zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Tarotový horoskop na rok 2020: BLÍŽENCI

Tarotový horoskop na rok 2020: BLÍŽENCI
Autor: aquatictarot.de Tarotový horoskop na rok 2020: BLÍŽENCI
Co bude pro vás v roce 2020 nejdůležitější podle tarotových karet? Co vás čeká v oblasti zdraví, lásky, práce a financí a jaká jsou nejdůležitější tarotová poselství právě pro vaše znamení? Přečtěte si velký tarotový horoskop na rok 2020 pro Blížence?

reklama

Zdraví

karty Královna pentaklů, Čtyřka mečů, Osmička pentaklů, Osmička pohárů

Seskupení karet pro vaše znamení může ukazovat na možné problémy v oblasti zažívání. Neměli byste se odbývat, jist rychle, ve spěchu, potraviny jako je např. fast food, různé polotovary a uměle vyrobené přípravky. Karta Čtyřka mečů poukazuje, že pokud nezměníte přístup k vašemu jídelníčku, můžete mít zdravotní problémy. V druhé polovině roku vás čeká mnoho náročných chvil, které můžete zvládnout jen díky vyrovnané psychické i fyzické kondici. Jestliže nedokážete udělat ve svém životě změny, z chaotického přístupu přejít k většímu klidu, mohou se mnozí z vás setkat s většími zdravotními problémy.

Láska

karty Eso pentaklů, Pětka pohárů, Dvojka pentaklů, Král pohárů

První kartou je Eso pentaků, a to je vždy úspěch a progres, mnohé vztahové záležitosti se nadějně rozběhnou, jaro však přináší určitá zklamání a nedorozumění. Po vašich narozeninách, v letním a podzimním období, se mnoho partnerských neshod urovná a také v nejkrásnějším období roku – létě,  budete mít mnoho příležitostí k seznámení. Závěr roku – karta Král kalichů je velmi nadějná, přináší zralost, vztahy, které se rozvíjejí k všeobecné spokojenosti. Lze říci, že v obecné rovině se vašemu znamení v oblasti lásky bude v novém roce opravdu dařit.

Práce a peníze

karty Desítka holí, Král holí, Páže mečů, Sedmička pohárů

V oblasti práce a finančního zabezpečení byste měli soustředit pozornost i energii hned v první dekádě roku. Vyplatí se námaha a focus – karta Král holí ukazuje na úspěch, který vaše pracovní nasazení přinese. Neměli byste příliš zvolnit ani během léta, nezůstávejte spát na vavřínech. Semínka, která jste zaseli na počátku roku, přinesou dobrou úrodu, ale jen v případě, že je budete stále „zalévat.“ Závěr roku se jeví psychicky i fyzicky velmi náročný. Bude nutno si věci plánovat a rozdělovat čas smysluplně mezi práci i odpočinek, jinak hrozí nadmíru aktivním Blížencům celkové vyhoření…

Poselství pro rok 2020 – karta  X. Kolo štěstí

X. Kolo štěstí
Autor: aquatictarot.de X. Kolo štěstí

Tato karta symbolizuje relativnost a proměnlivost našeho života, vše, co je, vzniká i zaniká, vše je v pohybu. Nic není statické, záleží jen na nás, jestli dokážeme v pravý čas rozeznat svoje možnosti růstu. Je to vlastně „osud“ – kolo osudu, který nám v pravý čas přináší různé příležitosti, a je jen na nás, jestli tyto možnosti dokážeme v daném cyklu využít. Potřebujete najít pravou míru, nebýt zbytečně zbrklí, ani nerozhodní, tak, abyste zkušenosti, které k vám přicházejí, dokázali dobře využít ke svému růstu.

Autor: Věra Várady

reklama

Související témata: horoskop na rok 2020 , tarotový horoskop na rok 2020 , výklad z karet , věštba z karet , Věra Várady , znamení zvěrokruhu , astrologie , horoskop pro Blížence

reklama

Přečtěte si také

reklama