zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Tarotový horoskop na rok 2020: BÝK

Tarotový horoskop na rok 2020: BÝK
Autor: aquatictarot.de Tarotový horoskop na rok 2020: BÝK
Co bude pro vás v roce 2020 nejdůležitější podle tarotových karet? Co vás čeká v oblasti zdraví, lásky, práce a financí a jaká jsou nejdůležitější tarotová poselství právě pro vaše znamení? Přečtěte si velký tarotový horoskop na rok 2020 pro Býky.

reklama

Zdraví

karty Pětka holí, Pětka pohárů, Desítka pohárů, Osmička holí

V první polovině roku půjde pro vaše znamení o náročný čas. Může dojít k různým emocionálním zklamáním, které na sebe nenechte působit, protože se mohou projevit ve fyzické oblasti v podobě různých zdravotních problémů. Uvědomte si, že ani vy nejste dokonalí, snažte se druhým jejich chyby odpouštět. V druhé polovině roku si ulevíte, jak v oblasti psychiky, tak i oblasti tělesné. U některých z vás dojde k znatelnému zlepšení fyzické kondice, o což byste se měli také sami přičinit. Možná změnou některých vžitých nezdravých návyků, co se týče skladby jídelníčku, ale i v podobě utužování fyzické kondice a odolnosti.

Láska

karty Devítka pohárů, Král pohárů, Dvojka pohárů, Páže pohárů

Pro vaše znamení vyšly čtyři karty Pohárů, které představují v tarotu lásku a emoce. Je tedy jisté, že většina z vás bude řešit partnerské vztahy. Z karetního výkladu vyplývá, že se můžete těšit, že se ve stávajících vztazích záležitosti vylepší, že dojde k oživení vztahů. Ti, kteří jsou sami, mají v roce 2020 skvělou možnost, v případě, že vyjdou lásce naproti, potkat životní lásku. Nepůjde jen o chvilková poblouznění a zábavu, ale o seriózní vztahy s budoucností, tak, jak to vaše znamení většinou očekává.

Práce a peníze

karty Dvojka pentaklů, Eso holí, Čtyřka pentaklů, Rytíř pentaklů

I v oblasti materiální se vám podle tarotových karet bude dařit. Vycházejí především karty Pentaklů - mincí, financí. Na začátku roku dojde k „dobrému startu," kartu Dvojka pentaklů střídá Eso holí, které ukazuje na průlom ve hmotě. Mnohým z vás se podaří to, co si již dlouhou dobu přáli, uskutečníte své sny z oblasti zabezpečení. Po celý rok by se vám mělo dařit, především však v první polovině. V druhé polovině roku byste měli být naopak pozorní na zbytečné výdaje, závěr roku se jeví aktivní, je možné, že budete hledat způsoby, jak moudře finance investovat a jak svoje peněžní toky rozmnožit.

Poselství pro rok 2020 – karta  I. Mág

Mág
Autor: aquatictarot.de Mág

Karta Mága je mistrovská, znamená, že lidé se učí být páni svého osudu, nespoléhají na žádné „náhody,“ nebo pomoc druhým, ale vědí, že svůj život mají mít pevně ve svých rukou. Umí řídit svoje myšlenky, mají jasný záměr, pro který se dokážou nejen rozhodnout, ale to, co začali, také dokončí.  Jejich vědomí je v harmonii s jejich podvědomím, zbavili se strachu, jsou připraveni vydat se na cestu k poznání vyššího smyslu života a univerzálních, tvůrčích principů

Autor: Věra Várady

reklama

Související témata: tarotový horoskop na rok 2020 , výklad z karet , Věra Várady , astrologie , horoskop na rok 2020 , věštba z karet , horoskop býk

reklama

Přečtěte si také

reklama