Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

Horoskop na týden od 29. června 2020

Co vám předpovídají hvězdy na tento týden a co vás čeká v různých oblastech vašeho života?
Vydáno: 29.06.2020, Šárka Valentová
Horoskop na týden od 29. června 2020
Autor: iStock Horoskop na týden od 29. června 2020

Je tu nový týden a my pro vás máme horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Přečtěte si, co vás čeká v oblasti zdraví, vztahů, práce nebo peněz. 

Beran

Začátkem týdne budete mluvit o závisti, a to dlouhodobé. Následně můžete jet na cestu, na kterou jste se ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Berana

Býk

Pozor na žárlivost ve vztahu, protože může přinést větší komplikace. Uleví se vám, až se celá situace uklidní. Těšte se z ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Býka

Blíženci

V oblasti vztahů může přijít velká změna, kterou jste vůbec neočekávala, ale bude spojená s láskou, takže se můžete ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Blížence.

Nesedí na vás horoskopy? Odhalte skrytou stránku vašeho znamení zvěrokruhu

Nesedí na vás horoskopy? Odhalte skrytou stránku vašeho znamení zvěrokruhu

Rak

Peníze vám v poslední době dělaly velké potíže, ale už v začátku týdne to přestanete řešit, protože si uvědomíte, že je to ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Raka

Lev

Někdo vás mile překvapí v souvislosti s penězi nebo nějakým finančním darem. Budete překvapená a bude se vám ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Lva.

Panna

Na začátku týdne bude nějaká vaše známá žena zamilovaná do staršího muže a vás to zarazí. Poté vás čeká ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Pannu.  

Blíží se úplněk. 10 věcí, které byste při něm (ne)měli dělat

Úplňky v roce 2020. 10 věcí, které byste při nich (ne)měli dělat

Váhy

Pozor si dejte na ukončení nějakých smluv nebo na nečekané investice, protože vaše investování může být ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Váhy.

Štír

V začátku týdne vás překvapí nějaký muž v souvislosti s prací. Poté se můžete někde pohádat, nejspíše na ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Štíra.

Střelec

Vášnivá a energická žena vám tento týden pomůže se všemi problémy a vysvětlí vám některé věci, které vás ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Střelce.

Chcete si vsadit? Tohle jsou šťastná čísla pro vaše znamení v roce 2020

Chcete si vsadit? Tohle jsou šťastná čísla pro vaše znamení v roce 2020

Kozoroh

Na začátku týdne můžete prožít flirtování někde na úřadě nebo u doktora. Pozor na ztráty menšího obnosu peněz, na které   ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Kozoroha.

Vodnář

V práci se do vás může zamilovat nějaký kolega a budete to vědět hned, jak si to uvědomí on. Nejspíše se vám svěří nebo ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Vodnáře.

Ryby

Budete mít možnost získat nějaké stabilní peníze, což vám dá pocit bezpečí a klidu. Jen ve vztahu se budete ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Ryby

-šv- 

Článek je zařazen v: horoskop na týden, týdenní horoskop, předpověď na týden, týdenní předpověď, astrologie, znamení zvěrokruhu, horoskop na příští týden