zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Tarotový horoskop na rok 2020: RYBY

Tarotový horoskop na rok 2020: RYBY
Autor: aquatictarot.de Tarotový horoskop na rok 2020: RYBY
Co bude pro vás v roce 2020 nejdůležitější podle tarotových karet? Co vás čeká v oblasti zdraví, lásky, práce a financí a jaká jsou nejdůležitější tarotová poselství právě pro vaše znamení? Přečtěte si velký tarotový horoskop na rok 2020 pro Ryby.

reklama

Zdraví

karty Rytíř pohárů, Osmička holí, Dvojka pohárů, Eso pentaklů

Pro vaše znamení vycházejí pro tento rok skvělé karty. Už na počátku karetního výkladu je Rytíř pohárů, který může ukazovat na citovou i fyzickou rovnováhu. Další karta – Osmička holí přináší rychlý uzdravující proces pro ty, kteří mají zdravotní problémy. Můžeme říci, že karty, které platí pro jaro a léto, jsou také velmi pozitivní, a v závěru roku vyšla karta Eso holí, která přináší dostatek energie, psychickou rovnováhu a celkovou spokojenost. Lze tedy říci, že rok 2020 může u mnohých z vás nastartovat rychle uzdravující procesy.

Láska

karty Rytíř pentaklů, Rytíř holí, Osmička holí, Pětka pentaklů

Podle karetního výkladu vychází, že mnozí z vás budou v roce 2020 před zásadní, velkou volbou. Může se jednat o partnerské trojúhelníky, nevěru, rozvrat rodiny, nutné rozhodnutí, jak ve vztazích dál. Karty naznačují, že budete pod velkým časovým tlakem, budete muset vybrat a pečlivě zvolit, co je pro vás v dané situaci nejlepší. Důležité je uvědomění, že nemůžete dlouho sedět na dvou židlích a že výběrem vždy něco získáte a také o něco přijdete. Závěr roku přináší symbol karty Pětka pentaklů, která pro mnohé Ryby může znamenat pocity neúspěchu a nedostatku i výčitky ze špatných rozhodnutí.

Práce a peníze

karty Osmička holí, Král holí, Trojka pentaklů, Páže pentaklů

V profesní oblasti začíná první část roku dynamicky. Kartě Osmička holí se přezdívá „rychlost,“ můžete očekávat aktivní vstup do nového roku, pracovní výzvy a nabídky, které budete muset „svižně“ a bez odkladů řešit. Určité ukotvení a stabilitu můžete očekávat na jaře, po vašich narozeninách. Letní období bude ve volnějším, prázdninovém tempu. Podzim a konec roku bude zajímavý, pod vlivem karty Páže pentaklů, kdy budete mnozí volit mezi prací s finančními jistotami a prací, která pro vás bude spíše posláním.

Poselství pro rok 2020 – karta XIX. Slunce

XIX. Slunce
Autor: aquatictarot.de XIX. Slunce

Obecně přináší tato karta většinou pozitiva, ukazuje na sluneční stránku bytí s dobrým koncem. Mnoho věcí se nám může dařit jakoby samo od sebe, máme energii a jsme plní optimismu a radosti. I když nás postihnou problémy a zkoušky, někde na dně duše víme, že za každým mrakem se vždy skrývá Slunce. Poselství této karty je uzdravení, štěstí ve všech důležitých oblastech, radost a hojnost, jsme spokojeni sami se sebou i se světem kolem nás.

Autor: Věra Várady

reklama

Související témata: horoskop na rok 2020 , tarotový horoskop na rok 2020 , výklad z karet , tarotová věštba , Věra Várady , astrologie , znamení zvěrokruhu , horoskop ryby

reklama

Přečtěte si také

reklama