zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Slavní muži ve znamení Lva: Jak se chovají k ženám a jak je získat?

Thor versus Aquaman
Autor: archiv Prima Thor versus Aquaman
Petra Kloidová , Vydáno: 22.08.2020
Rodí se mezi 23. červencem a 22. srpnem, aby okouzlili svět. Není proto divu, že zrozenci ve znamení Lva září na předních příčkách showbyznysu. Hrají ve slavných filmech nebo patří mezi nejslavnější zpěváky. Hollywood je jich plný. Podívejte se, kdo mezi zářivé Lvy patří a co na ně platí.

reklama

„Můžete tohoto muže spatřit, jak se vyhřívá v jasném slunečním světle nebo pronáší květnaté projevy, ale nebude to o samotě v poušti. Nejspíš to bude na jevišti před publikem zbožňujících přátel a příbuzných," píše astroložka Jane Goodmanová a dodává, že získat muže ve znamení Lva je v podstatě snadné, stačí být jeho publikem.

MUŽ VE ZNAMENÍ LVA: JAKÝ JE, JAK NA NĚJ A KDO SE K NĚMU HODÍ?

To odpovídá i slavným mužům, které vídáme v televizi nebo časopisech. Ať už hrají divoké filmové hrdiny, kteří ovládají svět, nebo vlastní krásou tiše všechny poblouzní. Mužům Lvům to vychází. Poznáte je na ulici na první pohled podle imponujícího vzhledu, vzpřímené postavy, pronikavého a rychlého pohledu, vysokého čela a důstojné chůze. Jejich dokonalý vzhled u druhých vyvolá buď úžas, nebo chuť utéct někam hodně daleko. Více se o charakteru Lva dozvíte tady.

Havajský Aquaman Jason Momoa patří mezi vášnivé Lvy

Minulý rok zaválel v kinech v megahitu Aquaman.
Autor: Warner Bros. Minulý rok zaválel v kinech v megahitu Aquaman.

Rodák z Honolulu 1. 8. oslavil 41. narozeniny a většina světa ho zná buď ze seriálového fenoménu jménem Hra o trůny, nebo jako komiksovou postavu populárního superhrdiny ze stáje DC Comics. Aquaman v podobě Jasona Momoi zasáhl i ženy, které komiksu neholdují.

Muži ve znamení Lva nemusejí být vždy na první pohled vášniví a oslniví. Statný Jason Momoa ale tohle všechno je. Vlastní ženu, bývalou manželku Lennyho Kravitze, si vysnil jako malý u televize, když sledoval slavný seriál Cosby Show, kde náctiletá Lisa Bonet hrála. Už tenkrát věděl, že si ji vezme za ženu. Za několik let je seznámili společní přátelé a ruka byla v rukávě.

Lev dostal do vínku schopnost okamžité a spalující vášně. Když se tento muž dvoří ženě, zřídka šetří na výdajích. Připravte se na luxus, vezme vás do nejlepších restaurací, zahrne vás parfémy a květinami, pyšně vás bude vodit do divadla a budete dostávat fantastické milostné dopisy. A o spontánnosti a laskavém srdci Jasona Momoi už byly popsány stohy papíru.

Věrný Lev Patrick Swayze miloval jednu ženu celý život

Patrick Swayze ve filmu Hříšný tanec
Autor: Vestron Pictures Patrick Swayze ve filmu Hříšný tanec

Jednou z možná nejpřekvapivějších vlastností muže Lva je jeho věrnost. Protože by věrný být nemusel. Jeho kouzlo osobnosti dokáže dostat každou ženu, i tak ale Patrick Swayze, hvězda filmového fenoménu Hříšný tanec, miloval celý život jednu ženu. Stejně jako ostatním Lvům mu imponoval tanec a hudba. Málokdo o něm ví, že složil píseň do Hříšného tance s názvem She´s like the wind. Patrik Swayze by letos oslavil pětašedesáté narozeniny.

Chris Hemsworth jako silný Thor a dokonalý otec

Chris Hemsworth (Thor)
Autor: Marvel Chris Hemsworth (Thor)

Jestli na někoho dokonale sedí popis muže Lva, je to sexy Australan Chris Hemsworth, jehož většina světa zná jako filmového hrdinu z Marvelovek. Není to jen imponující vzhled ve formě dokonalého těla, na kterém by se studenti medicíny mohli učit anatomii, ale i dokonalé vlasy. Ty jsou korunou krásy u Lva ženy i muže.

Kromě toho Chris Hemsworth potvrzuje i další pravidlo o Lvech. Jsou to vřelí a skvělí tátové. I když někdy možná dětem moc dovolují – mezi přísnými kázáními o správném chování. Chris se svou ženou Elsou Pataky vychovává tři ratolesti. 

Antonio Banderas hraje s klidem vášnivé postavy

Antonio Banderas a Salma Hayek ve filmu Desperado.
Autor: Columbia Pictures Antonio Banderas a Salma Hayek ve filmu Desperado.

Mezi další věrné Lvy patří Španěl Antonio Banderas. Toho znáte jako vášnivého Desperada s dlouhými vlasy (už zase!) po boku krásné Salmy Hayek. Role vášnivých postav mu předhazuje jeho temné charisma, ve skutečnosti ale patří mezi typy klidnějších Lvů. Celá léta stál po boku manželky Melanie Grifith, s kterou cloumala závislost na alkoholu a lécích. Po rozvodu ale dlouho sám nezůstal.

Lev bez lásky je totiž chodící neštěstí s patřičnou dávkou dramatičnosti k tomu. Pokud v životě Lva chybí láska, viditelně se trápí. Lev potřebuje stabilitu, která by byla v rovnováze s jeho iracionální hrdostí. Pokud ji nemáte, vaše láska se může zvrátit v neustálé hádky.

Jonathan Rhys Meyers, Sean Penn, Mick Jagger alias Lvi s démony

A pak tu máme Lvy s démony, kteří mají životy silně spojené s dramatem, které je Lvům pochopitelně vlastní. Jonathan Rhys Meyers, hvězda Tudorovců, má problémy s alkoholem a jednu vášnivou lásku, která mu dala syna. Herec Sean Penn patří mezi bouřliváky Hollywoodu, kterému žárlivost říká pane (o tom by mohla vyprávět Madonna). Hvězda z Přátel, Matthew Perry, byl závislý na drogách a trpěl poruchou příjmu potravy během natáčení slavného seriálu. Mick Jagger vždy patřil mezi uvědomělé rockové hvězdy. Ačkoliv se půlku života válel v kokainu mezi nahými ženami, tu druhou zasvětil významné kariéře, filmové produkci a zájmu o politiku. Pozlátko ho, jako každého správného Lva, lákalo vždycky. Všechny tyto vášnivé Lvy pojí další charakteristika – milují sex.

Lví sexuální apetit je takřka nenasytný. Pokud chce Lev porozumět druhému člověku, nejlepší způsob, jak to zjistit, je přes postel. Může se to zdát až moc jednoduché, ale je to účinné. Více se dozvíte v článku S jakým znamením zažijete ten nejúžasnější sex.

Kdo patří mezi slavné Lvy?

 • Barack Obama
 • Dustin Hoffman
 • Arnold Schwarzenneger
 • Robert De Niro
 • Ben Affleck
 • Jason Statham
 • Roman Polanski
 • Matt LeBlanc
 • Roger Federer

Slavné ženy Lvice:

 • Madonna
 • Jennifer Lopez
 • Charlize Theron
 • Whitney Houston
 • Sandra Bullock
 • Jennifer Lawrence
 • Demi Lovato
 • Halle Berry
 • Mila Kunis

ŽENY PODLE HOROSKOPU: JAKÉ JSOU ŽENY VE ZNAMENÍ LVA?

10 NEJLEPŠÍCH VLASTNOSTÍ LVŮ

  

Srpen podle astrologie:

Velice kladný vliv na nás bude mít planeta Merkur, ta se zaslouží o porozumění ve vztazích. Jiné planety na nás budou mít ale také obrovský vliv.

Může vás také zajímat: Srpen podle numerologie

Najděte i vaše ideální dny pro lásku podle horoskopu

 

reklama

Související témata: znamení zvěrokruhu , charakteristika Lva , lev , lev muž , slavní muži , Chris Hemsworth , Antonio Banderas , Jason Momoa , Patrick Swayze

reklama

Přečtěte si také

reklama