Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

Tarotový horoskop na rok 2020: RAK

Co bude pro vás v roce 2020 nejdůležitější podle tarotových karet? Co vás čeká v oblasti zdraví, lásky, práce a financí a jaká jsou nejdůležitější tarotová poselství právě pro vaše znamení? Přečtěte si velký tarotový horoskop na rok 2020 pro Raky.
Vydáno: 10.12.2019
Tarotový horoskop na rok 2020: RAK
Autor: aquatictarot.de Tarotový horoskop na rok 2020: RAK

Zdraví

karty Král mečů, Rytíř mečů, Eso holí, Trojka holí

Vaše znamení by mělo v novém roce zaměřit pozornost na emoce, nervovou soustavu a cévní systém, který ovlivňuje srdce. Možná, že v roce Luny budete mít mnoho příležitostí prověřit svoji emocionální inteligenci, zvláště pak v první polovině roku, kdy bude dostatek „příležitostí,“ k různým výměnám názorů a napětí. A to jak v práci, s kolegy a nadřízenými, tak i v domácím prostředí, s vašimi nejbližšími. Druhá polovina roku, tedy po vašich narozeninách, přinese určitá zklidnění a mnohým z vás i nadvládu nad citovou oblastí – karta Eso holí. Závěr roku by měl být v uvolněnější v atmosféře a větší toleranci k druhým.

Láska

karty Šestka pentaklů, Eso pentaklů, Sedmička pentaklů, Sedmička mečů

V novém roce budete upevňovat a budovat své vztahy. V karetním výkladu vycházejí pentaklové – materiální karty. Může to také nasvědčovat touze po jistotách, budování společné budoucnosti, což se může promítnout do budování domova, pořizování nemovitostí nebo také úprav a rekonstrukcí. Znamená to, že mnozí Raci budou chtít v novém roce „hnízdit.“ Může se to samozřejmě týkat i lidí ve středním a vyšším věku, protože na lásku není nikdy pozdě. Raci se budou snažit, neměli by však zbytečně očekávat uznání a pochvalu, jejich partneři a partnerky budou vše brát zcela samozřejmě.

Práce a peníze

karty Osmička mečů, Devítka kalichů, Král holí, Devítka pentaklů

I v této oblasti pro Raky vycházejí pozitivní karty. Po rozpačitém počátku roku – karta Osmička mečů na jaře a v létě, se díky poselství karty Devítka kalichů, které se přezdívá Hojnost, bude vašemu znamení dařit. Dojte k posílení vaší pozice na pracovišti – Král holí ukazuje, že máte stát za svým, upevňovat svoji autoritu a umět „prodat“ svoje dovednosti. V závěru roku vychází krásná karta Devítka pentaklů, které se přezdívá „žena jako rozkvetlá zahrada,“ což přináší úspěch, spokojenost v materiální oblasti.

Poselství pro rok 2020 – karta Věž

XVI. Věž
Autor: aquatictarot.de XVI. Věž

Tato karta je symbolem našich pádů, ale i vzestupů, jak říká jedno přísloví – není hanba upadnout, ale je hanba zůstat ležet. Raci by si měli uvědomit, že i těžší zkušenosti, zklamání a různé prohry v našem životě potřebujeme pro náš růst. Naučíme se důvěřovat více sami sobě, učíme se povznést nad zkoušky, které nás prověřují. Získáme také větší víru ve vyšší principy a moudrost vesmírných zákonů a univerzální lásky. Raci se budou muset rozhodovat, možná někteří zažijí ztrátu iluzí a naivity, a také uvědomění, jestliže chceme v životě něco nového, musí zaniknout to staré, nefunkční.

Autor: Věra Várady

Článek je zařazen v: tarotový horoskop na rok 2020, horoskop na rok 2020, výklad z karet, tarotová věštba, Věra Várady, astrologie, znamení zvěrokruhu, horoskop rak