Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

Tarotový horoskop na rok 2020: BERAN

Co bude pro vás v roce 2020 nejdůležitější podle tarotových karet? Co vás čeká v oblasti zdraví, lásky, práce a financí a jaká jsou nejdůležitější tarotová poselství právě pro vaše znamení? Přečtěte si velký tarotový horoskop na rok 2020 pro Berany.
Vydáno: 10.12.2019
Tarotový horoskop na rok 2020: BERAN
Autor: aquatictarot.de Tarotový horoskop na rok 2020: BERAN

Zdraví

karty Sedmička holí, Devítka kalichů, Mečový král, Pětka holí

Podle výkladu máte být na počátku roku pozorní na pohybový aparát (především mladší ročníky), při sportovních aktivitách a náročné fyzické zátěží. Na jaře, v období vašich narozenin, a v létě se vám bude dařit skvěle. Určité problémy – spíše v oblasti psychického napětí, můžete očekávat na podzim. I závěr roku pro vás bude především po stránce komunikační, v oblasti pracovních i osobních vztahů  náročný. Karty radí – dávejte pozor na vše, co říkáte, a jakým způsobem, je možná zvýšená „výměna názorů“ a napětí.

Láska

karty Osmička holí, Desítka kalichů, Král kalichů, Král pentaklů

V oblasti vaších privátních vztahů vyšly velmi pěkné karty, které ukazují, že u mnohých z vás již v prvním čtvrtletí roku dojde k rychlým změnám a také rozhodnutím. Jak další karty naznačují může jít o rozhodnutí ke společnému soužití a také svatbě a rodinným přírůstkům. Dva králové – kalichů a pentaklů u mnohých naznačují, že v případě různých milostných trojúhelníků půjde o nutnost rozhodnutí a volby.

Práce a peníze

karty Pětka mečů, Trojka holí, Král mečů, Rytíř holí

Podle karetního výkladu se vám bude dařit až „po rozjezdu roku“ v období jara, budete hledat nové pracovní možností a ti, kteří podnikají, nové „trhy“ a obchodní partnery. Musíte být opatrní na všechny investice, které v novém roce uděláte, všechny obchodní smlouvy a kontrakty. Král mečů je kartou, která ukazuje na možné problémy i soudního charakteru. Podzim a závěr roku by měl přinést pro ty, kteří se přičinili, pozitivní finanční výsledky.

Poselství pro rok 2020 – karta Luna

XVIII. Luna
Autor: aquatictarot.de XVIII. Luna

Luna, která je i vládkyní roku 2020, ukazuje, že mnozí zástupci vašeho znamení budou konfrontováni s temnými stránkami své povahy, s tzv. stíny. Půjde o proces zpracovávání a vyrovnání se s minulostí. Jednou z cest je cesta odpuštění a snaha o eliminaci negativních vzorců chování, které jste během života získali v rodině, ve škole, v mládí. Odpoutání se od všech závislostí a berliček, o které se ze strachu celý život opíráte. Máte si udělat čas na sebe a zkoumat své nitro a hledat, co vám pomůže k překonání problémů.

Autor: Věra Várady

Článek je zařazen v: tarotový horoskop, výklad z karet, věštba z karet, Věra Várady, astrologie, znamení zvěrokruhu, horoskop na rok 2020, horoskop beran