Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

Tarotový horoskop na rok 2020: STŘELEC

Co bude pro vás v roce 2020 nejdůležitější podle tarotových karet? Co vás čeká v oblasti zdraví, lásky, práce a financí a jaká jsou nejdůležitější tarotová poselství právě pro vaše znamení? Přečtěte si velký tarotový horoskop na rok 2020 pro Střelce.
Vydáno: 10.12.2019
Tarotový horoskop na rok 2020: STŘELEC
Autor: aquatictarot.de Tarotový horoskop na rok 2020: STŘELEC

Zdraví

karty Král mečů, Sedmička pohárů, Pětka pentaklů, Devítka holí

V karetním výkladu pro vaše znamení vyšly náročné karty, které mohou signalizovat nutnost více se v tomto roce soustředit na fyzickou stránku. Nutnost prevence a v případě problémů neodkládat návštěvu lékaře. Podstoupit různá vyšetření a svědomitě dodržovat navržené způsoby léčby. Problémy se mohou objevit v oblasti pohybového aparátu a cév. Někteří z vás mohou vyhledávat alternativnější způsoby léčby, které je ale nutno kombinovat s klasickou medicínou.

Láska

karty Král pentaklů, Pětka pohárů, Král kalichů, Šestka pentaklů

Váš osobní život bude v roce 2020 velmi pestrý, budete si cítit jako na horské dráze. Začátek roku může pro mnohé přinést posílení a rozhodnutí ke změnám, k nutnosti rozhodnutí a větší stabilitě v partnerství. Období léta pro vás bude náročné, u některých v oblasti emocionální (je rok Luny), s emocemi mají problém zvláště muži. Podzimní období přináší uklidnění a vyjasnění různých nedorozumění a napěťových stavů. Závěr roku přináší pochopení a zklidnění, u některých z vás však dojde k zásadním obratům – a to i náhlým rozchodům.

Práce a peníze

karty Sedmička pentaklů, Král mečů, Král holí, Šestka pentaklů

Symboly na tento dotaz ukazují náročný vstup do nového roku. Co jste nestačili dokončit v roce minulém vypluje na povrch a vy budete muset řešit mnohé resty. Postavy králů – mečů a holí, mohou představovat nadřízené, vedení, které bude mít na vaši práci velké nároky. Lze říci, že v první polovině roku máte velký pracovní „záběr,“ druhá polovina už se jeví lépe, tempo první poloviny roku se vyrovná a vy budete zaslouženě sklízet ovoce, i v podobě odměn nebo zvýšení platu a uznání kolegů i vedení.

Poselství pro rok 2020 – karta XX. Soud

XX. Soud
Autor: aquatictarot.de XX. Soud

Této kartě se říká Velká karma, je vidět, že mnozí z vás budou muset zdolat četné životní výzvy, které se mohou objevit z vaší minulosti. Je zbytečné se trápit nebo hledat příčiny problémů, důležitý bude váš aktivní postoj ke změnám a přijetí zkušeností, které k vám přicházejí. Můžete řešit problémy z oblasti vašich vztahů, lásky, rodiny, ale i profesní kolapsy. Důležitý bude i váš duchovní vývoj, můžete se zbavit omezení z minulosti, dokážete mít nadhled a také pochopíte souvislosti dějů, důležité bude odpuštění, které vám pomůže k „rekonstrukci“ vašeho života.

Autor: Věra Várady

Článek je zařazen v: tarotový horoskop, výklad karet, věštba z karet, Věra Várady, znamení zvěrokruhu, horoskop střelec, horoskop na rok 2020, astrologie