Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

Tarotový horoskop na rok 2020: VODNÁŘ

Co bude pro vás v roce 2020 nejdůležitější podle tarotových karet? Co vás čeká v oblasti zdraví, lásky, práce a financí a jaká jsou nejdůležitější tarotová poselství právě pro vaše znamení? Přečtěte si velký tarotový horoskop na rok 2020 pro Vodnáře.
Vydáno: 10.12.2019
Tarotový horoskop na rok 2020: VODNÁŘ
Autor: aquatictarot.de Tarotový horoskop na rok 2020: VODNÁŘ

Zdraví

karty Desítka holí, Král pohárů, Dvojka holí, Šestka mečů

Čeká vás náročný začátek roku – karta Desítka holí ukazuje na různé problémy a pomalý rozjezd, mnoho vynaložené námahy pro běžné rutinní záležitosti. Po vašich narozeninách zažijete příliv energie a chuti do života. Od jara můžete čekat zlepšení vašeho fyzického zdraví, vaše léto bude hodně aktivní, pozor na zvýšenou úrazovost při sportech. Karty radí zbytečně neriskovat. V období přelomu podzimu a zimy vychází karta Šestka mečová, která symbolizuje důležitost odpočinku, odloučení, míst, kde je možné znovu nabrat sílu a náboj do dalších dnů.

Láska

karty Rytíř pentaklů, Sedmička kalichů, Devítka holí, Pětka pohárů

V oblasti osobních vztahů začíná váš nový rok nadějně, podle dalších karet však musíte být opatrní, komu věnujete svoji pozornost a lásku. S jarem může přijít vystřízlivění a deziluze. Výklad tarotu vašemu znamení radí, abyste v tomto roce nedělali příliš velké a zásadní změny. I období léta může být plné složitých konfrontací a výměny názorů. Probuďte v sobě příslovečnou vodnářskou velkorysost a nadhled, jen tak dokážete nelehké situace během roku zvládnout. I závěr roku přináší v partnerské oblasti tak trochu „pachutˇ.“ Je důležité, abyste partnerovi nic nevyčítali a přijali vzniklé situace jako zkoušky….

Práce a peníze

karty Královna holí, Trojka pentaklů, Král holí, Eso pohárů

Ve vaší pracovní oblasti vychází silové karty, což může ukazovat, že v roce 2020 budete chtít mnoho věcí zvládnout a posunout ke kýženým cílům. V této oblasti budete mít štěstí a také pomoc od druhých, jako první ve výkladu vychází Královna holí, což je velmi silná energie. Na jaře váš „nástup“ může zpomalit karta Trojka pentaklů. V létě a na podzim dochází k dalšímu pozitivnímu posunu – karta Král pentaklů může také znamenat přízeň vlivných lidí a také dobrou spolupráci s ostatními kolegy. V závěru roku karta Eso pohárů ukazuje na vaši spokojenost, uznání od druhých i finanční úspěch.

Poselství pro rok 2020 – karta VIII. Síla

VIII. Síla
Autor: aquatictarot.de VIII. Síla

Karta Síla ve výkladu znamená nutnost zvládnutí různých zkoušek, trpělivosti, odvahy a také psychické a fyzické výdrže.Tyto situace se nám samozřejmě nelíbí, ale jsou to právě těžkosti, které nás nejvíce posouvají, na kterých nejvíce „rosteme“ v poznání univerzálních zákonů a vyššího smyslu našeho života, Zbavujeme se různých předsudků a také závislosti na druhých lidech, úspěchu, penězích i slávě. Konečně dokážeme vzít sílu – odvahu být sami sebou, nebojíme se odsudků ostatních, děláme věci po svém. Začínáme rozumět sobě i světu kolem bez příkras, zbavujeme se sobectví, závisti a dalších negativních vlastností.

Autor: Věra Várady

Článek je zařazen v: horoskop vodnář, horoskop na rok 2020, tarotový horoskop na rok 2020, Věra Várady, znamení zvěrokruhu, věštba z karet, výklad z karet, tarotová věštba, astrologie