Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

Retrográdní Jupiter nás ovlivní na tři měsíce. Potká každé znamení konečně štěstí?

Retrográdní Jupiter nás bude ovládat od 14. května a jeho vliv pocítíme až do 12. září. Planeta Jupiter symbolizuje štěstí a hojnost energie, v retrográdní pozici nás vyzývá k zamyšlení nad životními prioritami a nad hodnotami, které nám štěstí přinášejí. Jaký vliv bude mít retrográdní Jupiter na každé znamení zvěrokruhu během tří měsíců?
Vydáno: 20.05.2020
Takhle bychom si život na jiných planetách představovali rádi, bohužel Jupiterův měsíc Europa má oceán pod silnou vrstvou ledu.
Autor: istockphoto.com Takhle bychom si život na jiných planetách představovali rádi, bohužel Jupiterův měsíc Europa má oceán pod silnou vrstvou ledu.

Jupiter je planeta bohatství, štěstí, učení, filozofie a spiritualistických cvičení. V případě, že je v retrográdní fázi, začíná období vnitřního růstu. Je to šance, jak si uvědomit, co všechno jsme se za poslední dobu naučili, a vyhodnotit naši životní cestu. Retrográdní Jupiter dává lidem příležitost najít vnitřní kompas – rozhodnout se, co v životě chceme, co pro nás funguje, co už ne…

Tato planeta ovlivní všechna znamení zvěrokruhu různým způsobem. Zatímco se Raci budou zabývat láskou, Berani budou řešit kariéru a Vodnáři budou muset zapracovat na svých osobních traumatech.

Horoskop na květen
Autor: iStock Horoskop na květen

VÍCE SE DOZVÍTE VE VELKÉM HOROSKOPU NA KVĚTEN

Jak ovlivní retrográdní Jupiter 12 znamení zvěrokruhu?

Býk

Přítomnost Jupitera ovlivní hlavně kariéru. Retrográdní pohyb je pro Býky skvělou příležitostí, jak se ujistit ve své životní cestě. Jedna z rad pro Berany zní jasně, poslouchejte hlas svého srdce během budoucích měsíců, abyste ve své práci vytvořili vyšší hodnoty.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Berana

Beran

Poslední období Berani objevovali neznámé horizonty, učili se a pracovali na sobě. Jejich pohled na svět se změnil, teď je pravý čas k tomu, aby se Berani poohlédli a ujistili se, že jejich hodnoty jsou správně nastavené.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Býka

Blíženci

Retrográdní Jupiter má pro Blížence pozitivní efekt, ale budou muset zapracovat na tom, aby dokázali zpomalit a ujistili se, že během posledních měsíců nastavili sobě a svému okolí ty správné hranice. Retrográdní Jupier Blížencům slibuje zlepšení finanční situace, sexuálního života a možná se mohou těšit i na svatbu.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Blížence.

Rak

Jupiter bude u Raků ovlivňovat hlavně jejich romantické vztahy. Je nutné, aby si Raci dobře uvědomili, co opravdu chtějí a neutopili se v emocích velké lásky. Je důležité přemýšlet dříve, než se nechají ovlivnit jen vášnivými city. Raci by měli přemýšlet nad svými ideály.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Raka

V květnu je ideální čas pro šifry květomluvy

V květnu je ideální čas pro šifry květomluvy. Vyzkoušejte si ji na svém okolí!

Lev

Jupiter pomůže Lvům narušit jejich denní rutinu, která je poslední měsíce dost ubíjela. Narušení stereotypu jim nakonec pomůže i v tom, že si budou schopni uvědomit, co chtějí pro svou vlastní budoucnost. Kromě toho se budou snažit zapracovat na svých zdravých návycích a Jupiter jim v tom pomůže.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Lva.

Panna

Jediná věc, která momentálně Panny zdržuje od toho, aby prožívaly nejlepší momenty ve svém životě, je jejich nízké sebevědomí. Retrográdní Jupiter nabídne Pannám svobodu, kreativitu a skvělé sexuální zážitky. Panny můžou mít všechno, pokud se o všechno přestanou strachovat.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Pannu

Váhy

Váhy se mohou spolehnout na to, že pro ně budou následující měsíce ve znamení objevování sebe sama a hledání kořenů. Váhy budou vzpomínat, hledat fotky z dětství, zjišťovat informace o své rodině, aby mohly do hloubky porozumět samy sobě.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Váhy.

Slavíte v květnu narozeniny? A tušíte, jako to ovlivňuje váš život?

Slavíte v květnu narozeniny? A tušíte, jak to ovlivňuje váš život?

Štír

Jupiter přináší hojnost a to Štíři pocítí. Je nutné se ale zaměřit na to, zda nepřehlížejí důležité detaily ve svém životě, které by jim mohly pomoci tam, kam chtějí v životě dospět. Sílu retrográdního Jupiteru by měli využít tak, že se zamyslí nad svými dlouhodobými cíli. Štíři tak díky velkému uvědomění najdou snadněji řešení a zásadní rozhodování bude o něco jednodušší.


Přečtěte si podrobný horoskop pro Štíra.

Střelec

Střelci o sobě a vlastním vztahu k sobě samému přemýšlejí už dlouhé měsíce. Jejich hodnoty se poslední dobou měnily a ustálily se. Retrográdní Jupiter pomůže Střelcům v tom, aby zjistili, v čem jsou úžasní, a uvědomili si, že oni sami mohou světu nabídnout něco skvělého a unikátního.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Střelce.

Kozoroh

Kozoroh bude v budoucích měsících toužit po znalostech a rozšiřování horizontů. Retrográdní Jupiter jim tak pomůže do sebe nasávat co nejvíce důležitých znalostí. Kozorohy čeká během dalších čtyř měsíců ještě velký osobní posun.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Kozoroha.

Vodnář

Vodnář si díky retrográdnímu Jupiteru uvědomí, že má v sobě pořád několik ran, které potřebuje uzdravit a zapracovat na nich. Začne věnovat pozornost svým snům a intuici, která by mu měla pomoci, aby se dostal tam, kam chce.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Vodnáře.

Ryby

Nové tváře a energie Ryby v posledních měsících odvedly od sebe samých. Retrográdní Jupiter je donutí zpomalit a dovolit si rozhodnout, zda jim některé osoby v životě pomáhají, nebo pouze berou energii. Přijít na takovou zásadní věc pomůže Rybám začít investovat do sebe samých.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Ryby

Reese Whiterspoon jako Pravá blondýnka

Horoskop: Každé znamení čeká těchto pět dní do konce května, kdy mohou vsadit na úspěch

Článek je zařazen v: květen, znamení zvěrokruhu, předpověď, měsíční horoskop, horoskop na květen, předpověď na květen, předpověď na měsíc, astrologie, horoskop na příští měsíc