zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Tarotový horoskop na rok 2020: PANNA

Tarotový horoskop na rok 2020: PANNA
Autor: aquatictarot.de Tarotový horoskop na rok 2020: PANNA
Co bude pro vás v roce 2020 nejdůležitější podle tarotových karet? Co vás čeká v oblasti zdraví, lásky, práce a financí a jaká jsou nejdůležitější tarotová poselství právě pro vaše znamení? Přečtěte si velký tarotový horoskop na rok 2020 pro Panny.

reklama

Zdraví

karty Pětka pentaklů, Dvojka holí, Král pentaklů, Rytíř kalichů

Počátek roku pro vás nemusí být nejlepší, karta Pětka pentaklů ukazuje na možné problémy v pracovní oblasti. Na jaře budete chtít změny, mnozí z vás budou hledat lepší profesní uplatnění i finanční ohodnocení. Blýskat na časy se bude v druhé polovině roku, karta Krále pentaklů přináší vždy pozitivní změny, zvláště pak v oblasti materiální, protože představuje zemní element. Konec roku se nese ve spokojenosti a úlevě, budete spokojeni s tím, co jste dosáhli.

Láska

karty Páže mečů, Eso pentaklů, Dvojka holí, Trojka kalichů

I v oblasti vztahů bude nový rok pro vaše znamení náročný. Zlepšení můžete čekat na jaře, kdy se problémy vyjasní a váš osobní život se urovná. Eso pentaklů znamená tam, kde se ve výkladu objeví úspěch, průlom a pozitivní změny. Podzim bude v rovině rozhodování, jak dál. Krásná karta na závěr roku – Trojka kalichů signalizuje radost, oslavy, možná i svatbu, určitě symbolizuje radostné věci, které se budou ve vašem milostném životě v tomto roce odehrávat.

Práce a peníze

karty Devítka holí, Rytíř mečů, Eso mečů, Eso holí

V oblasti peněz a zaměstnání budete zažívat různé zvraty. Počátkem roku mohou někteří z vás propadnout obavám, jak zvládnou náročné pracovní výzvy. Karta Rytíř mečů ukazuje i na nebývale útočné reakce okolí, které budete muset zvládnout. Neměli byste propadat beznaději a lítosti, protože dvě Esa – Mečů a Holí ukazují na druhou polovinu roku, kdy mnohé věci zvládnete a vyjdete z nelehkých zkoušek zoceleni jako vítězi.

Poselství pro rok 2020 – karta XI. Spravedlnost

XI. Spravedlnost
Autor: aquatictarot.de XI. Spravedlnost

Význam této karty je poznání, že si máte vždy uvědomovat, že jen vy sami jste zcela zodpovědní za svůj život. Proto byste měli pečlivě vážit všechna slova a činy, kterými vytváříte svůj osud a život, protože dříve či později sklidíte to, co jste zaseli, podle zákona příčiny a následku, který bez milosti platí pro všechny. Důležité je, abyste tyto lekce pochopili a změnili návyky a negativní vzorce, protože jen tak přijdou do vašeho života pozitivní změny.

Autor: Věra Várady

reklama

Související témata: horoskop na rok 2020 , tarotový horoskop na rok 2020 , znamení zvěrokruhu , výklad z karet , tarotová věštba , Věra Várady , astrologie , horoskop panna

reklama

Přečtěte si také

reklama