Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Horoskop na týden od 20. srpna 2018

Co vám předpovídají hvězdy na tento týden a co vás čeká v různých oblastech vašeho života?
Vydáno: 20.08.2018
Horoskop na týden od 20. srpna 2018
Horoskop na týden od 20. srpna 2018 Autor: iStock
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Je tu  nový týden a my pro vás máme horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Přečtěte si, co vás čeká v oblasti zdraví, vztahů, práce nebo peněz. 

Beran

Ve vašem vztahu máte nějaké tajemství. V půlce týdne zažijete nějaké ztráty... Přečtěte si podrobný horoskop pro Berana. 

Býk

Na začátku týdne může dojít mezi vámi a partnerem k menší hádce. Následně se však on bude trápit... Přečtěte si podrobný horoskop pro Býka

Blíženci

V oblasti financí se vám bude dařit a přijde i úspěch. Možná vás čeká nějaká menší výhra... Přečtěte si podrobný horoskop pro Blížence.

Rak

Kolem vás je nějaké tajemství a možná máte možnost ho i odhalit. Jen si dejte pozor... Přečtěte si podrobný horoskop pro Raka. 

Lev

Na začátku týdne někam odjedete s nějakou ženou. V půlce týdne získáte naději na menší peníze...Přečtěte si podrobný horoskop pro Lva.

Panna

Začátkem týdne prožijete trápení, neštěstí, protože se s vámi někdo rozejde nebo vás odmítne. Čeká vás něco nového... Přečtěte si podrobný horoskop pro Pannu

Váhy

V práci si dejte pozor na nadřízené a na hádky s nimi. Může dojít k impulzivnímu ukončení práce, což by vás mohlo mrzet... přečtěte si podrobný horoskop pro Váhy.

Štír

Na začátku týdne se budete obávat o menší peníze. Čeká vás však setkání, které má vztahový ráz... Přečtěte si podrobný horoskop pro Štíra.

Střelec

Můžete odjet na dovolenou a ta dovolená se opravdu vydaří. Partner i rodina budou spokojeni... Přečtěte si podrobný horoskop pro Střelce.

Kozoroh

Peníze vám přináší někdo z oblasti práce, podnikatel nebo muž, který je dobře finančně zajištěný. Pomůže vám...Přečtěte si podrobný horoskop pro Kozoroha.

Vodnář

Týden to bude náročný, ale na jeho konci budete spokojená. V oblasti partnerství se budete cítit beznadějně... Přečtěte si podrobný horoskop pro Vodnáře.

Ryby

V práci mají před vámi nějaké tajemství, ale je zbytečné se na to ptát. Pokud toužíte po dítěti... Přečtěte si podrobný horoskop pro Ryby. 

Článek je zařazen v: horoskop na týden, znamení zvěrokruhu, předpověď, týdenní horoskop
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama