Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

První novoluní v roce 2020. Jak nás ovlivní?

24. ledna uvítáme první novoluní roku 2020. Nový měsíc s sebou přináší nové začátky, úžasné příležitosti a nekonečné možnosti. Kromě všech pozitiv se také budeme muset obrnit trpělivostí a probudit intuici.
Vydáno: 24.01.2020
Ilustrační foto
Autor: @NASAMoon / Twitter Ilustrační foto

Nový měsíc nás 24. ledna přivítá ve 22.41 ve vzdušném a intelektuálním Vodnáři. Novoluní nám dá sílu vydat se konečně na naši správnou cestu životem bez zbytečného rozhodování. Novoluní ve Vodnáři nám bude neustále připomínat, že se máme nechat unášet životem a nebránit se změnám, které se před námi objeví.

Se Sluncem, Měsícem a Merkurem ve Vodnáři budeme osvěženi výbuchem energie a iniciativy. Energii Vodnáře zkrátka hluboce pocítíme.

První novoluní roku 2020 je ideální ke znovuzrození

Novoluní ve Vodnáři je znamením změny, kdy se naučíme zpochybňovat staré způsoby, přesvědčení a chování. S Vodnářem za sebou necháme minulost, jež do přítomnosti a budoucnosti už zkrátka nepatří, a vydáme se vstříc novým začátkům a inovativním postupům.

VELKÝ HOROSKOP NA ÚNOR

Dlouhá cesta na Měsíc (3)
Dlouhá cesta na Měsíc (3)

Ve stejný čas vítáme nový měsíc stejně jako čínský nový rok, který je ve znamení kovové Krysy. Krysa je první znamení čínského horoskopu, které předvídá nové začátky a nový cyklus. Společně s vlivem Vodnáře tak budeme mít šanci objevit naše pravé já. Novoluní nás obdaří optimismem a nadějí ve chvíli, kdy přijmeme pravdu. Nebojme se vlastní unikátnosti, pracujme s ní, a pokud chceme v životě něco, co nemáme, právě teď se vyplatí začít tvrdě pracovat, protože veškerá snaha se vyplatí.

Energie nového měsíce nás přinutí reflektovat, jaké bloky si v našich životech pěstujeme, a připomene nám, že se dá všechno změnit. Novoluní nás znovu navede k tomu, abychom se spojili s našim nevědomím a začali spolupracovat. Změnit staré ideály, vyřešit emoční rány, ale i procesy, které jsme si nastavili už dávno a dnes nefungují. Konec ledna je zkrátka ideální ke znovuzrození.

JAKÝ DEN V ROCE PRO VÁS BUDE NEJŠŤASTNĚJŠÍ?

Věříte na vliv měsíce?
Autor: pixabay.com Věříte na vliv měsíce?

Jak nás ovlivní první novoluní roku 2020?

  • Budeme obdařeni schopností rychle vyhodnocovat situace
  • Dostaneme sílu bojovat
  • Venuše a Mars hraje v novoluní velkou roli, proto se možná dostaneme do nepříjemných situací v partnerství. Je nutné se obrnit trpělivostí a nechat věci jít, i když je nemáme pod kontrolou
  • Naučíme se ocenit sami sebe, nesnižovat nároky na okolí
  • Konflikty se sice mohou objevit, ale naučíme se ocenit naše blízké, lásku, partnerství, odhodlání, ale i trpělivost

HOROSKOP 2020: PRO JAKÁ ZNAMENÍ BUDE ROK 2020 ZATĚŽKÁVACÍ ZKOUŠKOU?

Nenechte si ujít pravidelné aktuální horoskopy a výklad z karet!

Exkluzivní nabídka pro naše čtenářky: Zasílání horoskopů e-mailem

Článek je zařazen v: novoluní 2020, horoskopy, čínský nový rok, čínský horoskop, horoskop 2020