zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Tarotový horoskop na rok 2020: VODNÁŘ

Tarotový horoskop na rok 2020: VODNÁŘ
Autor: aquatictarot.de Tarotový horoskop na rok 2020: VODNÁŘ
Co bude pro vás v roce 2020 nejdůležitější podle tarotových karet? Co vás čeká v oblasti zdraví, lásky, práce a financí a jaká jsou nejdůležitější tarotová poselství právě pro vaše znamení? Přečtěte si velký tarotový horoskop na rok 2020 pro Vodnáře.

reklama

Zdraví

karty Desítka holí, Král pohárů, Dvojka holí, Šestka mečů

Čeká vás náročný začátek roku – karta Desítka holí ukazuje na různé problémy a pomalý rozjezd, mnoho vynaložené námahy pro běžné rutinní záležitosti. Po vašich narozeninách zažijete příliv energie a chuti do života. Od jara můžete čekat zlepšení vašeho fyzického zdraví, vaše léto bude hodně aktivní, pozor na zvýšenou úrazovost při sportech. Karty radí zbytečně neriskovat. V období přelomu podzimu a zimy vychází karta Šestka mečová, která symbolizuje důležitost odpočinku, odloučení, míst, kde je možné znovu nabrat sílu a náboj do dalších dnů.

Láska

karty Rytíř pentaklů, Sedmička kalichů, Devítka holí, Pětka pohárů

V oblasti osobních vztahů začíná váš nový rok nadějně, podle dalších karet však musíte být opatrní, komu věnujete svoji pozornost a lásku. S jarem může přijít vystřízlivění a deziluze. Výklad tarotu vašemu znamení radí, abyste v tomto roce nedělali příliš velké a zásadní změny. I období léta může být plné složitých konfrontací a výměny názorů. Probuďte v sobě příslovečnou vodnářskou velkorysost a nadhled, jen tak dokážete nelehké situace během roku zvládnout. I závěr roku přináší v partnerské oblasti tak trochu „pachutˇ.“ Je důležité, abyste partnerovi nic nevyčítali a přijali vzniklé situace jako zkoušky….

Práce a peníze

karty Královna holí, Trojka pentaklů, Král holí, Eso pohárů

Ve vaší pracovní oblasti vychází silové karty, což může ukazovat, že v roce 2020 budete chtít mnoho věcí zvládnout a posunout ke kýženým cílům. V této oblasti budete mít štěstí a také pomoc od druhých, jako první ve výkladu vychází Královna holí, což je velmi silná energie. Na jaře váš „nástup“ může zpomalit karta Trojka pentaklů. V létě a na podzim dochází k dalšímu pozitivnímu posunu – karta Král pentaklů může také znamenat přízeň vlivných lidí a také dobrou spolupráci s ostatními kolegy. V závěru roku karta Eso pohárů ukazuje na vaši spokojenost, uznání od druhých i finanční úspěch.

Poselství pro rok 2020 – karta VIII. Síla

VIII. Síla
Autor: aquatictarot.de VIII. Síla

Karta Síla ve výkladu znamená nutnost zvládnutí různých zkoušek, trpělivosti, odvahy a také psychické a fyzické výdrže.Tyto situace se nám samozřejmě nelíbí, ale jsou to právě těžkosti, které nás nejvíce posouvají, na kterých nejvíce „rosteme“ v poznání univerzálních zákonů a vyššího smyslu našeho života, Zbavujeme se různých předsudků a také závislosti na druhých lidech, úspěchu, penězích i slávě. Konečně dokážeme vzít sílu – odvahu být sami sebou, nebojíme se odsudků ostatních, děláme věci po svém. Začínáme rozumět sobě i světu kolem bez příkras, zbavujeme se sobectví, závisti a dalších negativních vlastností.

Autor: Věra Várady

reklama

Související témata: horoskop vodnář , horoskop na rok 2020 , tarotový horoskop na rok 2020 , Věra Várady , znamení zvěrokruhu , věštba z karet , výklad z karet , tarotová věštba , astrologie

reklama

Přečtěte si také

reklama