zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Tarotový horoskop na rok 2020: KOZOROH

Tarotový horoskop na rok 2020: KOZOROH
Autor: aquatictarot.de Tarotový horoskop na rok 2020: KOZOROH
Co bude pro vás v roce 2020 nejdůležitější podle tarotových karet? Co vás čeká v oblasti zdraví, lásky, práce a financí a jaká jsou nejdůležitější tarotová poselství právě pro vaše znamení? Přečtěte si velký tarotový horoskop na rok 2020 pro Kozorohy.

reklama

Zdraví

karty Desítka holí, Pětka pentaklů, Devítka holí, Desítka pentaklů

U vašeho znamení vycházejí náročné symboly, lze říci, že hlavním problémem budou u mnoha z vás potíže s pohybovým aparátem. To platí nejen pro starší ročníky, může dojít k různým omezením, úrazům a zanedbáním péče u těch mladších. Může jít o problémy s páteří, klouby, proto je celoročně pro vás důležitá údržba těla, přiměřený pohyb, rehabilitace, cvičení, ozdravné procedury, ale i potravinové doplňky, které podporují pohybový aparát a klouby. Ke zlepšení dochází až na podzim, kdy vychází karta Desítka pentaklů. Je jisté, že vaše znamení musí najít nový přístup k péči o tělo, nic neodkládat a nešetřit na zdravotní péči.

Láska

karty Sedmička pohárů, Osmička pentaklů, Eso pentaklů, Rytíř mečů

V oblasti milostných vztahů na počátku roku pro vaše znamení vychází karta Sedmička pohárů, která ukazuje na zklamání, pochybnosti a pocity nenaplnění. Na jaře se váš osobní život oživí, i vy sami budete chtít změny. Vaše znamení je konzervativní, proto lze předpokládat, že se budete snažit zachovat stávající vztahy, budete se snažit o jejich „renesanci.“ V létě vychází pěkná karta – Eso pentaklů, která může ukazovat na průlom, úspěch a pozitivní změny ve vašich partnerských vztazích. Závěr roku přináší opět problémy, napětí a nedorozumění, možné jsou i zásadní, nevratné změny.

Práce a peníze

karty Sedmička mečů, Trojka pohárů, Dvojka holí, Devítka pohárů

Vaše pracovní a finanční oblast bude mít podle tarotového výkladu v roce 2020 vzestupnou tendenci. Počátek roku bude sice rozpačitý – karta Sedmička mečů, ale již na jaře nového roku zaznamenáte výrazné zlepšení – karta Trojka pohárů. V létě budete přemýšlet o změnách a na podzim je budete chtít realizovat. V posledním čtvrtletí roku vychází velmi pěkný symbol – karta Devítka pohárů, které se přezdívá „hojnost.“ Můžeme říci, že těm, kteří se budou snažit o nový pohled a přístup, se v roce 2020 bude dařit.

Poselství pro rok 2020 – karta  Viselec

Viselec
Autor: aquatictarot.de Viselec

Karta Viselec označuje období, kdy v nějaké oblasti našeho života věci „váznou.“ Může se nám zdát, že si na nás osud zasedl, že se nám nic nedaří. Potřebujeme změnu, jiný úhel pohledu, potřebujeme uzdravující proces, na který si musíme vědomě udělat čas, jinak to „osud“ zařídí sám. Můžeme se cítit bezmocní, máme sbírat síly a čekat na příhodný čas, kdy se věci v našem životě dají samy do pohybu. Zbytečná aktivita a snaha nikam nevedou, je potřeba zklidnění a hledání pravého smyslu a náplně našeho života.

Autor: Věra Várady

reklama

Související témata: horoskop na rok 2020 , tarotový horoskop na rok 2020 , výklad karet , věštba z karet , astrologie , znamení zvěrokruhu , Věra Várady , horoskop kozoroh

reklama

Přečtěte si také

reklama