zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Muž ve znamení Lva: Jaký je, jak na něj a kdo se k němu hodí?

Chris Hemsworth se chystá objevit superschopnosti dosažitelné pomocí vědy.
Autor: instagram/@chrishemsworth Chris Hemsworth se chystá objevit superschopnosti dosažitelné pomocí vědy.
Petra Kloidová , Vydáno: 13.08.2020
Okouzlil vás muž ve znamení Lva? Jak by také ne. Připravte se na vášeň, žárlivost, ale i potřebu úcty, protože on bude vaší kariérou. Co o životě se Lvem dokáže prozradit horoskop?

reklama

Jak ho poznat?

Pokud na ulici narazíte na muže, který má dokonalý účes a pěstěné vlasy, buďte si jistá, že jste právě potkala Lva. Lvy poznáte podle imponujícího vzhledu, vzpřímené postavy, pronikavého a rychlého pohledu, vysokého čela a důstojné chůze. Jeho dokonalý vzhled u druhého vyvolá buď úžas, nebo chuť utéct někam hodně daleko.

Jak na Lva?

Jak zaujmout muže Lva? Poměrně jednoduše. Stačí hrát správnými kartami, zbožňovat ho, lichotit mu a vážit si ho. Je to oslnivý typ? Obdivujte ho. Nebo je to jeden z mírných a tichých Lvů? Nepodlehněte snadno jeho uhlazené mírnosti, Lev dokáže zahrát klidnou duši, svou vášeň ale nikdy nepotlačí. „Za zdvořilými způsoby a trpělivým klidem doutná oheň hrdé důstojnosti a arogantní marnivosti, který vzplane a spálí každou ženu, jež je natolik naivní, že si myslí, že ho může ovládat. Lev bude dvorný a galantní nápadník, který vás bude něžně chránit a sentimentálně milovat,“ vysvětluje astroložka Linda Goodmanová.

Patrick Swayze ve filmu Hříšný tanec
Autor: Vestron Pictures Patrick Swayze ve filmu Hříšný tanec

Lev bez lásky je chodící neštěstí s patřičnou dávkou dramatičnosti k tomu. Pokud v životě Lva chybí láska, viditelně se trápí. Někdo ho zkrátka musí vždy obdivovat. Buďte připravená vyrovnávat jeho energii a nadšení chladným rozumem a logikou. Lev totiž dokáže nafouknout problémy do obrovských rozměrů. Potřebuje vaši stabilitu, která by byla v rovnováze s jeho iracionální hrdostí. Pokud ji nemáte, vaše láska se může zvrátit v neustálé hádky.

Jaký je Lev partner? Žárlivý a vášnivý

Jedním slovem vášnivý. Lev dostal do vínku schopnost okamžité a spalující vášně. Když se tento muž dvoří ženě, zřídka šetří na výdajích. Připravte se na luxus, vezme vás do nejlepších restaurací, zahrne vás parfémy a květinami, pyšně vás bude vodit do divadla a budete dostávat fantastické milostné dopisy.

Ptát se na to, zda je žárlivý, nemá smysl. Žárlivost jde ruku v ruce s jeho pýchou a královskou arogancí, kterou mu ale nemůžete vyčítat. Budete mu patřit tělem i duší. Bude vám rád vyprávět, s kým se máte přátelit, jaké máte nosit šaty a co byste si měla udělat s vlasy. Nikdy neopomíjejte jeho výbušnost, když ho vyprovokujete. Škádlit ho flirtováním s jinými, abyste mu dokázala, že je o vás zájem, je absolutní hloupost. On moc dobře ví, že jste krásná, chytrá a reprezentativní, proto si vás vybral.

ŽENY PODLE HOROSKOPU: JAKÉ JSOU ŽENY NAROZENÉ VE ZNAMENÍ LVA?

Antonio Banderas (60)
Autor: profimedia.cz Antonio Banderas (60)

Lev je báječný manžel, milenec a otec pod jednou podmínkou

„Bude stejně laskavý a dobrosrdečný jako král Artuš, ovšem za předpokladu, že se všechno bude točit kolem něho. Bude-li se mu dostávat úcty, kterou vyžaduje, bude ji oplácet nesmírnou štědrostí a velkorysostí. Bude vám opakovat, jak vám to sluší, pravděpodobně vám bude dávat hodně peněz a – světe div se – zřejmě vám zůstane věrný,“ píše Linda Goodmanová v knize Sluneční znamení. Loajalita, partnerská věrnost a podpora druhého patří mezi 10 silných stránek Lva.

A co se sexu týče? Lví sexuální apetit je takřka nenasytný. Pokud chce Lev porozumět druhému člověku, nejlepší způsob, jak to zjistit, je přes postel. Může se to zdát až moc jednoduché, ale je to účinné. Více se dozvíte v článku S jakým znamením zažijete ten nejúžasnější sex.

Velký Gatsby
Autor: Warner Bros. Pictures/Roadshow Entertainment Velký Gatsby

Lvi mají zřídka početné rodiny, mnozí z nich nemají žádné děti nebo jsou od nich odloučeni nebo vychovávají jedináčka. I tak jsou to vřelí a skvělí tátové, i když někdy možná dětem moc dovolují – mezi přísnými kázáními o správném chování.

Co o Lvech ještě nevíte?

  • Skoro všichni Lvi dovedou báječně spravovat věci. Je-li to typický Lev, neodolá pokušení cokoliv rozbitého opravit.
  • Překvapující počet Lvů si umí vyrobit vlastní nábytek nebo si zřídit podkrovní místnost bez pomoci odborníka.
  • Lev oceňuje krásu, sem tam jeho oko spočine na jiné ženě. Pokud vám to vadí, naučte se být tolerantní. Jinak to nepůjde.
  • Přes svou vrozenou laskavost nejsou nepříliš citliví k citům druhých a někdy dovedou být i brutálně upřímní a netaktní.
  • Zlomyslnost není součástí jeho povahy a nesnáší krutost.
  • Má rád sport, ale jak stárne, dává přednost tomu sport pouze sledovat z pohodlí gauče.
    Partnerský horoskop: Které kombinace znamení jsou ideální a které by se snad neměly ani potkat?

    Partnerský horoskop: Které kombinace znamení jsou ideální a které by se snad neměly ani potkat?

Srpen podle astrologie:

Velice kladný vliv na nás bude mít planeta Merkur, ta se zaslouží o porozumnění ve vztazích. Jiné planety na nás budou mít ale také obrovský vliv.

Může vás také zajímat Srpen podle numerologie.

Najděte i vaše ideální dny pro lásku podle horoskopu

 

reklama

Související témata: znamení zvěrokruhu , charakteristika Lva , lev , lev muž

reklama

Přečtěte si také

reklama