zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Velká věštba na červenec podle kartářky Helen Stanku

Velká věštba na červenec podle kartářky Helen Stanku
Autor: archiv FTV Prima Velká věštba na červenec podle kartářky Helen Stanku
Helen Stanku , Vydáno: 26.06.2020
Co vás čeká v krásném měsíci červenci? Čeho je dobré se vyvarovat a co byste naopak neměli promeškat? Mnohé vám mohou odhalit karty nebo runy. Přečtěte si předpověď pro své znamení zvěrokruhu, kterou z karet a run vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

reklama

Berani

V červenci budete vyrovnávat své finance, můžete i flirtovat a být zamilovaní. Všeobecně karty ukazují spokojenost v lásce. Také budete více komunikovat, získávat a předávat informace.

Po finanční stránce byste na tom měli být slušně. Buďte ale velmi opatrní na cestách a v dopravě. Z malé nepozornosti se může vyklubat větší problém a zbytečné výdaje. Může se to týkat i nějakého sportu. Pohybujte se tedy s rozvahou, abyste se vyhnuli nepříjemnostem.

Runou pro tento měsíc je Kenaz, která vám bude prozařovat všechny možné chmury a špatné situace, kterých by mělo v červenci naštěstí být poskrovnu. Jako amulet vás tato runa bude chránit, abyste i tyto situace ustáli za všech okolností dobře.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Berany

Přečtěte si podrobný horoskop na červenec pro Berany

Býci

Vy budete v červenci velmi pilní, nesmíte to ale moc přehánět, zůstaňte nohama na zemi, aby vám to, co zasejete a budete opečovávat, bylo i přáno. Pokud možno se nehádejte se staršími lidmi, hlavně ženské energie kolem vás mohou být složitější. V partnerských vztazích vám to může tento měsíc vycházet víc než dobře, jen se tím příliš nechlubte, mohlo by to vyvolat u ostatních až nevoli nebo závist. V červenci může skončit i nějaké přátelství, protože přijdete na to, že to pro vás nebylo to pravé. V práci přestojíte nějakou bouřku, možná dostanete i zajímavou nabídku.

Runou pro červenec je Raido, která vám dává náhlý poryv energie, která je pro vás velmi potřebná a posune vás dál. Tato runa vás bude chránit, abyste se v těchto nových energiích dobře zorientovali a aby vám všechno klaplo.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Býky

Přečtěte si podrobný horoskop na červenec pro Býky

Blíženci

Vás čeká v červenci hlavně komunikace, učení se novým věcem. Nové informace vás možná budou tlačit do toho, abyste si udělali pořádek a zbavili se toho, co vám přestalo sloužit, abyste udělali ve svém životě změny. Někdy taková čistka nemusí být příliš příjemná, ale přinese zase svěží vzduch, tak se toho neděste.

Pořádky si můžete dělat i ve vztazích na pracovišti, může se objevit i nějaké nedorozumění. Nemusíte za sebou okamžitě pálit mosty, druhá strana může mít v něčem také pravdu. Krásné karty vycházejí pro vaše osobní vztahy. Také finančně byste strádat neměli.

Runou pro tento měsíc je Manaz. Hlídejte si, abyste nebyli za bolestínky a stěžovatele. Tato runa může někdy ukřižovávat vaše ego. Je to ale důležité z hlediska toho, abyste také vnímali potřeby lidí kolem sebe a až potom také ty své, a posunete se dál.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Blížence

Přečtěte si podrobný horoskop na červenec pro Blížence

Raci

Červenec bude pro vás měsícem lásky, radosti, ale i práce. Udělejte si v práci pořádek, nenechte se zbytečně využívat. Finančně by se vám mělo dařit, jen to nebude úplně zadarmo, jako ostatně nikdy. Možná bude nutná i péče o nějakého staršího člena rodiny, nemusíte se ale bát, nebudete na to sami. Budete potřebovat i vypnout a odpočinout si.  

Runou pro tento měsíc je Inguz, která vám pomůže zhmotnit vaše přání a sny. Stačí, když si ji budete nosit s sebou a ona vás podpoří a dokáže ochránit. 

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Raky

Přečtěte si podrobný horoskop na červenec pro Raky

Lvi

V červenci budete muset lehce vyjít ze stojatých vod. Možná toho bude ze začátku až moc, na chvíli se připravíte o své pohodlí, ale bude to pro dobrou věc jak ve vztazích, tak v práci. V citové oblasti byste měli být spokojení. Jen může přijít moment, kdy se budete chtít vymanit ze stereotypu a podniknout nějaký výlet. Mohou se objevit i obavy o práci, které potrvají jen krátce, než přijdete na způsob, jak se vypořádat s nepříznivými pracovními aspekty a dokážete přijmout nová rozhodnutí nebo informace. 

Runou pro červenec je pro vás cestovní runa Raido, která vás bude na všech vašich stezkách chránit.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Lvy

Přečtěte si podrobný horoskop na červenec pro Lvy

Kartářka Helen Stanku
Autor: Pavel Ovsík Kartářka Helen Stanku

 

Panny

Červenec bude pro vás zpočátku velmi analytický, budete zvažovat své možnosti tak, abyste stihli všechny své pracovní povinnosti a zadělali na úspěch do budoucna. Bude potřeba si svůj diář dobře zorganizovat, aby se to na vás nehrnulo ze všech stran. Nemusíte se ničeho bát, máte ochranu shůry. Některé věci nemusí vyjít, vzápětí je ale nahradí jiné, které vám to vynahradí. V citové oblasti vám vycházejí nádherné karty a bude dobré, když si vyčleníte svůj čas pro sebe a své přátele a zavzpomínáte společně na staré dobré časy. 

Runou pro tento měsíc je Laguz, která vám doporučuje, abyste se řídili intuicí. To znamená, že když z něčeho máte radost a chce se vám do toho, tak je to správné. Když se ale do něčeho musíte nutit, tak je to rozum. A právě intuice bude mít tento měsíc zelenou.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Panny

Přečtěte si podrobný horoskop na červenec pro Panny

Váhy

Červenec pro vás bude plodný, zahojíte se finančně a pracovat budete někdy více, než je zdrávo. Čeká vás hodně komunikace a také investice. Možná uděláte něco, co byste nikdy předtím neudělali, ale máte ochranu shůry, takže to bude s dobrým výsledkem. Ve druhé polovině měsíce vás čeká cestování. Cokoli by se dělo v červenci nepěkného, proteče to kolem vás a jen o kočičí chlup se vám to vyhne.

Runa pro tento měsíc je Isa a nabádá vás k tomu, abyste se udrželi v klidu, na všechno se dívali s nadhledem a nenechali se vtahovat do nějakých přílišných emocí a vášní lidí kolem sebe.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Váhy

Přečtěte si podrobný horoskop na červenec pro Váhy

Štíři

Pro vás bude červenec hlavně o pevném zdraví a učení se novým věcem. Možná budete trochu pochybovat o smyslu své práce. Přijmete všechny pracovní nabídky, které přijdou. Čeká vás i příliv nových informací a budete se doslova kochat radostí z poznání. Ke konci měsíce vás čeká i nějaký výlet, který vám udělá radost. Nenechte se zviklat tím, že máte spoustu práce a že vás ostatní potřebují. I vy si potřebujete odpočinout. Ve vztazích se toho příliš nebude dít. Může přijít erotické jiskření, ale jinak žádné výrazné události, které by měly dlouhodobý dopad, nečekejte.

Runou pro tento měsíc je Thurisaz, která vás bude chránit před tím, aby vám ostatní lidé házeli klacky pod nohy, aby vás jakýmkoli způsobem zneužívali. Možná budete mít pocit, že věci nejdou tak, jak byste chtěli, zejména v citech. Z hlediska vztahů by možná bylo dobré si takovouto runu opatřit a nechat se od ní chránit.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Štíry

Přečtěte si podrobný horoskop na červenec pro Štíry

Střelci

Červenec bude pro vás komunikační měsíc, čekejte spoustu nových informací. Měli byste si dávat pozor na ostré jazýčky ve svém okolí, ale možná i na ten svůj. Budete ale diplomaté, takže byste vše měli zvládnout dobře. V práci nečekejte žádné výrazné změny, spíše menší, pomalejší, ale jisté. Čím víc budete chtít s věcmi pohnout, tím víc vás to bude tlačit do nějakého tempa, které vám bude muset vyhovovat, i když bude třeba pomalejší. Budete se muset přizpůsobit okolnostem. Pokud to všechno přijmete a vezmete v klidu, vše se srovná a věci půjdou tak, jak byste chtěli a budou pro vás přínosné.

Na červenec pro vás vychází nádherná runa Wunjo, která symbolizuje radost, pojí lidi v celek a brání před slzami.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Střelce

Přečtěte si podrobný horoskop na červenec pro Střelce

Kozorozi

Červenec bude pro vás velmi ziskový, ale i rozježděný. Budete hodně cestovat a budete si to užívat. Karty vám věští velmi příjemný začátek měsíce, pak vás čeká nějaká přestřelka s partnerem, takže buďte opatrní, nepřehánějte to s flirtováním. Nakonec to ale vše dopadne dobře. Finančně se vám také bude dařit.

Runou pro tento měsíc je osudová runa Pertho. Nic nepodceňujte. Pokud se někde vyskytne problém, okamžitě ho zažehnejte, protože to, co si nastavíte tento měsíc, vám bude určovat život ještě dlouhou dobu.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Kozorohy

Přečtěte si podrobný horoskop na červenec pro Kozorohy

Vodnáři

V červenci půjdou věci docela rychle a také vás čekají zkoušky z hlediska vašich vztahů s okolím. Naštěstí jsou to jen zkoušky a toto období odezní. Vy si musíte jen věřit, abyste to všechno zvládli. Někdy nemusí jít věci tak, jak byste chtěli, zejména na pracovním poli, ale nezoufejte. I když se to všechno možná protáhne, spousta věcí by se vám nakonec měla podařit. Chce to jen výdrž a píli a v druhé polovině měsíce by se vše mělo pohnout. Ve vztazích bude dobré to příliš nepokoušet a vážit si toho, co je.

Runou pro tento měsíc je ochranná runa Algiz, která vás dokáže protáhnout i tím nejhustějším houštím, aniž byste měli jediný škrábanec.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Vodnáře

Přečtěte si podrobný horoskop na červenec pro Vodnáře

Ryby

Hned začátkem července vás čekají nějaké změny. Pak přijmete nové informace, věci nastavíte přesně podle sebe. Je potřeba se svého odhodlání držet a jít si za ním dál. Když ukážete svou sílu, není, kdo by vás v tom zastavil a omezil. V práci možná budete jednat o slušnějších pracovních podmínkách a mohlo by to i vyjít. Je potřeba se ale nebát říct si o spravedlivou mzdu za svou dřinu, zkušenosti a um.

Runou pro tento měsíc je Laguz , která říká, že máte používat i svou intuici, vyladění se na druhé lidi, a dosáhnete toho, co chcete.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Ryby

Přečtěte si podrobný horoskop na červenec pro Ryby

reklama

Související témata: věštba na červenec , věštba na měsíc , výklad karet , kartářka Helen Stanku , předpověď na měsíc , horoskop na měsíc , horoskop na prosinec , horoskop na červenec , předpověď na červenec , výklad z run , runy

reklama

Přečtěte si také

reklama