zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Horoskop: Jak jednotlivá znamení prožívají rozchod? Kdo chce pomstu?

Velmi nebezpečné známosti
Autor: Columbia Pictures Velmi nebezpečné známosti
kloidop , Vydáno: 28.10.2020
Láska bolí a někdy jsou rozchody nevyhnutelné. Jak na zlomené srdce reagují jednotlivá znamení zvěrokruhu? Které znamení pořádá divoké večírky a které začne znovu randit ihned po rozchodu?

reklama

Jak dvanáct znamení zvěrokruhu reaguje na rozchod? Stejně jako každý z nás prožívá jinak zamilovanost a lásku, rozdílně reagujeme i na rozchody. 

Velký horoskop na listopad

Velký horoskop na listopad

Beran posílá esemesky

Beran se dokáže zamilovat rychle a hluboko, ale důvěru si u něj musíte vybojovat. Ačkoliv se tváří, že umí spalovat mosty, nechat jít někoho blízkého je pro něj velice těžké. Rozchody tak maskuje vztekem, esemeskami expartnerovi a následným pomlouváním u přátel.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Berana. 

Býk vymění sex za jídlo

Když se zamilují, je to navždy. V koutku duše Býci neustále přemýšlejí o tom, zda pro ostatní opravdu něco znamenají. A pokud přijde rozchod, mají sklony k přejídání. Po takové fázi se vrhnou do posilovny, protože chtějí mít to nejlepší tělo, aby ex litoval svého rozhodnutí!

Přečtěte si podrobný horoskop pro Býka

Blíženci se snaží vrátit

Blíženci potřebují cítit volnost. Potřebují důvěru partnera a volný čas sami pro sebe. Zároveň je pro ně samota jedna z nejděsivějších věcí. Rozchod u nich často vypadá tak, že se snaží vrátit k expartnerovi za každou cenu.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Blížence.

Vztahy

Jaké znamení je váš partner? Máme pro vás 3 nejlepší rady, jak na něj!

Rak se schová před světem

U Raka je důležité vědět o jedné zásadní věci. Pokud jednou ztratíte jeho důvěru, už ji nikdy nevybojujete zpátky. Raci chtějí vypadat šťastně a nedávají najevo, že jsou smutní nebo je něco trápí, proto na rozchod reagují tak, že se někam schovají a pár dní o nich nevíte. Nechtějí, aby je někdo viděl plakat.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Raka

Lev pořádá párty

Může to být překvapivé, ale lví srdce je jedno z nejzranitelnějších ze všech znamení zvěrokruhu. Lvi nenávidí, když je jejich láska ignoruje. Bojí se hlavně toho, že jsou lidem nesympatičtí, a tak smutek z rozchodu mohou zahánět i tak, že doma uspořádají obrovskou párty, aby sami sobě připomněli, že jsou hvězdy. 

Přečtěte si podrobný horoskop pro Lva.

Panna se může nervově zhroutit

Zamilované Panny mají potřebu dávat vše, co mají. Panna v sobě ráda vyvolává pocit, že má všechno pod kontrolou, ale ve skutečnosti je pro ně někdy těžké vylézt z postele a být pozitivní osobou. To, že se po rozchodu nervově zhroutí, není neobvyklé. Kromě toho se snaží často uklízet a plánovat, aby měly pocit, že mají život zase pod kontrolou.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Pannu

Maškarní ples

Jedno tajemství o každém znamení zvěrokruhu. Co se nemáte dozvědět?

Váhy se léčí nakupováním

Váhy milují ty, kteří milují je. Pokud je nemilujete, nikdy je netahejte za nos, umí být velice kruté. Váhy mají tendenci předstírat, že s jejich životem je všechno v pořádku, jen aby nemusely řešit vlastní problémy. Proto svoje sociální sítě zavalí sto šťastnými selfíčky za den a léčí se nakupováním.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Váhy.

Štír se chce pomstít

Nejvášnivější znamení zvěrokruhu má s emocemi problém. Štíři se neradi otevírají ostatním. Také nedávají druhou šanci. Jen u Štíra uvidíte, jak rychle se může proměnit emoce lásky na lhostejnost. Potají někdy přejí expartnerovi jen to nejhorší.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Štíra.

Střelec randí hned

Střelec dává do vztahu vždy 100 %. Pokud už je sám, začíná být zoufalý a myslí si, že nikdy není pro nikoho dost dobrý. Z rozchodu se léčí tak, že ihned začne randit s největším počtem lidí, s kterým to fyzicky zvládne.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Střelce.

Kozoroh se stane workoholikem

Kozorozi se snaží investovat co nejvíce do sebe, Kozoroh se vás nikdy nebude pokoušet změnit, přijme vás takové, jací jste. Jejich největším strachem je to, že díky svému charakteru zůstanou na konci života úplně sami. I tak se s rozchodem vyrovnávají hlavně tak, že si naberou co nejvíce práce. Kdo potřebuje pocity?

Přečtěte si podrobný horoskop pro Kozoroha.

Žena narozená ve znamení Vodnáře

Ženy podle horoskopu: Jaké jsou ženy narozené ve vzdušném znamení Vodnáře

Vodnář si leccos namlouvá

Vodnář je idealista, věří ve velkou lásku. V partnerovi hledá nejlepšího přítele a zároveň spřízněnou duši. Zklamání v lásce je pro ně těžké, a tak se rádi přesvědčují, že jejich ex byl ten horší ve vztahu.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Vodnáře.

Ryby hrají oběť

Ryby potřebují cítit lásku. Nemusí o ní slyšet, musí ji cítit. Láska Ryb je velice hluboká. Ryby se často cítí ztracené a nesnášejí říkat si o pomoc, proto je pro ně nejpříjemnější hrát obět po bolavém rozchodu. Během náročného emocionálního období se také rády zaměřují na umění. 

Přečtěte si podrobný horoskop pro Ryby. ​

Baví vás astrologie?

ŘÍJEN PODLE NUMEROLOGIE

HOROSKOP NA ŘÍJEN: V TYTO DNY ZAŽIJEME ÚSPĚCH

NEŘESTI PODLE HOROSKOPU

VELKÁ VĚŠTBA NA ŘÍJEN PODLE KARTÁŘKY HELEN STANKU

reklama

Související témata: horoskop , rozchod , znamení

reklama

Přečtěte si také

reklama