Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

Horoskop lásky na srpen 2020: Jaké znamení má šanci na nový vztah, kdo se rozejde?

Čarokrásná emoce nad námi bude mít vliv i během posledních letních dnů. Srpen bude podle horoskopu turbulentním měsícem, do toho se samozřejmě počítá láska a vztahy. Jak bude vypadat náš osobní život podle hvězd?
Vydáno: 11.08.2020
sex vztahy
Autor: istockphoto sex vztahy

Jak bude vypadat srpen 2020 podle horoskopu? Slunce nás bude ovlivňovat do 22. srpna ve znamení Lva, což znamená, že přijde velká kreativita a touha po užívání si. Energie to bude velká a musí se s ní správně nakládat.

Přijde zábava a touha po lásce

Venuše v Blížencích nás láká na cestování, nové zážitky, společnost a flirt. Na ostatní tak ve svém chování budete možná působit i trochu povrchně, protože ani v lásce se nebudete chtít soustředit pouze na jednoho partnera. V případě stálých vztahů budete spokojeni pouze v případě, pokud vám partner bude poskytovat dostatek zajímavých podnětů. Planeta Merkur by některé z nás mohla zachránit od rozchodů, které jsou v srpnu nejčastější.

Dlouhodobá manželství čeká štěstí také.
Autor: istockphoto.com Dlouhodobá manželství čeká štěstí také.

Jak bude vypadat láska a vztahy v srpnu 2020?

Beran se naučí nová pravidla hry

Úplněk v excentrickém Vodnáři ve vás nastartuje touhu po lásce. I randění během světové pandemie koronaviru prochází změnami, vy budete mít minimálně upřímnou rozmluvu o sexuálním zdraví. V budoucích měsících budete mít ještě větší šance se adaptovat. Budoucí měsíce vám přinesou do života zajímavé lidi a životní šance.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Berana

Býk se musí nejdřív naučit milovat sám sebe

Vy už k životu před pandemií nikdy nevrátíte, za to bude moci planeta Uran v retrográdním pohybu. Ačkoliv některé změny budou šokující a některé dokonce zastrašující, půjde o změny v dobrém slova smyslu. Retrográdní Uran vás naučí, jak si sami sebe ceníte. Až zjistíte vaši cenu, co milujete a co vás baví, přijde láska.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Býka

Blíženci mají očekávat něco nového

Na začátku měsíce si váš partner bude myslet, že jste jeho jistota, ale zjistí, že tomu tak není. Bude žít v nějaké iluzi a dojde mu to. A může za vámi přijít, zda se s ním nechcete rozejít. Následně se můžete s někým setkat a mohou přijít nové začátky a možnost vztahu. Budete však řešit ještě nějaké úřední záležitosti a tam se nic nepohne kupředu. Něco nového přichází ještě na konci měsíce, ale pak se budete rozhodovat, zda to vůbec chcete.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Blížence.

Raka čekají změny

Tento měsíc pro vás bude na vztahy náročnější. Už na začátku měsíce se můžete pohádat a možná budete řešit i rozchod. Také se budete bavit o stěhování nebo o nějakých změnách. Hádky budou bohužel pokračovat i na konci měsíce a především budete jeden s druhým bojovat.

 Přečtěte si podrobný horoskop pro Raka

Srpnové rozchody aneb proč se lidé na konci léta často opouštějí

Srpnové rozchody aneb Proč se lidé na konci léta často opouštějí

Lev bude mít sexuální touhy

Lva čeká v srpnu silná chuť na sex. Budete chtít s partnerem experimentovat, jen si dejte pozor na to, abyste měli jeho svolení. A co pokud má Lev stálého partnera? Na začátku měsíce může mezi vámi dojít k rozchodu, ale hned poté potkáváte někoho nového a můžete začít nový vztah. Jenže problém bude v tom, že nebudete mít uzavřenou minulost a nebudete vědět, co opravdu chcete. Tak se můžete se svým bývalým partnerem hádat a řešit věci, které ještě nejsou uzavřené.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Lva.

Panna zažije nový začátek

Začátkem měsíce budete řešit spíše práci a nějakou manipulaci. Poté přijde klid a pohoda. Následně se můžete rozejít s rozhodováním o vztahu a přijde skvělý sex a nový začátek, nebo nový vztah. Koncem měsíce vám partner bude poskytovat jistoty a velkou lásku. Bude se chovat hodně dominantně a partnersky, ale bude prožívat i beznaděj, protože nebude cítit jistoty kvůli velké změně.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Pannu. 

Váhy budou bojovat s partnerem

Váš partner se bude na začátku měsíce snažit zbavit lásky k vám a sám sobě ji zakáže. Pak bude bojovat a bude si říkat, že k vám už nic necítí. Přijde i rozhodování, co s tím vším bude dělat. Nakonec přijdou nové začátky, protože bude v pocitu úplné beznaděje a přijme změnu, která přináší zprávu pro vás, že vás miluje a že jste jeho jediná jistota.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Váhy.

Láska na zálohu

Horoskop na srpen 2020: Jaké jsou ideální dny pro lásku?

Štír zažije dobrý sex

Hned na začátku měsíce budete řešit vašeho partnera, který vám přináší jistoty, ale také deprese, protože chcete uzavřít minulost. Ukončíte beznaděj a váš partner se bude chovat tak, že vám bude přinášet spoustu zájmu a sexu. Beznaděj zažijete poté, co se objeví překážky, a přestanete zavírat oči před problémy. Pak přijde vášeň a stěhovaní plné lásky. Na konci měsíce budete odpočívat, ale rozejdete se s odpočinkem, protože přijde nový začátek a velká přitažlivost.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Štíra.

Střelec prožije beznaděj

Váš partner bude celý měsíc hodně pracovat, možná budete oba hodně pracovat, proto nebudete mít vůbec čas jeden na druhého. V půlce měsíce vám dojde, že vaše vzájemné jistoty se hroutí, a ke konci měsíce budete mít čím dál větší pocit, že jste se odcizili. Prožijete tak beznaděj, že se to nezmění.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Střelce.

Slunce v horoskopu

Poznejte svou sílu a nechte Slunce zářit podle svého horoskopu

Kozoroh překoná vlastní nedostupnost

V počátcích srpna se něco urychlí a někdo překoná obavu z vaší nedostupnosti. Osud mu bude nakloněn a přijde velká změna. Nabídne vám vztah a vyzná se ze svých citů. Poté může být i žárlivý a udělat vám scénu. Ke konci měsíce k vám přichází velká láska a obrovské city. Pozor jen na skrývání a tajemství.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Kozoroha.

Vodnář bude zamilovaný

Už od začátku měsíce budete prožívat víc lásku než práci a nebude se vám chtít být v zaměstnání. Osud vás už na začátku měsíce bude stále tlačit do toho, abyste se uklidnili a byli víc v pohodě. Čeká vás i hodně schůzek a setkávání s lidmi a budou to hodně důležitá setkání, třeba i plná sexu. Koncem měsíce začnete nový vztah nebo něco nového a báječného a splní se vám sen. Budete zadaní a zamilovaní.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Vodnáře.

Ryby zažijí změnu

Už od začátku měsíce budete cítit určitou urputnost od vašeho partnera v tom, že bude chtít vyřešit nějaké záležitosti z minulosti a jen tak se nevzdá. Oznámí vám svoji nespokojenost a bude po vás chtít rozhodnutí, jak bude vypadat vaše společná budoucnost.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Ryby

Chcete se o srpnu dozvědět více?

VELKÝ HOROSKOP NA SRPEN 2020

ZÁSADNÍ ASTROLOGICKÉ DNY V SRPNU

NUMEROLOGIE NA SRPEN

IDEÁLNÍ DNY PRO LÁSKU V SRPNU PODLE HOROSKOPU

IDEÁLNÍ DNY NA ÚSPĚCH V SRPNU PODLE HOROSKOPU

Článek je zařazen v: měsíční horoskop, horoskop na měsíc, horoskop na srpen, znamení zvěrokruhu, předpověď, horoskop srpen 2020