Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Horoskop na týden od 2. prosince 2019

Co vám předpovídají hvězdy na tento týden a co vás čeká v různých oblastech vašeho života?
Vydáno: 02.12.2019
Horoskop na týden od 2. prosince 2019
Autor: iStock Horoskop na týden od 2. prosince 2019
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Je tu nový týden a my pro vás máme horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Přečtěte si, co vás čeká v oblasti zdraví, vztahů, práce nebo peněz. 

Beran

Začátkem týdne vám partner přinese dárek a vzbudí ve vás naději a očekávání. Vše se zdá úžasné a... Přečtěte si podrobný horoskop pro Berana

Býk

Nevíte, co chcete, a to vás svazuje. Musíte si uvědomit, co je pro vás důležité a co potřebujete. Začněte... Přečtěte si podrobný horoskop pro Býka

Blíženci

Pocítíte majetnický vztah ke svým penězům a nebude se vám chtít je vůbec utrácet. Jenže musíte uhradit ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Blížence.

Velký horoskop na prosinec

Velký horoskop na prosinec

Rak

Na začátku týdne se můžete vracet z nějaké cesty s partnerem, možná to byl prodloužený víkend nebo... Přečtěte si podrobný horoskop pro Raka

Lev

Začátkem týdne váš partner pocítí osudovost, ale nebude o tom chtít mluvit. Poté s někým proberete ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Lva.

Panna

Na začátku týdne dostanete zprávu o tom, že chybíte partnerovi, nebo vy mu můžete poslat zprávu, že vám... Přečtěte si podrobný horoskop pro Pannu.  

Advent podle horoskopu: Jak si ho nejlépe užijete podle svého znamení?

Advent podle horoskopu: Jak si ho nejlépe užijete podle svého znamení?

Váhy

Pozor si dejte na rychlé jednání a impulzivní odpovědi. Můžete se s někým rozejít a ani nebudete vědět... Přečtěte si podrobný horoskop pro Váhy.

Štír

Začátkem týdne zažijete radost, protože obdržíte od někoho ze svých známých menší obnos peněz. Pak zažijete... Přečtěte si podrobný horoskop pro Štíra.

Střelec

Už na začátku týdne se na vás navalí spousta práce a jiné to nebude ani na konci týdne. Jen si najděte čas... Přečtěte si podrobný horoskop pro Střelce.

Děti podle znamení zvěrokruhu: Jak vychovávat malého Berana nebo Kozoroha?

Děti podle znamení zvěrokruhu: Jak vychovávat malého Berana nebo Kozoroha?

Kozoroh

Začátkem týdne váš partner zažije trápení s nějakou ženou. Pošle vám zprávu o velké hádce a velkých... Přečtěte si podrobný horoskop pro Kozoroha.

Vodnář

Někdo vám na začátku týdne nabídne nějaký skvělý obchod a vy se budete celý týden rozhodovat, zda... Přečtěte si podrobný horoskop pro Vodnáře.

Ryby

Čeká vás něco nového, co přichází už delší dobu a vy se tomu bráníte. Ve vztahu pocítíte beznaděj, ale... Přečtěte si podrobný horoskop pro Ryby

-šv-

Článek je zařazen v: horoskop na týden, týdenní horoskop, astrologie, znamení zvěrokruhu, předpověď na týden, týdenní předpověď, horoskop na příští týden
Reklama