Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

Tarotový horoskop na rok 2020: PANNA

Co bude pro vás v roce 2020 nejdůležitější podle tarotových karet? Co vás čeká v oblasti zdraví, lásky, práce a financí a jaká jsou nejdůležitější tarotová poselství právě pro vaše znamení? Přečtěte si velký tarotový horoskop na rok 2020 pro Panny.
Vydáno: 10.12.2019
Tarotový horoskop na rok 2020: PANNA
Autor: aquatictarot.de Tarotový horoskop na rok 2020: PANNA

Zdraví

karty Pětka pentaklů, Dvojka holí, Král pentaklů, Rytíř kalichů

Počátek roku pro vás nemusí být nejlepší, karta Pětka pentaklů ukazuje na možné problémy v pracovní oblasti. Na jaře budete chtít změny, mnozí z vás budou hledat lepší profesní uplatnění i finanční ohodnocení. Blýskat na časy se bude v druhé polovině roku, karta Krále pentaklů přináší vždy pozitivní změny, zvláště pak v oblasti materiální, protože představuje zemní element. Konec roku se nese ve spokojenosti a úlevě, budete spokojeni s tím, co jste dosáhli.

Láska

karty Páže mečů, Eso pentaklů, Dvojka holí, Trojka kalichů

I v oblasti vztahů bude nový rok pro vaše znamení náročný. Zlepšení můžete čekat na jaře, kdy se problémy vyjasní a váš osobní život se urovná. Eso pentaklů znamená tam, kde se ve výkladu objeví úspěch, průlom a pozitivní změny. Podzim bude v rovině rozhodování, jak dál. Krásná karta na závěr roku – Trojka kalichů signalizuje radost, oslavy, možná i svatbu, určitě symbolizuje radostné věci, které se budou ve vašem milostném životě v tomto roce odehrávat.

Práce a peníze

karty Devítka holí, Rytíř mečů, Eso mečů, Eso holí

V oblasti peněz a zaměstnání budete zažívat různé zvraty. Počátkem roku mohou někteří z vás propadnout obavám, jak zvládnou náročné pracovní výzvy. Karta Rytíř mečů ukazuje i na nebývale útočné reakce okolí, které budete muset zvládnout. Neměli byste propadat beznaději a lítosti, protože dvě Esa – Mečů a Holí ukazují na druhou polovinu roku, kdy mnohé věci zvládnete a vyjdete z nelehkých zkoušek zoceleni jako vítězi.

Poselství pro rok 2020 – karta XI. Spravedlnost

XI. Spravedlnost
Autor: aquatictarot.de XI. Spravedlnost

Význam této karty je poznání, že si máte vždy uvědomovat, že jen vy sami jste zcela zodpovědní za svůj život. Proto byste měli pečlivě vážit všechna slova a činy, kterými vytváříte svůj osud a život, protože dříve či později sklidíte to, co jste zaseli, podle zákona příčiny a následku, který bez milosti platí pro všechny. Důležité je, abyste tyto lekce pochopili a změnili návyky a negativní vzorce, protože jen tak přijdou do vašeho života pozitivní změny.

Autor: Věra Várady

Článek je zařazen v: horoskop na rok 2020, tarotový horoskop na rok 2020, znamení zvěrokruhu, výklad z karet, tarotová věštba, Věra Várady, astrologie, horoskop panna