zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Velká věštba na červen podle kartářky Helen Stanku

Velká věštba na červen podle kartářky Helen Stanku
Autor: archiv iprima.cz Velká věštba na červen podle kartářky Helen Stanku
Helen Stanku , Vydáno: 26.05.2020
Co vás čeká v krásném měsíci červnu? Čeho je dobré se vyvarovat a co byste naopak neměli promeškat? Mnohé vám mohou odhalit karty nebo runy. Přečtěte si předpověď pro své znamení zvěrokruhu, kterou z karet a run vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

reklama

Berani

V červnu vás čeká hodně práce, povinnosti vám mohou někdy přerůstat přes hlavu, budete je před sebou hrnout. Bude to ale i taková služba ostatním lidem, protože vše, co děláte, má hlubší smysl. V práci vás mohou čekat menší zádrhele nebo mrzutosti, ale celkově se vám bude dařit.

V citové oblasti slibují karty setkávání a spoustu radosti. Budete potkávat staré známé, můžete si dohodnout a naplánovat některé věci do budoucna. Na obzoru je i nějaké cestování. Máte se na co těšit, jen je třeba držet vášně trochu na uzdě, ubrat na vznětlivosti a výbušnosti a vše se poddá.

Runou pro tento měsíc je Naudiz -  budete si uzavírat staré věci, které už nefungují, přenastavíte své postoje a hodnoty kompletně jinak a runa Naudiz vám povolí, abyste šli dál.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Berany

Přečtěte si podrobný horoskop na červen pro Berany.

Býci

Červen pro vás připravuje určitá spravedlivá jednání, urovnáte si staré spory. Možná budete plánovat i nějaké cesty, které nebudou příliš daleké. Čekejte i drobné mrzutosti, které vás ale nepoloží. Čekají vás menší výdaje, které jsou ale pro dobrou věc a neměly by vás poškodit. V práci můžete přijít na nové nápady, které ale nepůjdou zrealizovat tak rychle, jak si zpočátku představujete.

V lásce a ve vztazích si srovnáte spoustu věcí, spoustu restů. Bude vám přáno, čekají vás i nějaké společenské události. Nezadané může potkat vážný vztah, který by mohl vydržet i na celý život.

Runou pro tento měsíc je Manaz – bude vás učit více rozumět potřebám lidí kolem vás.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Býky.

Přečtěte si podrobný horoskop na červen pro Býky.

Blíženci

Červen pro vás přináší radost, komunikaci, uzrání věcí, které jsou pro váš život velmi důležité. Karta Kolo štěstí vám přinese věci, které delší dobu zrály, a vy do nich budete moci konečně s radostí vstoupit. Karty věští lásku, milostné vábení, velmi dobrou komunikaci. Budete flirtovat, dokonce i v práci. Hlídejte si ale zlé jazyky, únik informací, protože láska na pracovišti je ošemetná a je dobré vědět, co vám u druhých projde a co ne. Je tedy hodně důležité v práci předejít slovním nepříjemnostem a úniku informací.

V soukromí  vám karty předpovídají velmi radostné vyhlídky. Koncem měsíce se vše srovná a dá do pořádku. Finančně se vám bude dařit, veškeré výdaje dokážete zaplatit.

Runou pro tento měsíc je Kenaz - umí rozpouštět všechno zlo a bude vás chránit před dopadem zlých jazyků a pohledů a dávat vám sílu.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Blížence.

Přečtěte si podrobný horoskop na červen pro Blížence.

Raci

V červnu budete trochu zápasit s pochybnostmi a je důležité, abyste se řídili tím, co opravdu chcete a co ne. Pokud dokážete naslouchat hlasu své intuice, čeká váš štěstí, radost a samé pohodové vztahy a situace, které využijete ve svůj prospěch.

Čeká vás nějaké pracovní cestování, mohou přijít i nové pracovní nabídky. Ve vztazích byste se měli polepšit. Tam, kde vztahy trochu skřípaly, by mělo přijít uzdravení. Opět je dobré řídit se intuicí a nejednat zbrkle. Nezadaní mohou potkat osudovou lásku, která vydrží hodně dlouho. Ve finanční sféře byste neměli strádat. Možná si jen budete dělat starosti o lidi ve svém okolí. Je ale dobré, abyste si chránili svou rodinu a svůj klid.

Runou pro tento měsíc je Dagaz – runa rozbřesku, dává vám příslib všeho pěkného a i vy ve svém životě budete mít díky ní radost.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Raky.

Přečtěte si podrobný horoskop na červen pro Raky.

Lvi

Červen pro vás nese učení se novým věcem, budete zakládat něco, co vám přinese dlouhodobý užitek. V lásce vás čekají nová vzplanutí, seznámení. Příznivé období bude i v oblasti práce. Mohou se objevit nějaké nové věci. Nedejte si je rozmluvit od lidí kolem vás, prosaďte si je jako správní Lvi. Vaše vize je správná a nese vám štěstí.

Ve finanční sféře můžete mít pocit, že by to mohlo být lepší, ale jde jen o to, jak si to nastavíte, aby to příští měsíc mohlo být lepší.

Runou pro tento měsíc je Eihwaz – ukazuje změnu, obrat. Procházíte si určitou transformací, ale vůbec se toho nemusíte bát, protože tomu stejně neutečete.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Lvy.

Přečtěte si podrobný horoskop na červen pro Lvy.

Kartářka Helen Stanku
Autor: Pavel Ovsík Kartářka Helen Stanku

Panny

V červnu byste se měli řídit intuicí. Zkraje to možná nebude vypadat úplně růžově, ale vše máte ve svých rukou. Co si sami nevyběháte, nezařídíte a nevybojujete, to nebude. Dařit by se vám mělo spíše ve druhé půlce měsíce.

Může se objevit skrytá obava o práci, ale v půlce měsíce se může vše otočit takovým způsobem, že nebudete vědět, kde vám hlava stojí. Užijte si tedy období začátkem měsíce, kdy máte ještě relativní klid a můžete odpočívat a věnovat se koníčkům, rodině a svým blízkým. Nebude to trvat dlouho a pak nebudete mít čas vůbec na nic.

Runou pro tento měsíc je Ansuz – tato runa vám říká, že klíčová bude pro vás v červnu komunikace.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Panny.

Přečtěte si podrobný horoskop na červen pro Panny.

Váhy

V červnu začnete věci nebo projekty, které jsou na delší dobu. Můžete trochu zápasit se svým egem, pozor na přehnanou pýchu.

Ve finanční oblasti vás čekají zisky, stálé příjmy, zaděláte na nové pracovní příležitosti.

V lásce budete velmi tajemní. Můžete být uvnitř spokojení, aniž by to vaše okolí postřehlo. Je tu i možnost dořešit nějaké vztahové záležitosti z minulosti a budete uvažovat, co s tím. Karty říkají, že pokud se chcete posunout dál, musíte uzavřít minulé šrámy.

Starost vám může dělat nějaká kamarádka z vašeho okolí, která bude potřebovat pomoc. A vy ji samozřejmě jako správné Váhy nenecháte v nouzi.

Čeká vás plodný měsíc, který bude i docela pracovní. Důležité je, abyste si hlídali své hranice, abyste nedávali víc, než dostáváte.

Runou pro tento měsíc je  Laguz – představuje ztělesnění intuice, teče jako voda, nezná překážky. Říká vám, že byste se měli intuicí řídit. Je to sice jedna z nejtěžších zkoušek, ale pokud obstojíte, čeká vás štěstí.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Váhy.

Přečtěte si podrobný horoskop na červen pro Váhy.

Štíři

Červen pro vás představuje plány do budoucna a příležitosti, které je třeba využít a nebát se jich. Mohou vás vytáhnout blíž k vašim snům. Čeká vás i nějaké cestování a velmi pěkné vztahy s vašimi blízkými.

Budete mít stálé příjmy a zisky. Ve vztazích budete flirtovat. Měli byste si v sobě udělat pořádek a rozhodnout se, kterou cestou se vydat.

Druhá polovina června je vysloveně pěkná pro vztahy a také pro práci. Pokud budete cestovat, budou to spíše kratší cesty.

Runou pro tento měsíc je Hagalaz – matka run, která vám dává určité zkoušky, které vás mají posílit a spíše vykrystalizovat vaši vnitřní sílu, vaše odhodlání nepoddávat se věcem.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Štíry.

Přečtěte si podrobný horoskop na červen pro Štíry.

Střelci

Červen pro vás nese spoustu radosti na citovém poli, nicméně tu budou i takové věci, které nemůžete změnit, i kdybyste se postavili na hlavu. Vše zkrátka v citové oblasti nepůjde tak rychle, jak byste chtěli. Možná také budete muset ještě vyřešit nějaké věci z minulosti a bylo by dobré nalít si čistého vína.

Karty dávají příslib i nějaké finanční podpory. Také budete trochu bojovat s vlastním egem a v některých ohledech byste měli přestat tlačit na pilu.

Pracovní oblast vypadá velmi slibně. Možná věci nepůjdou přesně tak, jak byste si to představovali, ale vše se nakonec srovná. Ke konci června byste mohli být ve finanční oblasti více spokojení.

Runou pro tento měsíc je Dagaz – představuje transformaci. Když se z kukly můžete proměnit v motýla, posunout se dál a zamávat konečně minulosti, která vás svazovala.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Střelce.

Přečtěte si podrobný horoskop na červen pro Střelce.

Kozorozi

Červen pro vás nese spoustu pracovních příležitostí. Budete si zadělávat na dlouhodobé a docela slušné zisky a budete pro to potřebovat velmi silné a racionální uvažování, které vám půjde velmi dobře.

Karty slibují nejen finanční, ale i rodinné jistoty. Lidé kolem vás se možná budou chovat iracionálně, možná až zbrkle, což ale není váš případ.

V citech a lásce vás čeká pěkné období v druhé půlce června. Uvolníte se a začnete konečně žít.

Runou pro tento měsíc je Isa – ochranná runa, velmi stálá, která vás bude chránit před negativními vlivy zvenčí a radí vám, abyste si zachovali rozvahu, klid a chladnou hlavu.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Kozorohy.

Přečtěte si podrobný horoskop na červen pro Kozorohy.

Vodnáři

Červen bude pro vás ve znamení přetahování sil, někdy to může trochu jiskřit. Počítejte s tím, že tyto třenice (je třeba zdůraznit, že milé třenice) budete mít celý měsíc, ale budete moci využít veškerou svou vynalézavost, abyste protějšek přesvědčili o své pravdě.

Karty vám předpovídají lásku. Opatrně, někdy to může nést drobnou žárlivost. V pracovní oblasti možná budete muset udělat věci, do kterých se vám moc nechce, ale zvládnete to brzy a pak už budete mít klid. I finance budou celkem slušné a můžete také cestovat. Trochu vás mohou zlobit vaše děti nebo lidi kolem vás, ale pokud to budete brát s nadhledem, vše zvládnete a celým měsíce proplujete celkem slušně.

Runou pro  tento měsíc  je Ansuz – znamená komunikaci a také určitou intuici, abyste svými slovy neranili a naopak získali přízeň lidí, kteří vás budou poslouchat.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Vodnáře.

Přečtěte si podrobný horoskop na červen pro Vodnáře.

Ryby

Váš červen bude velmi romantický, budete si sami řídit věci tak, jak vy chcete. Čeká vás spousta příležitostí a byl by hřích je nevyužít. Nebojte se toho.

Příznivé zprávy přinášejí karty v citové oblasti. Můžete se zamilovat, budete zářit a přitahovat lidi kolem sebe (a někdy bohužel i trochu závisti). Možná vás také čeká nějaké vyřizování úředního charakteru, abyste měli pak konečně klid.

Měl by to pro vás být velmi pěkný měsíc, v němž se můžete realizovat na všech frontách.

Runou pro tento měsíc je Pertho – osudová runa, která říká, že kdo se bojí, nesmí do lesa. A ten, kdo se nebojí trochu zariskovat, získává výhru, možná i osudovou.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Ryby.

Přečtěte si podrobný horoskop na červen pro Ryby.

reklama

Související témata: výklad z karet , kartářka Helen Stanku , čtení z karet , předpověď na červen , horoskop na červen , červnová předpověď , výklad z run , runy , amulety , tarotové karty , předpověď na měsíc , horoskop na měsíc

reklama

Přečtěte si také

reklama