Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

Tarotový horoskop na rok 2020: ŠTÍR

Co bude pro vás v roce 2020 nejdůležitější podle tarotových karet? Co vás čeká v oblasti zdraví, lásky, práce a financí a jaká jsou nejdůležitější tarotová poselství právě pro vaše znamení? Přečtěte si velký tarotový horoskop na rok 2020 pro Štíry.
Vydáno: 10.12.2019
Tarotový horoskop na rok 2020: ŠTÍR
Autor: aquatictarot.de Tarotový horoskop na rok 2020: ŠTÍR

Zdraví

karty Král holí, Čtyřka pentaklů, Čtyřka mečů, Páže mečů

U vašeho znamení se nový rok v oblasti zdraví v první polovině jeví skvěle, karta Král holí přináší novou energii a uzdravovací proces, který se ukotví v oblasti jara a léta, kdy si budete užívat pohody a dostatku elánu ke všemu, co budete řešit. V druhé polovině roku přichází na podzim problémy, které signalizuje karta Čtyřka mečová, pozor na respirační choroby, nastydnutí a problémy v oblasti močových cest. V závěru roku můžete trpět spíše psychickými problémy a výkyvy nálady, kvůli stresům a nárokům konce roku.

Láska

karty Trojka kalichů, Šestka holí, Trojka pentaklů, Eso mečů

I v oblasti osobních vztahů a lásky se vám povede lépe na jaře a během období léta. Signifikatem jsou karty – Trojka kalichů, která přináší radost, oslavy – také svatby, nové přírůstky do rodiny, zajímavá setkání a seznámení s potenciálními partnery. Karta Šestka holí ukazuje na vítězství a průlom v oblasti partnerských vztahů. V druhé polovině roku vychází karta – Trojka pentaklů, která přináší nutnost práce v oblasti vztahů, a v závěru roku vyšla karta Eso mečů. U těch z vás, kteří nedokázali využít „pozitivních vibrací a možností,“ první poloviny roku může tedy dojít k mnoha rozchodům, i rozvodům.

Práce a peníze

karty Rytíř holí, Rytíř pentaklů,  Sedmička pohárů, Devítka holí

V pracovní oblasti se vám bude dařit spíše na počátku roku, na jaře do období léta. Vycházejí dynamické karty – Rytíř holí a Rytíř pentaklů. Měli byste soustředit energii a čas právě na toto období, kdy můžete mnohého dosáhnout. V druhé polovině roku signalizují karty Sedmička pohárů a Devítka holí problémy v pracovní oblasti, zklamání z plánů, které nevyšly, různé manipulace a nečestné hry ze strany kolegů i nadřízených. Může u vás dojít k deziluzi a nutností zásadních změn v profesní oblasti.

Poselství pro rok 2020 – karta VII. Vůz

VII. Vůz
Autor: aquatictarot.de VII. Vůz

Tato karta vždy přináší výzvy a nové zkušenosti, pohyb a změnu. Je archetypem síly, expanze a také hledání nových možností, a to ve všech životních oblastech. Hlavním poselstvím této karty je – máš řídit svůj osud, otěže svého života, jsi strůjcem svého osudu. Jde o uvědomění, že mnohé věci máme ve svých rukou a můžeme tak změnit svůj život a uvést do pohybu důležité záležitosti, na kterých nám záleží.

Autor: Věra Várady

Článek je zařazen v: tarotový horoskop, výklad z karet, věštba z karet, Věra Várady, astrologie, znamení zvěrokruhu, horoskop na rok 2020, horoskop štír