zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Jaký bude březen podle numerologie? Spočítejte si, co vám přinese

Březen podle numerologie
Autor: iStock Březen podle numerologie
Anna Kopečková , Vydáno: 04.03.2021
Numerologie pracuje s čísly, která mají své specifické rysy a vibrace, jimiž ovlivňují náš každodenní život. Spočítejte si podle návodu své osobní měsíční číslo a zjistěte, jak vás bude ovlivňovat a jak se vám bude dařit v březnu.

reklama

Podle numerologie vychází na letošní březen číslo 8 (vznikne sečtením čísla 3 se všemi čísly letošního roku, tedy 3 + 2 + 0 + 2 + 1).

Ze všech čísel numerologické řady je číslo 8 nejvíce spojeno s penězi, bohatstvím, mocí a vlivem. Přináší odměny a uznání. Takže za co byste si tento měsíc zasloužili být odměněni? Za co si zasloužíte uznání ostatních? Předpokladem k tomu ale bude uvědomit si své osobní hodnoty a držet se jich.

  • Jaký je účel toho, co děláte nejen v práci, ale i v osobním životě?
  • V co věříte?
  • Když si berete, dáváte i něco zpět?

Odpovědi na tyto otázky se mohou postupem času měnit, přesto byste se měli během března snažit být v souladu s tím, čemu vy sami věříte, ať je to cokoli.

Nějaká pozitivní změna, růst může přijít v oblasti vaší práce a kariéry. Možné je povýšení nebo zvýšení platu. Vibrace osmičky jako čísla zaměřeného na sílu se může projevit i ve vztazích. Bude dobré napravit jakoukoli vzniklou nerovnováhu a připomenout si svou osobní sílu a její limity.

Celkově energie tohoto měsíčního cyklu podporuje skutečný pokrok v životě. Ale nebude to samozřejmě zadarmo, bez námahy. Osmička podporuje obchodní a strategický přístup. Je dobré udělat si plán a držet se ho. Kde byste chtěli být koncem března? Jaké musíte podniknout kroky k tomu, abyste se tam dostali? Co k tomu potřebujete?

PŘEČTĚTE SI: BLESKOVÝ HOROSKOP NA BŘEZEN

Spočítejte si své osobní měsíční číslo

Každý z nás má své osobní nebo, chcete-li, životní číslo, které ho ovlivňuje celý život. Pokud ale chcete vědět, co konkrétního vám podle numerologie přinese ve třetím měsíci letošního roku, je potřeba vzít v úvahu i energii tohoto konkrétního období, tedy vibrace měsíce března a zároveň i letošního roku. Začněte tím, že sečtete den a měsíc svého narození. Pokud vám vyjde dvojciferné číslo, opět jednotlivé číslice sečtěte, aby vám vyšlo číslo od 1 do 9.

Příklad:

Pokud jste se narodili například 28. března, tedy 28. 3.

Sečtěte 2 + 8 + 3  = 13

A dále pokračujte 1 + 3 = 4

K tomuto číslu přičtěte číslo letošního roku, tedy 5 – vznikne sečtením všech čísel roku 2021 (2 + 0 + 2 + 1).

4 + 5 = 9 (Pokud vám vyjde dvojciferné číslo, opět obě číslice sečtěte.)

Vaše osobní roční číslo je 9.

Nyní si spočítejte vaše osobní měsíční číslo tak, že sečtete vaše osobní roční číslo a číslo tohoto měsíce (březen má číslo 3).

Tedy 9 + 3 = 12 (Pokud vám vyjde dvojciferné číslo, obě číslice sečtěte, v tomto případě tedy 1 + 2 = 3.)

Vaše osobní měsíční číslo na březen 2021 je 3.

Jakmile budete znát své osobní měsíční číslo, přečtěte si, co vás podle numerologie v březnu čeká:

Osobní měsíční číslo 1

Energie jedničky pronikne do vašeho života v březnu jako závan čerstvého jarního vzduchu. Vibrace čísla jedna může působit, že budete mít tendenci chovat se spontánně a trochu lehkovážně, měli byste ji ale využít k tomu, abyste udělali rozumná rozhodnutí, protože tento měsíc je vaším odrazovým můstkem pro dalších následujících osm měsíců. Do vašeho života mohou vstoupit nové příležitosti. Můžete potkat člověka, který úplně změní směr, kterým se v životě ubíráte. Jednička podporuje sebedůvěru, proto věřte především sami sobě a své intuici. Jednička je také vedoucí číslo, první v řadě. To, co uděláte, může být inspirací nebo vodítkem pro ostatní, aby vás následovali. Může toho být opravdu hodně, co byste měli stihnout. Proto se vůbec nic nestane, když ve chvílích, kdy nebudete stíhat, někoho požádáte o pomoc nebo radu.

Osobní měsíční číslo 2

Dvojky mají sklon být jemné, citlivé, empatické. Během následujících březnových týdnů tedy můžete mnohem víc chápat sílu obsaženou ve vašich pocitech. To, jak se cítíte, berte jako svůj osobní navigační systém. Důvěřujte mu. Můžete být i citlivější vůči různým situacím nebo lidem. Víc ostatním naslouchejte, zaměřte se ale nejen na slova, ale také na řeč těla. Dejte svým rodinným příslušníkům, přátelům nebo kolegům v práci prostor k mluvení, ptejte se jich, jak se skutečně mají.

Březen bude přát i vztahům a lásce. Stávající vztahy se mohou ještě více prohloubit na intimní úrovni. Nezadaní mají i přes trvající omezení kontaktů velkou šanci najít si konečně vhodný protějšek. 

Osobní měsíční číslo 3

Pro vás bude březen měsícem komunikace. Nejspíš zjistíte, že potřebujete mluvit, sdílet, vysvětlovat, popisovat a šířit své nápady široko daleko. A co je dobrá zpráva, budete mít kolem sebe spoustu lidí, kteří budou ochotni poslouchat!

Trojky jsou kreativní, a také přirozeně okouzlující a plné půvabu, takže své publikum nebudete muset složitě hledat. Jen si dávejte pozor, aby se vám ta velká míra pozornosti, které se vám od ostatních může dostávat, moc nezalíbila a příliš jste si na ni nezvykli. S popularitou také může přijít kritika. Takže bude potřeba se i trochu obrnit a uvědomit si, že se nikdy nemůžete zavděčit všem. Každý máme nějaký svůj názor, s kterým ostatní nemusí souhlasit. A tak je to správně. Hlavní je, abyste zůstali sví.

NUMEROLOGIE ADRESY: ŽIJETE NA TOM SPRÁVNÉM MÍSTĚ?

Osobní měsíční číslo 4

Po únoru plném kreativity přináší březen trochu více serióznosti. Čtyřky jsou odpovědné, takže v centru vaší pozornosti by měla být v následujících týdnech především práce. Nebude to ale tak, že se budete trápit a dřít. Budete soustředěnější, odhodlanější a vaše výdrž bude větší, takže i těžké úkoly zvládnete mnohem snáz než jindy. Měli byste ale pracovat metodicky. Pokud máte sklony věnovat se více různým projektům najednou, rozumně si je rozvrhněte, udělejte si nějaký časový plán, denní nebo týdenní seznam úkolů.

Březen vám také může přinést nečekané spojení s minulostí. Objevit se může nějaký příbuzný, kterého jste už dlouho neviděli. Je to rozhodně vhodný měsíc k tomu, abyste se trochu ponořili do vaší rodinné minulosti, prozkoumali historii svého rodu nebo vyprávěli svým dětem o tom, jaké to bylo, když jste byli vy malí.

Osobní měsíční číslo 5

Pro vás bude důležité být v březnu flexibilnější. A tím nemyslíme tělesně, i když na pohyb byste určitě v rámci možností zapomínat neměli. Pětka v numerologii přináší spoustu změn a určitě neuděláte chybu, když se jim v příštích týdnech nebudete bránit a necháte je vstoupit do svého života.

Může se stát, že vaše vztahy s partnerem nebo ostatními lidmi ve vašem okolí nebudou úplně ideální. V partnerském vztahu možná pocítíte trochu dusno, možná se vám bude zdát, že vaši kolegové v práci se pohybují na jiných vlnách než vy. Chybu nehledejte u nich. Pětka je jedním z nejdynamičtějších čísel, touží po dobrodružství, pocitu odlišnosti, snadno může podlehnout pocitu nudy nebo nějakého omezení. Snažte se to tedy nějakým způsobem přijmout a vytěžit z toho co nejvíc. Rozhlédněte se kolem sebe a nasajte do sebe čerstvou inspiraci. Přečtěte si novou knížku. Podívejte se na zajímavý dokument v televizi. Teď jde o to, abyste opravdu otevřeli své oči i mysl. A nedělejte si starosti s tím, že se na chvilku ostatním trochu vzdálíte. Až bude ta správná doba, zase se k vám připojí.

Osobní měsíční číslo 6

Máte pocit, že rodinný život není moc sexy? Zamyslete se nad tím znovu. Šestka je mateřské, velmi harmonické číslo, které charakterizuje milující a starostlivá povaha. Připomíná vám, kolik lásky, krásy a kreativity můžete nalézt právě doma, v kruhu rodiny. Věnujte se víc partnerovi i dětem. A pokud vlastní rodinu zatím nemáte, zkuste se spojit se svými rodiči, zavolejte jim, napište, nabídněte jim pomoc a podporu v této nesnadné době. Šestka je velkorysá a dávající. Dejte si jen pozor na jednu záludnost – sklon k perfekcionismu. Nemusíte se úplně rozdat. Myslete i na sebe, mějte se rádi a klidně občas požádejte, aby někdo zase udělal něco pro vás.

Kromě toho je šestka také jedním z nejkreativnějších čísel. Březen by tak pro vás mohl být ideální dobou, kdy si můžete něco vyrobit. Zkuste si to, návodů na internetu najdete spoustu. Co třeba kreslení, vyšívání, skládání origami, korálkování, nějaké vylepšení domova? Možná ani netušíte, jaký skrytý talent ve vás dříme!

Osobní měsíční číslo 7

Sedmička je v numerologii spojena se zklidněním, stáhnutím se do ústraní a hledáním smyslu života. Pokud jste se tedy v únoru vůbec nezastavili a neustále pracovali, březen by pro vás měl být časem, kdy se budete soustředit trochu i na sebe. Zpomalte, udělejte si čas, abyste mohli přemýšlet o svých vlastních potřebách, přáních a touhách. Je mnoho lidí, které právě toto může frustrovat nebo znervózňovat. Jsme zvyklí stále se za něčím honit, pracovat pro druhé. Berte to tedy jako svůj březnový úkol, který bude také vyžadovat nějaké vaše úsilí.

Snažte se trávit čas pouze s pozitivními lidmi, kteří vás umí podpořit. Ano, to může být v dnešní době těžké, ale pokuste se o to. Možná se budete cítit unavenější než obvykle. Nebraňte se tomu. Místo toho, že se budete prolévat kávou nebo čajem, si dopřejte víc spánku. A nedívejte se dlouho do noci na televizi. Zacházejte se svým tělem a se svou myslí jako s něčím vzácným a jedinečným, o co je třeba dobře pečovat.

Osobní měsíční číslo 8

Letošní březen vám dává možnost zazářit. Jste na to připraveni?

Osmička pomáhá dosáhnout úspěchu a přináší hojnost všem, kteří ji umí přijmout a ví, jak s ní naložit.

Udělejte si trochu času, ohlédněte se a oceňte se za práci, kterou jste odvedli, abyste se dostali tam, kde jste. Kolik úsilí jste museli vynaložit, jaká rizika jste možná museli podstoupit, co všechno jste se naučili. Nasajte pocit úspěchu a využijte ho k tomu, abyste se mohli posouvat dál. A neplánujte si do budoucna jen to, co je možné. Dokážete toho víc, můžete si troufnout zamířit výš, než si myslíte. Energie čísla osm vás v tom podpoří.

Březen bude vhodný i pro jakékoli investice nebo různé obchodní kontrakty. Myslete dopředu. Vaše budoucí já vám poděkuje za úsilí a rozhodnutí, která uděláte právě teď.

Osobní měsíční číslo 9

Devítka je posledním číslem numerologického cyklu. Něco ve vašem životě se chýlí ke konci a vy byste se toho neměli snažit za každou cenu držet. Může to být vztah, pracovní projekt, možná nějaký váš zvyk… Možná to bude obtížné, ale právě teď stojíte na rozcestí. Buď můžete zůstat zde, ve svém starém životě, nebo se vydat novou cestou a svůj život posunout někam dál. Je důležité si uvědomit, že pokud se teď rozhodnete pro první možnost, dalších devět měsíců jednoduše strávíte postáváním na místě. Využijte tedy tuto příležitost. Některé konce mohou vypadat děsivě, pamatujte ale na to, že s každým koncem přichází nový začátek. A ten vás čeká už příští měsíc.

Velká věštba na březen podle kartářky Helen Stanku

Velká věštba na březen podle kartářky Helen Stanku

 

 

Co o vás prozradí den, kdy jste se narodili

Tajemství numerologie: Co o vás prozradí den, kdy jste se narodili

Tajemství numerologie

Tajemství numerologie: Jak nás ovlivňuje rok narození?

Vypočítejte si své osudové číslo

Osudové číslo o vás prozradí víc, než byste možná chtěli

reklama

Související témata: numerologie , horoskop na měsíc , měsíční horoskop , životní číslo , osudové číslo , energie čísel , numerologie březen , březen podle numerologie , horoskop na březen , horoskop březen , předpověď na březen

reklama

Přečtěte si také

reklama