zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Tarotový horoskop na rok 2020: RAK

Tarotový horoskop na rok 2020: RAK
Autor: aquatictarot.de Tarotový horoskop na rok 2020: RAK
Co bude pro vás v roce 2020 nejdůležitější podle tarotových karet? Co vás čeká v oblasti zdraví, lásky, práce a financí a jaká jsou nejdůležitější tarotová poselství právě pro vaše znamení? Přečtěte si velký tarotový horoskop na rok 2020 pro Raky.

reklama

Zdraví

karty Král mečů, Rytíř mečů, Eso holí, Trojka holí

Vaše znamení by mělo v novém roce zaměřit pozornost na emoce, nervovou soustavu a cévní systém, který ovlivňuje srdce. Možná, že v roce Luny budete mít mnoho příležitostí prověřit svoji emocionální inteligenci, zvláště pak v první polovině roku, kdy bude dostatek „příležitostí,“ k různým výměnám názorů a napětí. A to jak v práci, s kolegy a nadřízenými, tak i v domácím prostředí, s vašimi nejbližšími. Druhá polovina roku, tedy po vašich narozeninách, přinese určitá zklidnění a mnohým z vás i nadvládu nad citovou oblastí – karta Eso holí. Závěr roku by měl být v uvolněnější v atmosféře a větší toleranci k druhým.

Láska

karty Šestka pentaklů, Eso pentaklů, Sedmička pentaklů, Sedmička mečů

V novém roce budete upevňovat a budovat své vztahy. V karetním výkladu vycházejí pentaklové – materiální karty. Může to také nasvědčovat touze po jistotách, budování společné budoucnosti, což se může promítnout do budování domova, pořizování nemovitostí nebo také úprav a rekonstrukcí. Znamená to, že mnozí Raci budou chtít v novém roce „hnízdit.“ Může se to samozřejmě týkat i lidí ve středním a vyšším věku, protože na lásku není nikdy pozdě. Raci se budou snažit, neměli by však zbytečně očekávat uznání a pochvalu, jejich partneři a partnerky budou vše brát zcela samozřejmě.

Práce a peníze

karty Osmička mečů, Devítka kalichů, Král holí, Devítka pentaklů

I v této oblasti pro Raky vycházejí pozitivní karty. Po rozpačitém počátku roku – karta Osmička mečů na jaře a v létě, se díky poselství karty Devítka kalichů, které se přezdívá Hojnost, bude vašemu znamení dařit. Dojte k posílení vaší pozice na pracovišti – Král holí ukazuje, že máte stát za svým, upevňovat svoji autoritu a umět „prodat“ svoje dovednosti. V závěru roku vychází krásná karta Devítka pentaklů, které se přezdívá „žena jako rozkvetlá zahrada,“ což přináší úspěch, spokojenost v materiální oblasti.

Poselství pro rok 2020 – karta Věž

XVI. Věž
Autor: aquatictarot.de XVI. Věž

Tato karta je symbolem našich pádů, ale i vzestupů, jak říká jedno přísloví – není hanba upadnout, ale je hanba zůstat ležet. Raci by si měli uvědomit, že i těžší zkušenosti, zklamání a různé prohry v našem životě potřebujeme pro náš růst. Naučíme se důvěřovat více sami sobě, učíme se povznést nad zkoušky, které nás prověřují. Získáme také větší víru ve vyšší principy a moudrost vesmírných zákonů a univerzální lásky. Raci se budou muset rozhodovat, možná někteří zažijí ztrátu iluzí a naivity, a také uvědomění, jestliže chceme v životě něco nového, musí zaniknout to staré, nefunkční.

Autor: Věra Várady

reklama

Související témata: tarotový horoskop na rok 2020 , horoskop na rok 2020 , výklad z karet , tarotová věštba , Věra Várady , astrologie , znamení zvěrokruhu , horoskop rak

reklama

Přečtěte si také

reklama