Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Horoskop na týden od 15. dubna 2019

Co vám předpovídají hvězdy na tento týden a co vás čeká v různých oblastech vašeho života?
Vydáno: 15.04.2019
Horoskop na týden od 12. dubna 2019
Horoskop na týden od 12. dubna 2019 Autor: iStock
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Je tu nový týden a my pro vás máme horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Přečtěte si, co vás čeká v oblasti zdraví, vztahů, práce nebo peněz. 

Beran

Možná vás na začátku týdne trochu potrápí menší obnos peněz, ale jinak budete mít hezký týden. Čeká vás... Přečtěte si podrobný horoskop pro Berana

Býk

Čeká vás něco nového, co přinese i určité kroky, které musíte udělat. Pozor v partnerství, může dojít... Přečtěte si podrobný horoskop pro Býka. 

Blíženci

Můžete někoho potkat a začít nový vztah, v tom stávajícím totiž něco nefunguje a vy prožíváte pocity... Přečtěte si podrobný horoskop pro Blížence.

Rak

Nějaký muž bude mít začátkem týdne obavu kvůli většímu obnosu peněz. Následně od partnera dostanete... Přečtěte si podrobný horoskop pro Raka

Lev

Potřebujete klid a to se vám tento týden podaří. V partnerství nebudete řešit žádné problémy a budete se... Přečtěte si podrobný horoskop pro Lva.

Panna

Na začátku týdne vás překvapí obava o menší obnos peněz. Následně budete řešit větší peníze a partner vám... Přečtěte si podrobný horoskop pro Pannu.  

Váhy

Hned na začátku týdne vám přijdou nějaké finance z minulosti a vás to velice mile překvapí. V práci si... Přečtěte si podrobný horoskop pro Váhy.

Štír

Na začátku týdne zažijete žárlivou scénu a bude vás to trápit. Můžou přijít i obavy ze sexu s  partnerem, ale jsou... Přečtěte si podrobný horoskop pro Štíra.

Střelec

Pozor si dejte na ztráty, které můžete zažít už na začátku týdne. Chraňte si svoje doklady, peněženku i... Přečtěte si podrobný horoskop pro Střelce.

Kozoroh

V rámci vztahu budete muset s partnerem probrat nějaké důležité věci, o kterých už delší dobu nemluvíte. Bude to... Přečtěte si podrobný horoskop pro Kozoroha.

Vodnář

Budete mít akční týden plný změn a zážitků. Zažijete úžasný sex a uvědomíte si, jak vám partner vyhovuje a jak... Přečtěte si podrobný horoskop pro Vodnáře.

Ryby

V partnerství vás někdo manipuluje a vy si to uvědomujete už delší dobu. Tento týden s tím budete chtít něco... Přečtěte si podrobný horoskop pro Ryby

-šv-

Článek je zařazen v: horoskop na týden, předpověď, znamení zvěrokruhu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama