zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Co přinese srpnové novoluní ve znamení Lva? Uvědomte si, co od života opravdu chcete

Co přinese srpnové novoluní ve znamení Lva?
Autor: iStock Co přinese srpnové novoluní ve znamení Lva?
Anna Kopečková , Vydáno: 18.08.2020
Ve středu 19. srpna nás čeká již osmé letošní novoluní. Tentokrát se bude odehrávat pod taktovkou ohnivého, vášnivého a energického znamení Lva. Jak nás toto novoluní může ovlivnit a na co bychom se měli zaměřit?

reklama

Každé novoluní, stejně jako úplněk, je ovlivněno astrologickým znamením, ve kterém se Měsíc právě v tu dobu nachází. To srpnové se bude odehrávat ve znamení Lva a nastane ve středu 19. srpna 2020 ráno, přesně ve 4 hodiny a 41 minut. Zatímco úplněk nabízí příležitosti uzavřít určité kapitoly v našich životech, novoluní je vždy spojeno s počátkem nového cyklu, dobou, kdy bychom měli využít příležitost a začít něco nového, zkusit věci, které jsme ještě nikdy nezkusili, otevřít svá srdce i mysl novým možnostem, uskutečnit své plány. Energie Měsíce je nejsilnější prvních 12 až 24 hodin novoluní. Právě v tuto dobu bychom ji měli nejvíc využít, nejlépe v souladu s charakteristikou znamení, ve kterém se právě v době novoluní Měsíc nachází. Pokud ji správně využijeme, tato energie se pak bude projevovat během následujících 28 dní.  

ÚPLŇKY V ROCE 2020: KDY NASTANOU A CO BYSTE PŘI NICH (NE)MĚLI DĚLAT

Energie hravého a vášnivého Lva

Řada astrologů považuje období Lva za nejzábavnější období roku. Není divu, Lev je znamením plodného léta, vládne mu Slunce, středobod naší sluneční soustavy, zdroj energie a tepla. Lev je silné, odvážné, sebejisté, hrdé a také velmi velkorysé znamení. Představte si lva v přírodě – často je hravý, často také podřimuje, ale dokáže být i hodně divoký a rychlý, když je to potřeba. Lvi neradi plýtvají svůj drahocenný čas na věci, které je nebaví. Jejich kreativní duše potřebuje dělat velké věci a pak umějí být velkými pracanty. Soustředit se na únavnou a nudnou práci jim dělá potíže. Jejich touhou je bavit se, užívat si všech radovánek, které život nabízí. Lvi také neradi jdou s davem, potřebují vyčnívat, vyniknout, a také potřebují, aby je jejich okolí uznávalo.

A co z toho všeho pro vás v době novoluní ve znamení Lva plyne? 

  • Objevte to, co opravdu chcete

Pod nadvládou tohoto znamení se možná budete chtít více zajímat sami o sebe, objevit své vášně, které dosud dřímaly pod povrchem. Srpnové novoluní by mohlo přinést hlubší pochopení sebe sama a toho, co od života chcete, je to vhodný čas přehodnotit své touhy a cíle. Opravdu žijete svůj život naplno a tak, jak chcete? Přestaňte se schovávat sami před sebou a před tím, po čem opravdu toužíte. Je-li něco, co v životě chcete dělat, nebojte se do toho pustit právě teď a nevzdávejte se hned při prvním neúspěchu.

  • Probuďte své vnitřní dítě

Lvi jsou hraví a stejně taková bude energie kolem srpnového novoluní – hravá, zvídavá. Probuďte v sobě své vnitřní dítě a dělejte to, co vás baví. Zapomeňte alespoň na chvíli na své pracovní povinnosti, na to, že musíte odeslat e-maily, umýt nádobí, které se kupí ve dřezu, a vyluxovat celý byt. Teď je čas trochu si hrát a radovat se ze života.  

  • Tvořte!

Lev je velmi vášnivé znamení a s velkou vášní se věnuje tomu, co má rád. Nenechte se tedy překvapit, pokud se ve vás právě v tomto období probudí vlna kreativity. Využijte toho, teď je čas plodit a tvořit, dovolte si to. Máte šanci vytvořit něco krásného, po čem jste dlouho toužili, a třeba se díky tomu prosadit, někam se v životě posunout.

  • Chvalte a milujte

Lev má také rád komplimenty, tak jimi v době novoluní nešetřete. Nestyďte se ocenit sami sebe a polichoťte i lidem kolem vás. Ale opravdu upřímně. Neříkejte nic, co nemyslíte vážně, mohlo by se to v budoucnu obrátit proti vám.

Lvi mají velké srdce a můžete očekávat, že se tato energie během novoluní projeví. Budete cítit ke svým blízkým velkou náklonnost a také potřebu je chránit. Budete chtít svou lásku otevřeně sdílet. Lvi totiž bývají nejšťastnější, když jsou zamilovaní a mohou svou lásku dávat tomu, kdo si ji v jejich očích zaslouží.

  • Věřte si a buďte sami sebou

Lvi rozhodně nejsou plaší a chtějí ukázat světu, kým skutečně jsou. A to je další energie, kterou budete muset v době novoluní přijmout. Buďte sami sebou, nestyďte se za to, že jste takoví nebo makoví, mějte sami sebe rádi. Teď není čas na zbytečné rozpaky, nepodceňujte zbytečně své možnosti. Nedělejte si starosti s tím, jak vypadáte nebo zda vaše okolí přijme to, co říkáte. Věřte si. Buďte sami sebou, bez jakýchkoli výhrad. Pamatujte, že sebedůvěra je základem úspěchu. Jen si dejte pozor na povýšenost, nadřazenost a egocentrismus. Je potřeba najít rovnováhu mezi sebevědomím a arogancí. Lvi jsou hrdí na to, kdo jsou, ale také vědí, kdy mají ustoupit.  

Jak úspěšně dosáhnout svých cílů? Využijte k tomu jednotlivé fáze Měsíce!

Jak být v životě úspěšní? Naučte se využívat jednotlivé fáze Měsíce!

Narodili jste se ve znamení Lva? Těchto 10 vlastností vám mohou ostatní závidět

Narodili jste se ve znamení Lva? Těchto 10 vlastností vám mohou ostatní závidět

 

Znamení Lva

Ženy podle horoskopu: Jaké jsou ženy narozené ve znamení Lva?

reklama

Související témata: novoluní , znamení Lev , znamení zvěrokruhu , astrologie , úplněk , novoluní 2020 , fáze Měsíce , Nový měsíc , horoskop na srpen , vliv novoluní , novoluní ve Lvu , srpnové novoluní

reklama

Přečtěte si také

reklama