zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Horoskop na týden od 22. listopadu 2021

Horoskop na týden od 23. listopadu 2020
Autor: iStock Horoskop na týden od 23. listopadu 2020
Šárka Valentová , Vydáno: 22.11.2021
Co vám předpovídají hvězdy na tento týden a co vás čeká v různých oblastech vašeho života?

reklama

Je tu nový týden a my pro vás máme horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Přečtěte si, co vás čeká v oblasti zdraví, vztahů, práce nebo peněz. 

Beran

Začátkem týdne vás překvapí zpráva, která vám moc velkou radost nepřinese. Ale situace se zlepší a něco hezkého a... Přečtěte si podrobný horoskop pro Berana

Býk

Ve vztahu jste v poslední době zažívali jeden šok za druhým, už ani nevíte, zda to jste vy, kdo se každý den probouzí vedle vašeho... Přečtěte si podrobný horoskop pro Býka

Blíženci

Někdo partnerovi o vás navykládal lži a on tomu věří. Po hádce ukončil vztah a vy nevíte, co s tím udělat. Možná je načase se... Přečtěte si podrobný horoskop pro Blížence.

Láska nebeská a Emma Thompson

Horoskop: Toto jsou dny v listopadu, kdy zažijete to největší štěstí

Rak

Někdo vás dlouhodobě odrazuje od vašeho partnera a už mu začínáte naslouchat. Jenže co když nemá pravdu a je to jen čistá... Přečtěte si podrobný horoskop pro Raka

Lev

V práci budete od rána do večera a od večera do rána, což se bohužel negativně projeví na vašem vztahu. Možná je čas se... Přečtěte si podrobný horoskop pro Lva.

Panna

Na začátku týdne budete řešit nějaké úřední věci, které se vyvíjejí velice pozitivně. S partnerem budete kamarádi. V půlce... Přečtěte si podrobný horoskop pro Pannu.  

Velký horoskop na rok 2022 pro jednotlivá znamení

Velký horoskop na rok 2022 pro jednotlivá znamení

Váhy

V práci dostanete další nabídku, a tak se budete rozhodovat, zda ji přijmete. Dopředu si však zjistěte všechny okolnosti kolem... Přečtěte si podrobný horoskop pro Váhy.

Štír

Překvapivě vám láska přinese trápení. Zažijete však i něco nového a poznáte nové lidi a setkáte se s rodinou. V půlce týdne budete... Přečtěte si podrobný horoskop pro Štíra.

Střelec

Máte velké tajemství, které vám přináší do života vášeň a radost. Je dobré, aby se o tom nikdo nedozvěděl. Budete mít tendence... Přečtěte si podrobný horoskop pro Střelce.

Horoskop lásky a sexu na listopad

Horoskop lásky a sexu na listopad: Kdo si užije romantiku a pod kým se země zachvěje?

Kozoroh

Co se týká velkých peněz, vyskytne se nějaká faleš a přijdou velké změny. Obavy budete mít z hádek týkajících se domova. Trápení vám... Přečtěte si podrobný horoskop pro Kozoroha.

Vodnář

Velké změny provázejí život a vy je občas opravdu vítáte. Máte radost z toho, že se věci hýbou a nestagnují. Tento týden se... Přečtěte si podrobný horoskop pro Vodnáře.

Ryby

Už delší dobu řešíte stěhování a teď jste to na čas odložili a ono se najednou objevilo něco, co vás velice zaujalo, a pravděpodobně se... Přečtěte si podrobný horoskop pro Ryby

Nenechte si ujít pravidelné aktuální horoskopy a výklad z karet!

Exkluzivní nabídka pro naše čtenářky: Zasílání horoskopů e-mailem

reklama

Související témata: horoskop na týden , týdenní horoskop , znamení zvěrokruhu , předpověď , astrologie

reklama

Přečtěte si také

reklama