zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Jak ovlivní květnový úplněk jednotlivá znamení zvěrokruhu? Přinese rozbouřené emoce a odhalí skryté problémy

Jak ovlivní květnový úplněk jednotlivá znamení zvěrokruhu? Přinese rozbouřené emoce a odhalí skryté problémy
Autor: iStock Jak ovlivní květnový úplněk jednotlivá znamení zvěrokruhu? Přinese rozbouřené emoce a odhalí skryté problémy
Anna Kopečková , Vydáno: 06.05.2020
Květnový úplněk, který nastane 7. května ve 12 hodin a 45 minut, bude tentokrát pod nadvládou tajemného a velmi eroticky založeného znamení Štíra. Jak ovlivní jednotlivá znamení zvěrokruhu?

reklama

Květnovému úplňku se říká květný nebo také květinový. A stejně jako ostatní úplňky i tento bude ovlivněn vlastnostmi jednoho z astrologických znamení a tím je tentokrát tajemný a vášnivý Štír. Toto znamení je plné tajemství, která se skrývají pod povrchem a právě v době kolem úplňku je možné, že dojde k odhalení něčeho, co mělo zůstat skryto. Je to i znamení velmi emotivní, takže se nenechte překvapit, když v této době pocítíte silné emoce, které se budou drát na povrch. 

A protože je květen měsícem lásky, podívejme se na to, jak květnový úplněk ovlivní jednotlivá znamení zvěrokruhu a jejich romantické cítění.

Berani zažijí znovuzrození

Květnový úplněk ve vás vzbudí pocity transformace a znovuzrození, pocítíte díky němu novou životní sílu. Je to skvělý čas, kdy se můžete zbavit různých nezdravých myšlenek nebo vztahů, které vám brání posunout se vpřed. I když může být obtížné opustit staré zvyky, nalezení nových způsobů a cest vám pomůže přejít ve vašem životě k větším a lepším věcem.

Ať už jste svobodní, nebo ve vztahu, energie květnového úplňku vám každopádně pomůže vaši situaci změnit k lepšímu. Jste-li svobodní, je to skvělý čas, kdy můžete někomu projevit svou lásku. Zadaným zase úplněk pomůže posílit jejich vztah, posunout ho na vyšší úroveň.

Býci ukončí životní kapitolu

Květnový úplněk by mohl přinést změnu ve vašem milostném životě, bez ohledu na to, zda jste zadaní, nebo ne. Nějaká kapitola ve vašem životě se blíží ke konci. Pokud jste ve vztahu, mohlo by to signalizovat nějaký posun, a to i ve smyslu možného ukončení. Jste-li svobodní, může to znamenat setkání s někým novým, kdo vás okouzlí.

Důležité je udržet svou mysl otevřenou novým možnostem. I když úplněk naznačuje možnost ukončení některých vztahů, vytváří zároveň prostor pro nová a skvělá setkání. Zkuste nelpět na tom, co už nefunguje. Pokud zůstanete vnímaví, můžete změny ve vašem životě velmi ocenit.

Blíženci by si měli cenit maličkostí

Úplněk ve znamení Štíra je připomenutím, že byste se měli pokusit oceňovat ve svém životě i maličkosti, na kterých zdánlivě nezáleží. Buďte vděční za vše, co vám přináší radost. Květnový úplněk také radí zbavit se negativních emocí, což vám pomůže uzavřít některé záležitosti, i když vypadají nedůležité.

Měli byste se také zbavit myšlenek, které vás stále někam ženou. Zklidněte se, najděte ve svém životě rovnováhu. Stejně jako byste se měli zaměřit na maličkosti, které vám dělají radost, soustřeďte se i na malé starosti nebo úzkosti, které vás trápí. Nepřinášejí vám žádný užitek, tak se jich prostě zbavte.

Raci by si měli víc užívat radostí života

Vás, milí Raci, květnový úplněk povzbuzuje, abyste si užili trochu blaženosti ve svém životě. Rozmazlujte všechny své smysly, hýčkejte své tělo. Energie úplňku ve vás může vyvolat i zvýšenou touhu projevit fyzickou náklonnost svému partnerovi nebo někomu blízkému.

Čas kolem úplňku je ideální dobou pro různé aktivity, které vám pomohou cítit se lehčí a více se zapojit do světa kolem vás. Zejména v partnerském vztahu podporuje hravost. Zkuste s partnerem podniknout něco nového, užívejte si společně radosti života.

Lvi budou řešit problémy

Úplněk ve znamení Štíra může vynést na povrch některé problémy, které dosud zůstávaly skryté. Může vás donutit, abyste konečně vyřešili nějaké rodinné záležitosti, které se dlouho vlekly a způsobovaly napětí. Možná dojde i k neshodám ve vašem partnerském vztahu. Je důležité, abyste zůstali otevření a pokusili se vše vyřešit.

Je možné, že dojde i k nějaké změně v místě, kde žijete. Nemusí jít hned o stěhování, ale třeba jen úpravu, přestavbu bytu či domu. Pokud máte pocit, že potřebujete něco změnit, udělejte to, teď je ten správný čas.

Panny potřebují komunikovat

Štíří úplněk podporuje otevřenou a přímou komunikaci s vašimi blízkými. Tento vliv vás může nutit, abyste se úplně otevřeli a podělili se o své pocity s lidmi kolem vás. Nebojujte s tím a nechte své myšlenky proudit ven. Když budete mít někoho, komu se můžete svěřit, pomůže vám to.

Jste-li svobodní, je na čase začít projevovat lásku, kterou máte ve svém nitru a kterou byste i rádi od někoho dostávali. I když nás současná situace stále omezuje v sociálních kontaktech, nebojte se využít moderní technologie a zkuste se seznámit třeba přes on-line aplikaci.  Než se setkáte tváří v tvář, můžete se zatím o sobě dozvědět spoustu věcí a vybudovat si pevný základ vašeho vztahu.

Váhy budou kreativní

Květnový úplněk podpoří vašeho tvůrčího ducha a bude vás vybízet, abyste se nějak umělecky vyjádřili. Možná ani netušíte, co ve vás dříme. Nepotlačujte to, nechte svou kreativitu volně proudit. Malujte, vyrábějte, tvořte… Je to vynikající způsob, jak se můžete zbavit nahromaděné negativní energie, která vás tíží na hrudi.

Buďte kreativní i ve vašem vztahu s partnerem. Objevujte spolu nové cesty lásky a náklonnosti. Můžete víc než jindy toužit po intimním a smyslném spojení s partnerem, tak se tím nenechte zaskočit a užijte si to. Pokud jste svobodní, je skvělý čas začít pracovat na vztahu, který opravdu chcete. Pro začátek si napište seznam toho, co očekáváte od svého životního partnera.

Štíři by měli být k sobě upřímní

Tento úplněk je váš, probíhá pod taktovkou vašeho znamení. Jeho vliv bude ještě zvyšovat vaši potřebu prozkoumat hloubku svých emocí a pokusit se ocenit to, co najdete. Tento úplněk vynese na povrch i některé problémy, ale nesuďte sami sebe za pocity, které vás přepadnou. Právě teď je ideální čas, kdy můžete svým emocím lépe porozumět.

Doba kolem tohoto úplňku je i časem pro sebelásku, ať už jste svobodní, nebo zadaní. Je těžké užívat si naplno lásku, kterou vám dávají lidé kolem vás, když nemilujete dostatečně sami sebe. Zkuste na tom trochu zapracovat.

Blíží se úplněk. 10 věcí, které byste při něm (ne)měli dělat

Blíží se úplněk: 10 věcí, které byste při něm (ne)měli dělat

Střelci se ponoří do nitra své duše

Úplněk ve znamení Štíra zvýší vaši potřebu více se ponořit do své duše a prozkoumat ji. Je to ideální doba, kdy můžete víc poznat myšlenky, touhy, nápady, které uvnitř vás dřímají. Nebraňte se tomu.

Jste-li svobodní, měli byste si právě teď sednout a uvědomit si, kterým směrem se chcete vydat, co od partnerského vztahu očekáváte, po čem toužíte a jaký bude další krok, který v tomto směru učiníte. Udělejte si seznam vlastností, které by měl váš partner mít, a začněte aktivně hledat svůj vhodný protějšek.

Kozorozi budou hledat pouto

Vliv úplňku zvýší vaši potřebu spojit se s ostatními, což může být v současné době trochu problém. Nenechte se tím ale odradit a zkuste najít jiné možnosti, jak se můžete těm, které máte rádi, trochu víc přiblížit. Napište jim, zavolejte, spojte se s nimi přes videohovor. Karanténa neznamená, že se musíte nutně cítit osamělí a odstřižení od zbytku světa. Jen nás nutí být kreativnější a nápaditější.

Pokud jste zadaní, můžete pociťovat větší touhu být v blízkosti svého partnera. Jste-li svobodní, možná budete chtít prozkoumat, jaké se vám nabízejí možnosti, a seznamování on-line se jeví v tomto směru ideální.

Vodnáři budou chtít být oceněni

Květnový úplněk ve znamení Štíra bude zvyšovat vaši potřebu být viděni a oceněni ostatními. Nezapomeňte ale, že si v první řadě musíte vy vážit sami sebe. Teprve pak si můžete plně vychutnat lásku ostatních, která vás obklopuje. Zkuste si napsat na papír seznam všeho, co máte na sobě rádi, ať už jde o osobnostní rysy, fyzické vlastnosti, nebo úspěchy, kterých jste dosáhli. A buďte za to všechno vděční.

Jste-li zadaní, dejte svému partnerovi vědět, jak moc vám na něm záleží, jak je výjimečný a jak skvěle se díky němu cítíte. Nenechávejte si své city jen pro sebe a projevte je navenek, upevní to a prohloubí vzájemné pouto mezi vámi.

Rybami budou cloumat emoce

Jak jinak. Ryby jsou velmi emotivní znamení a stejně jako Štír patří mezi vodní znamení. I když to není úplně lehké, zkuste se nad své rozbouřené emoce povznést, podívat se na ně z většího nadhledu a pokud možno objektivně. Možná vám to pomůže vidět některé věci jinak a lépe než dosud.

Pod vlivem květnového úplňku se někteří z vás také mohou cítit osamělí, ale stále si připomínejte, že vás vaši blízcí milují. Zkuste se spojit se svými přáteli a rodinou a připomeňte si vzájemně, jak se máte rádi a co pro sebe znamenáte. Prohloubí to vzájemné pouto mezi vámi. Nezapomeňte, že láska není jen milenecká, ale má mnoho různých podob.

-ak- 

reklama

Související témata: úplněk ve znamení Štíra , charakteristika Štír , charakteristika znamení , úplňky 2020 , úplněk květen , květnový úplněk , kdy bude úplněk , vliv úplňku

reklama

Přečtěte si také

reklama