Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

Tarotový horoskop na rok 2020: LEV

Co bude pro vás v roce 2020 nejdůležitější podle tarotových karet? Co vás čeká v oblasti zdraví, lásky, práce a financí a jaká jsou nejdůležitější tarotová poselství právě pro vaše znamení? Přečtěte si velký tarotový horoskop na rok 2020 pro Lvy.
Vydáno: 10.12.2019
Tarotový horoskop na rok 2020: LEV
Autor: aquatictarot.de Tarotový horoskop na rok 2020: LEV

Zdraví

karty Sedmička kalichů, Šestka pentaklů, Devítka holí, Dvojka mečů

Podle karetního výkladu se můžete příští rok cítit jako na houpačce, jednou dole, jednou nahoře. Karty se střídají v pozitivní i negativní roli. Počátkem roku máte nedostatek energie, může to být i obdobím zimy a nedostatku slunečních paprsků. Na jaře ožíváte, přichází nový elán, pozorní byste měli být na oblast močového měchýře a také pohybového aparátu. V letním období budete spokojení, podzim s sebou přináší problémy, právě v oblasti páteře, zad a kloubů. V zimních měsících by se měl váš zdravotní stav stabilizovat.

Láska

karty Desítka holí, Eso pentaklů, Král holí, Trojka holí

Počátek roku přináší v oblasti vašich vztahů napětí a problémy. Bude vám zatěžko věci řešit, budete bez motivace a chuti dělat zásadní rozhodnutí. Na jaře, podle symbolu Esa holí, do vašeho života přichází nový náboj a síla, a to nejen v milostné oblasti. Podle dalších karet, které nesou energii ohně – Král holí a Trojka holí – se mnoho nevyjasněných záležitostí dá do pohybu, a to díky vaší aktivitě, ale i štěstí, které bude stát na vaší straně.

Práce a peníze

karty Páže mečů, Sedmička kalichů, Král holí, Rytíř pentaklů

Počátek roku se jeví náročný, plány, které budete mít, nemusí vyjít, pozorní buďte na všechny investice, půjčky, podpisy smluv, hypotéky atd. Hrozí problémy, někdo se vás může snažit ošidit a podvést. Na jaře bude lépe, ale úspěchu se dočkáte až v druhé polovině roku. Král holí přináší novou energii, autoritu i úspěch v tom, co děláte. Další příjemnou kartou je Rytíř pentaklů, který ukazuje na zisky v poslední dekádě roku, nepůjde o nic převratného, ale mnozí sklidí právě to, co zaseli, a budou spokojení.

Poselství pro rok 2020 – karta Smrt

XIII. Smrt
Autor: aquatictarot.de XIII. Smrt

Tento symbol neznamená fyzickou smrt, ale spíše velkou změnu – transformaci. Je vlastně poslem lepší budoucnosti, ukazuje na ukončení těžkostí, životních zkoušek. Představuje přirozený chod života, konec určitého vztahu, činnosti nebo v obecné rovině způsobu života, který už nemá v našem životě místo a nutí nás i skrze bolestné zkušenosti ke změnám a růstu, což nebývá většinou lehké. Je pro vás důležité, abyste se rozloučili se starými postoji a názory a uvolnili se pro nové věci ve vašem životě.

Autor: Věra Várady

Článek je zařazen v: tarotový horoskop na rok 2020, horoskop na rok 2020, výklad z karet, tarotová věštba, Věra Várady, znamení zvěrokruhu, astrologie, horoskop lev