zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Co vás čeká a nemine?

Láska, sex, peníze a zdraví v roce 2022 podle horoskopu
Vložením emailu souhlasím s podmínkami pro zasílání novinek.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Velká věštba na červen podle kartářky Helen Stanku

Velká věštba na červen podle kartářky Helen Stanku
Autor: FTV Prima Velká věštba na červen podle kartářky Helen Stanku
Helen Stanku , Vydáno: 02.06.2021
Co vás v červnu čeká, čeho je dobré se vyvarovat a co byste naopak neměli promeškat? Mnohé vám mohou odhalit karty a podpořit vás mohou runové amulety. Přečtěte si předpověď pro své znamení zvěrokruhu, kterou z karet a run vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

reklama

Berani

Začátek června pro vás může být trochu náročný, ale spíš jen z vašeho pohledu. Sami nakonec přijdete na to, jak překonat potíže, které se vám mohly zdát jako určitý větrolam.

Začátkem června vás čeká nějaká kratší příjemná cesta. Zadaní i nezadaní se budou vesele párovat a randit. Citově velmi pěkná by měla být hlavně první polovina měsíce. Pohlídat byste si ale v červnu měli všechny úřední věci a resty. I lidé ve vaší rodině mohou mít nějaké úřední resty a vy byste na to měli dohlédnout.  

Vaší runou na červen je Fehu, která představuje hojnost a sílu, mentální i fyzickou. Přitahuje bohatství, ale jenom tehdy, když je využívaná rozumně a s mírou. 

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Berany.

Přečtěte si podrobný horoskop na červen pro Berany.

Býci

V červnu vás čeká velmi příznivá energie a těšení se na něco. Ale co to bude, to ještě nikdo neví.  

Čeká vás radost z hlediska citů, bude se vám dařit hlavně v první dekádě. Budete řešit a urovnávat nějaké partnerské věci. Ideální období to bude pro páry, které chtějí počít potomka. V druhé dekádě by si zejména ženy měly dát pozor na prostydnutí od nohou, mohou přijít i nějaké mrzutosti s penězi, například se vám může opozdit výplata. Ve třetí dekádě vás mohou pozlobit vaše nebo i cizí ratolesti. Nicméně všeobecně byste měli být celý měsíc v pořádku.

Vaší runou na červen je Odil, podle které si v červnu budete řešit hlavně věci kolem domova, rodiny nebo i dědictví. Je to velmi ochranná runa, která říká, že jste si všechno doposud ustáli a ustojíte i dál.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Býky.

Přečtěte si podrobný horoskop na červen pro Býky.

Blíženci

V červnu se můžete na něco těšit, jen nebudete vědět, kdy to přijde, ale možná budete o tom už dopředu získávat nebo očekávat nějaké zajímavé zprávy.

V první dekádě vás čekají výdaje týkající se vašeho domova, případně chalupy nebo zahrádky. Ale nemusíte z toho mít obavy. Ve druhé dekádě může přijít nějaká svízel spojená s cestováním, věci nepůjdou tak rychle, jak byste si představovali. Po nějakých peripetiích se vám ale podaří prolomit bariéry a budete si moci oddechnout. Třetí dekáda už přinese spokojenost, budete v okruhu vašich přátel a všechny věci si ustojíte.

Vaší runou na červen je Hagalaz, matka run, která vám dává určité zkoušky, které vás nemají zničit, ale naopak vás posílit a vykrystalizovat vaši vnitřní sílu, vaše odhodlání nepoddávat se věcem.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Blížence.

Přečtěte si podrobný horoskop na červen pro Blížence.

Raci

Červen vám přinese jistoty, dobré zdraví, dobré perspektivy z hlediska práce a mohly by se urovnat i vztahy, u kterých se zdá, že už není na čem stavět.

Hned začátkem června vás čekají výdaje do vašich dětí a do nějakých smluv. Ve druhé dekádě přijde i setkávání s přáteli, budete umět spojovat příjemné s užitečným. Velmi dobré vyhlídky mají v tuto dobu ti, kteří by chtěli rozšířit rodinu. Ve třetí dekádě přijdou nějaké nečekané zprávy nebo nabídky v oblasti práce. Nemusíte se jich bát a klidně i trochu zariskujte a překonejte své strachy. Přijetí takové nabídky by pro vás mohlo být ve výsledku velmi šťastné.

Runou na červen je pro všechny Raky Thurisaz, ochranná runa, která vám dává možnost zvítězit, i když budete mít klacky pod nohama. Ty tam jsou proto, abyste se naučili porazit své strachy, a můžete z toho pak vyjít s triumfem.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Raky.

Přečtěte si podrobný horoskop na červen pro Raky.

Lvi

Červen vám přináší lásku a budete se také učit důvěřovat druhým lidem.

Začátkem června budete řešit věci, které souvisejí s prací. Mohou jim předcházet různé neshody nebo mrzutosti, ale vy to všechno dokážete podchytit tak, aby se to otočilo ve váš prospěch. Ve druhé dekádě vás čeká cesta a i třetí dekáda by měla být o cestování, které vám přinese radost. Dávejte si jen pozor na některé lidi kolem sebe, kteří by vám mohli kazit vaši dobrou náladu.

Vaší runou na červen je Tiwaz, runa bojovníků, hrdinů, kteří se nebojí něco obětovat, aby získali to, po čem touží. Tato runa říká, že za všechno se platí. Takže když něco chci, musím tomu něco obětovat, ale získám to a posune mě to kousek dál. 

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Lvy.

Přečtěte si podrobný horoskop na červen pro Lvy.

Panny

Červen by pro vás měl být pracovní, ale přinese vám i dobré zdraví a bude vám to i dobře myslet. Pozor jen na náladovost.

Začátek června by měl být příznivý, podaří se vám zařídit spoustu věcí, které jste potřebovali, ať už pracovních nebo kolem vašeho domova. Mohly by dobře dopadnout nějaké vaše projekty nebo smlouvy a možná se pustíte do něčeho, co pro vás bude mít z dlouhodobého hlediska pozitivní výsledky. Možná si jen budete muset hlídat vztahy v práci a nějaké nepříjemné komentáře, ale nemusíte si to brát moc osobně a dokážete se obhájit. Třetí dekáda by mohla přinést nějaké zajímavé cesty, na kterých spojíte zábavu s prací. Pozor jen, abyste si z práce neuhnali nějaký úraz nebo něco, co byste museli vyležet. Konec měsíce bude příznivý, všechno, co jste si naplánovali, se vám podaří dotáhnout do konce.

Vaší runou na červen je Pertho, runa osudu, která říká, že kdo se bojí, nesmí do lesa. A ten, kdo se nebojí trochu zariskovat, může získat i osudovou výhru. Velmi příznivá runa pro všechny, kteří mají čisté svědomí.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Panny.

Přečtěte si podrobný horoskop na červen pro Panny.

Váhy

V červnu vás čekají zajímavé příležitosti, které byste si neměli nechat utéct, protože se nemusí opakovat.

Ze začátku měsíce budete mít dost práce a také starostí s tím, abyste si všechno zorganizovali tak, jak potřebujete. Měli byste ale vše zvládnout. I finančně by vše mělo být v pořádku. Hlídejte si ale zejména starší muže ve vašem okolí, kteří mohou řešit nějaké zdravotní komplikace, takže nic nepodceňujte. Pravděpodobně budou někdy koncem června potřebovat vaši péči a pomoc. Vše by se ale nakonec mělo vyřešit. Čeká vás i nějaké cestování, díky kterému načerpáte spoustu síly a energie.

Vahám v červnu pomůže runa Eihwaz, která představuje přechod, transformaci. Jako když si musíte něčím projít, přejít z jedné etapy do druhé. Tato runa vám říká, že se nemusíte bát, protože vás dokáže ochránit, abyste to vše ustáli.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Váhy.

Přečtěte si podrobný horoskop na červen pro Váhy.

Štíři

Červen z vás možná udělá mistry komunikace. Jinými slovy: jaké si to uděláte, takové to budete mít.

Komunikace vás začátkem června čeká hlavně v pracovní oblasti. Budete se pouštět možná do nových smluv, nových nápadů a projektů. Druhá dekáda bude velmi příznivá z hlediska peněz, možná budete i investovat. Ve třetí dekádě dávejte větší pozor na děti, mohou mít sklon k nějakému nerozvážnému riskování a hazardování se svým zdravím. Budete také řešit nějaké úřední záležitosti spojené s cestováním, něco, s čím jste nepočítali, ale nakonec to také dopadne dobře.

Vaší runou na červen je Ansuz, runa komunikace. Radí vám nedat se, komunikovat a nechat se při tom vést svou intuicí. 

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Štíry.

Přečtěte si podrobný horoskop na červen pro Štíry.

Střelci

V červnu budete pilní jako včelky a s výsledky své práce byste měli být i spokojení.

První dekáda by mohla být pro vás trochu náročnější, protože budete mít starost o všechny kolem sebe. Budete řešit nějaké úřední záležitosti nebo zkoušky, případně věci, které se táhnou už delší dobu. Druhá dekáda už by měla být šťastnější, mohli byste si užít i nějakou zajímavou cestu. I v rodinné oblasti by se mělo uklidnit a vyřešit vše, co vám dělalo těžkou hlavu, takže konec června už by měl být oproti tomu začátku mnohem spokojenější.

Runou pro vás na červen je Algiz, ochranná runa, díky které se nemusíte ničeho bát. Když se pro něco rozhodnete, měli byste za tím jít a nekoukat se na to, co tomu říkají ostatní. 

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Střelce.

Přečtěte si podrobný horoskop na červen pro Střelce.

Kozorozi

Na červen vám vychází karta Kolo štěstí a sami zjistíte, co to vlastně bude.

Štěstí vás čeká hned v první dekádě června, přinese radost, která se týká vašich jistot. Radost vám přinese i cestování a nějaké výraznější problémy by se vám měly vyhnout. Z hlediska vztahů by měla být hezká hlavně třetí dekáda. Lidé, kteří by vás mohli nebo chtěli vytočit, na to nebudou mít prostor ani čas.

Kozorohům bude v červnu nápomocná runa Isa, ochranná runa, která vám radí, abyste byli umírnění. Nepouštějte se do krkolomných věcí, které nemáte předem promyšlené. Snažte se držet zpátky, i když budete chtít někdy vypěnit. Ochrání vás to před nepříjemnými dopady.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Kozorohy.

Přečtěte si podrobný horoskop na červen pro Kozorohy.

Vodnáři

V červnu budete mít problém vyjít ze stojatých vod, z věcí, o kterých si myslíte, že se bez nich neobejdete.

Začátek měsíce by měl být příznivý, finančně si polepšíte, čeká vás i cesta, která bude ale spojena s nějakými výdaji. Dejte si pozor na to, kde co podepíšete, někdo by vás mohl oklamat. Pak ale přijde radost, hojnost a spokojenost a to vše by vám mělo vydržet až do konce měsíce. Jen se nenechte zatáhnout do starostí ostatních lidí, mohli byste se pak z toho dostávat velmi dlouho.

Runou pro všechny Vodnáře na červen je Hagalaz, která říká, že co vás nezabije, to vás posílí. Přináší s sebou období, kdy poznáte, jak dokážete být silní. 

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Vodnáře.

Přečtěte si podrobný horoskop na červen pro Vodnáře.

Ryby

V červnu vás čeká nějaký posun, uzavření nějaké životní etapy.

Hned začátkem června uzavřete nějaké věci, ať už nepříjemné, nebo příjemné. Ti, kteří mají sklon ke zdravotním potížím, by měli být v tuto dobu opatrnější. Z hlediska citů, hlavně ve stálých partnerských vztazích, by mělo dojít k posílení. Přijdou i různá společenská setkávání, která vám udělají radost a dozvíte se díky nim spoustu nových podnětných informací. Celý tento měsíc by pro vás měl být velmi příznivý a dopřejete si to, co jste si dlouhou dobu museli odříkat.

Vaší runou na červen je Dagaz, která symbolizuje rozbřesk, svítání. Ukazuje přechod do nové etapy, jako když po temné noci vzejde Slunce. 

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Ryby.

Přečtěte si podrobný horoskop na červen pro Ryby.

Návštěva kartářky vám může hodně pomoci, ale taky hodně uškodit

Návštěva kartářky: Co s vámi může udělat?

reklama

Související témata: výklad z karet , kartářka , helen stanku , znamení zvěrokruhu , runy , tarotové karty , červen 2021 , horoskop květen , věštba červen , horoskop červen

reklama

Přečtěte si také

reklama