Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

Tarotový horoskop na rok 2020: VÁHY

Co bude pro vás v roce 2020 nejdůležitější podle tarotových karet? Co vás čeká v oblasti zdraví, lásky, práce a financí a jaká jsou nejdůležitější tarotová poselství právě pro vaše znamení? Přečtěte si velký tarotový horoskop na rok 2020 pro Váhy.
Vydáno: 10.12.2019
Tarotový horoskop na rok 2020: VÁHY
Autor: aquatictarot.de Tarotový horoskop na rok 2020: VÁHY

Zdraví

karty Čtyřka pentaklů, Dvojka mečů, Šestka pentaklů, Eso mečů

Pro vaše znamení vycházejí pro nový rok pozitivní karty. U těch, kteří mají zdravotní potíže, by mělo dojít ke stabilizaci hned v prvním čtvrtletí roku. Měli byste se snažit vyvarovat stresu a pracovnímu přepětí, hledat harmonii, kterou vaše znamení potřebuje více než ostatní. V letním období pro vás vychází pěkné karty, avšak na podzim může dojít u některých z vás k problémům v oblasti zažívání, je nutno věnovat pozornost signálům těla. V závěru roku vychází karta Eso mečů, která může signalizovat pro ty, kteří nevěnovali své fyzické schránce dostatek pozornosti, i nutnost chirurgických zásahů.

Láska

karty Královna kalichů, Desítka kalichů, Osmička holí, Dvojka mečů

V první polovině roku pro vás vycházejí karty lásky – Královna kalichů a Desítka kalichů, je vidět, že dokážete vztahové záležitosti dát do pořádku. U některých zástupců vašeho znamení budou zvonit „svatební zvony,“ a další budou chtít přírůstky do rodiny. V období podzimu dojde k rychlým událostem a zvratům – karta Osmička holí, které budou mít příjemný dopad na váš partnerský a rodinný život. Lze říci, že pro mnohé z vás bude rok 2020 v milostné oblasti přelomový, dojde k důležitým rozhodnutím, která uděláte k  vaší celkové spokojenosti.

Práce a peníze

karty Devítka kalichů, Trojka holí, Osmička kalichů, Paže kalichů

I v oblasti práce a financí by se vám v novém roce mělo dařit. V prvním čtvrtletí roku vychází karta Devítka kalichů, které se přezdívá „hojnost.“ Budete hledat nové možnosti, jak si pracovně i finančně polepšit. Z výkladu vyplývá, že mnozí budou hledat nové profesní uplatnění, což vychází na druhou polovinu roku, v období podzimu může dojít k větším změnám. Závěr roku vychází pro vaše znamení jako „nové začátky,“ což může znamenat i posun ve stávajícím zaměstnání nebo celkovou změnu oblasti vaší pracovní činnosti.

Poselství pro rok 2020 – karta V. Velekněz

V. Velekněz
Autor: aquatictarot.de V. Velekněz

V novém roce máte jít za svým vnitřním přesvědčením, protože vám tyto nové zkušenosti  otevírají  nové cesty k poznání a duševnímu rozvoji. Tato karta přináší touhu být  „ve svém středu,“ nenechat  se vychýlit z vnitřního klidu ani negativními ani pozitivními zážitky.  Hledat pravdu, která vás osvobodí od diktátu mysli,  a také hledat cesty k zlepšení kvality života, jak v oblasti duchovní, tak i fyzické a materiální.

Autor: Věra Várady

Článek je zařazen v: tarotový horoskop, výklad z karet, věštba z karet, Věra Váray, Věra Várady, znamení zvěrokruhu, astrologie, horoskop pro Váhy, horoskop na rok 2020