Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Horoskop na týden od 11. února 2019

Co vám předpovídají hvězdy na tento týden a co vás čeká v různých oblastech vašeho života?
Vydáno: 11.02.2019
Horoskop na týden od 11. února 2019
Horoskop na týden od 11. února 2019 Autor: Thinkstock
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Je tu nový týden a my pro vás máme horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Přečtěte si, co vás čeká v oblasti zdraví, vztahů, práce nebo peněz. 

Beran

Začátkem týdne budete řešit větší obnos peněz, což není moc příjemné. Spíše vás to nazlobí. Následně přijdou... Přečtěte si podrobný horoskop pro Berana

Býk

Začátkem týdne se někdo vydá na cesty za prací a bude z toho mít radost. Osud však vám s partnerem... Přečtěte si podrobný horoskop pro Býka. 

Blíženci

V oblasti vztahů se vám bude dařit. Užijete si přízně osudu a lásky. Vše se vyvíjí podle vašich představ a partner... Přečtěte si podrobný horoskop pro Blížence.

Rak

Na začátku týdne se budete trápit, že vám nepřišly větší peníze, na které čekáte. S partnerem se... Přečtěte si podrobný horoskop pro Raka

Lev

Na začátku týdne přichází velká změna týkající se lásky a sexu. Se starší ženou si budete povídat o nějakém... Přečtěte si podrobný horoskop pro Lva.

Panna

Začátkem týdne byste se měla setkat v rámci práce s partnerem. Hned poté mezi vámi vznikne silná... Přečtěte si podrobný horoskop pro Pannu. 

Váhy

Na začátku týdne můžete dostat v práci dárek a velice vás to potěší. Poté však vás čeká velká změna... Přečtěte si podrobný horoskop pro Váhy.

Štír

Čeká vás láska a velká změna v souvislosti s něčím novým. Také obdržíte ztrátovou zprávu týkající se... Přečtěte si podrobný horoskop pro Štíra.

Střelec

Partner je do vás zamilovaný a vy si to náležitě užíváte. Jste si jista sama sebou a tím, že ten vztah je... Přečtěte si podrobný horoskop pro Střelce.

Kozoroh

Máte majetnické pocity k někomu z minulosti, s kým jste se rozešla nebo kdo s vámi ukončil vztah. Uvědomujete si... Přečtěte si podrobný horoskop pro Kozoroha.

Vodnář

V práci se budete už od začátku týdne cítit velice omezená, a hlavně na vše budete sama, nikdo vám... Přečtěte si podrobný horoskop pro Vodnáře.

Ryby

Jste závislá na práci a měla byste s tím něco začít dělat, protože vás to omezuje a jste už unavená. Budete ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Ryby

Článek je zařazen v: horoskop na týden, předpověď, znamení zvěrokruhu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama