamení Štíra nastane v neděli 15. listopadu ráno přesně v 6 hodin a 7 minut, ale jeho vliv můžeme pociťovat už dva dny předtím a dva dny poté. Listopadové novoluní bude tajemnější než ta ostatní nejen proto, že se odehrává právě v tomto podzimním období. Bude ovlivněno tajemným a mystickým znamením Štíra. Toto znamení, jehož živlem je voda, je hloubavé, souvisí s našimi emocemi. Štír v astrologii vládne 8. domu, který souvisí s transformací, sexem, smrtí, znovuzrozením, rituály a duchovností. A právě toto jsou témata, která můžete očekávat, že se během nedělního novoluní objeví.  Kromě toho je číslo 8 spojeno s financemi.

NARODILI JSTE SE VE ZNAMENÍ ŠTÍRA? PAK MÁTE TĚCHTO 10 SKVĚLÝCH VLASTNOSTÍ

Každé novoluní je novým začátkem, dobou, kdy přitahujeme do svého života věci, které v něm chceme mít. I když novoluní nebývá tak náročné jako úplněk, je jedním z nejdůležitějších astrologických tranzitů. Je doslova přívalem energie, kterou bychom měli využít. To, co zahájíte v době novoluní, má v budoucnosti velkou šanci na úspěch. Štír má v sobě cosi magického, což je možná způsobeno tím, že ho ovládá stejně tajemná a osudová planeta Pluto, planeta moci, transformace a znovuzrození. Pluto ovládá davy, jeho energie je buď pozitivní a přináší úspěch, nebo negativní a pak přináší zkázu. Možná tedy už chápete, jak moc bude energie tohoto novoluní silná a zásadní pro náš individuální růst a jak magické vibrace budou všude kolem nás, když se všechna štíří témata spojí dohromady. Energii novoluní pocítí každý, hmatatelnější ale může být zejména pro vodní znamení, tedy Raky, Ryby a zejména Štíry.

Štír je takový detektiv zvěrokruhu, neustále hledá odpovědi na životní otázky. A listopadové novoluní se vás ptá, co potřebujete ve svém životě změnit. Jak se můžete stát lepším člověkem, kterým jste vždy chtěli být?

ÚPLŇKY V ROCE 2020: KDY NASTANOU A CO PŘI NICH (NE)DĚLAT

Jak využít novoluní ve znamení Štíra ve svůj prospěch?

  • Zbavte se všeho, co ve svém životě nepotřebujete

Štír je spojován s růstem a transformací. Je ale potřeba si uvědomit, že pokud chceme do svého života něco přijmout, musíme se i něčeho vzdát. A že žádná změna nepřijde jen sama od sebe, ale bude od nás vyžadovat určité úsilí. Uvědomte si tedy, čeho jste ochotni se vzdát, co můžete opustit, abyste svůj život zlepšili. Zkuste si udělat ve svém životě pořádek, zbavte se všeho, co nepotřebujete a není vám ku prospěchu. Nemusí to být jen věci, ale i zažité vzorce chování. Přerušte i kontakty s lidmi, kteří vás jen využívají, zbytečně vás obírají o váš čas a energii.  

Štíři jsou plní extrémů a protikladů. A stejně tak silná energie, která bude v době novoluní kolem nás proudit, nás může buď posouvat dál, nebo brzdit. Je jen na každém z nás, jak ji využijeme. Když budou všichni kolem vás naštvaní a budou nadávat na to, jak je otravné být zavření doma na home office a učit se s dětmi, můžete se k nim přidat, rmoutit se a nadávat taky. Nebo si říct, že to zkrátka musíme nějak přežít, a pokusíte se současnou situaci využít k tomu, že můžete dělat věci, které jindy nemůžete nebo nestíháte. Třeba být víc spolu s rodinou a povídat si. Dělat „obyčejné" věci, na které jinak v každodenním shonu nemáte čas.

  • Dejte si do pořádku finance

V době novoluní ve znamení Štíra může na povrch vyplavat všechno, co bylo dosud skryto pod povrchem. A nemusí to být jen emoce, hodně se to může týkat vašich peněz. Zkontrolujte si, zda máte zaplacené všechny složenky, splátky, že nikomu nic nedlužíte. A pokud máte dluhy, buďte velmi opatrní. Právě v tomto období přichází zúčtování. Možná se ocitnete tváří v tvář dluhům z vaší minulosti (a nemusí být jen finanční) a budete je muset splatit. Rozhodně se v tomto období nezadlužujte. Datum 15. 11. 2020 obsahuje tři jedničky, což podle numerologie vyzývá k velké opatrnosti, přestože vás Štír může svádět k riskování. Nepodepisujte v době novoluní žádné smlouvy, nedělejte žádná zásadní rozhodnutí. Počkejte raději pár dnů, až energie novoluní odezní a bude příznivější doba.  

  • Oživte svůj sexuální život

Štír je považován za nejerotičtější znamení zvěrokruhu, je velmi vášnivý a pověstný svým zájmem o sexualitu. I toto téma může v době novoluní vyplout na povrch. Zkuste se zamyslet nad svým sexuálním životem. Nebylo by dobré ho trochu oživit? Můžete třeba partnera v posteli překvapit něčím novým, o čem víte, že ho to potěší. A nebojte se s ním mluvit o svých vlastních potřebách a probrat ty jeho. Nezapomínejte, že komunikace je základem každého harmonického vztahu.

  • Pozor na prochladnutí

Věnujte pozornost hlavně močovému ústrojí, ledvinám, konečníku, pohlavním orgánům. Tyto orgány jsou v době novoluní ve Štíru obzvlášť citlivé, snažte se je tedy zbytečně nezatěžovat. Dejte si pozor na prochladnutí, kontrolujte své nohy, aby nebyly studené, teple se oblékejte. A nepijte příliš mnoho alkoholu.

HOROSKOP LÁSKY NA LISTOPAD: KDO ZJISTÍ PRAVDU O SVÉM VZTAHU?

Zkuste si rituál na odstranění dluhů

Období kolem novoluní (nebo i úplňku) ve znamení Štíra je náročné na finance. Pokud vás trápí nějaké dluhy, neprve si uvědomte, proč jste se do dluhů dostali a co potřebujete k tomu, abyste se z nich co nejdříve vybředli. A pak si můžete zkusit rituál, který radí známá astroložka Martina Blažena Boháčová. Připravte si co nejvíce věcí v zelené barvě, protože zelená barva přitahuje peníze. Může to být ubrus, svíčka, tužka… Sedněte si někde, kde budete mít klid, zavřete oči a zkuste se uklidnit. Pak si představte místo svého „duševního uvolnění". Nějaké místo, po kterém toužíte nebo které se vám líbí, které máte vysněné a kde se cítíte bezpečně. Jakmile se ocitnete na tomto místě, představte si svého duchovního rádce. Jak si ho představíte, to je zcela na vás. Může to být anděl, energie, Bůh, člověk, kdokoli. Jakmile ho svým vnitřním zrakem zahlédnete, jděte k němu. Obejměte ho a řekněte mu o svém problému. Poproste ho, aby vám pomohl vyřešit váš problém. Potom se pohodlně usaďte na místo svého duchovního uvolnění a představte si, jak nesete peníze do banky, nebo tam, kde dlužíte. Jak otevíráte kufr plný peněz a jak předáváte dlužnou částku. Potom si podejte s úředníkem ruku a musíte cítit pocit obrovské úlevy. Potom si sami sebe představte, jak běžíte a radostí skáčete a jak s radostí křičíte:

„Svobodná/ý a volná/ý jsem, můj problém je vyřešen.
Žiji v pohodě a v hojnosti. Můj život je o velké radosti.
Penízky, penízky pojďte sem, volám vás, volám každý den.
Penízky ke mně moje zlaté. Já mám vás a vy mě máte. Děkuji."

 

Jak úspěšně dosáhnout svých cílů? Využijte k tomu jednotlivé fáze Měsíce!

Jak být v životě úspěšní? Naučte se využívat jednotlivé fáze Měsíce!

reklama

Související témata: novoluní , vliv novoluní , retrográdní pohyb planet , pohyb planet , novoluní 2020 , listopadové novoluní , novoluní listopad , novoluní ve znamení Štíra , planeta Pluto , numerologie , charakteristika znamení Štír

reklama

Přečtěte si také

reklama