zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Velká věštba na listopad pro Berany

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Helen Stanku , Vydáno: 25.10.2021
Co čeká Berany v měsíci listopadu? Na co byste si měli dát pozor, čeho se vyvarovat a co byste naopak neměli promeškat? Přečtěte si předpověď na listopad, kterou pro Berany z tarotových a mariášových karet a také run vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

reklama

Co říkají tarotové karty?

Na listopad pro vás z tarotových karet vychází Eso disků. V tradičním pojetí tato karta říká, že se budete starat o své jistoty a bude vám přáno a zároveň značí i boží požehnání.

Věštba listopad - Beran
Autor: iStock Věštba listopad - Beran

Co říkají mariášové karty?

Podle mariášových karet můžete hned na začátku měsíce čekat nějaké překotné zprávy a věci, které bude nutné neodkladně řešit. Bude potřeba si nastavit určitý řád a některým věcem se budete muset přizpůsobit.Trochu váznout může komunikace a také budete nuceni zabývat se svými jistotami – ve vztazích, ohledně bydlení a toho, s kým žijete. Pokud to vše zvládnete, správně nastavíte a ukážete, že umíte být dobrými hospodáři, pak by pro vás listopad mohl mít vlídnou tvář.

Vaše runa na listopad: Urox 

Runa Urox
Autor: iStock Runa Urox

Tato runa je spojena se zemí, hospodařením a určitou intuicí. Říká, že když se do něčeho pustíte, něco vypěstujete, tak si to máte hlídat. Formou talismanu nese sílu, zdraví a hlavně energii.

Helen Stanku, Kartářky světla

Velký horoskop na listopad

Velký horoskop na listopad

Velký podzimní horoskop - Beran

Velký podzimní horoskop: Co čeká Berany v oblasti práce a peněz?

reklama

Související témata: výklad karet , kartářka Helen Stanku , horoskop měsíc , předpověď , tarotové karty , runy , horoskop listopad , věštba listopad , znamení Beran

reklama

Přečtěte si také

reklama