zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Velká věštba na listopad pro Blížence

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Helen Stanku , Vydáno: 27.10.2021
Co čeká Blížence v měsíci listopadu? Na co byste si měli dát pozor, čeho se vyvarovat a co byste naopak neměli promeškat? Přečtěte si předpověď na listopad, kterou pro Blížence z tarotových a mariášových karet a také run vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

reklama

Co říkají tarotové karty?

Na listopad vám vychází karta Sedmička holí, která je takovou zkouškou odvahy. Bude potřeba, abyste si věřili. Můžete mít pocit, že se vám ze všech stran sypou klacky pod nohy a tato karta vás učí, abyste to všechno zvládli a uvědomili si, že i se špatnými kartami se dá zahrát dobrá hra a vyhrát. Důležité bude koukat se tím správným směrem.

Věštba listopad - Blíženci
Autor: iStock Věštba listopad - Blíženci

Co říkají mariášové karty?

Trochu náročnější pro vás může být začátkem listopadu komunikace, hlavně v pracovní oblasti. A do toho se mohou dostávat nějaké hádky. Bude to chtít, abyste nebyli tak vznětliví a nakonec byste to všechno mohli celkem diplomaticky zvládnout.

Druhá dekáda by se mohla nést v přátelské rovině a mohla by být hezká i z hlediska osobních vztahů. Možná získáte zajímavé informace od lidí, které jste delší dobu neviděli. V poslední listopadové dekádě budete mít možnost přestupu v zaměstnání nebo se objeví něco podobného v pracovní oblasti. Každopádně budete potřebovat vnést do svého života určitý klid a rutinu.

Vaše runa na listopad: Wunjo

Runa Wunjo
Autor: iStock Runa Wunjo

Wunjo je velmi šťastná runa radosti, spolupráce, která jako talisman pomáhá proti depresím a umí tmelit lidi tak, aby táhli za jeden provaz. Stačí si ji namalovat a nosit s sebou.

Helen Stanku, Kartářky světla

Velký horoskop na listopad

Velký horoskop na listopad

Velký podzimní horoskop - Blíženci

Velký podzimní horoskop: Co čeká Blížence v práci a na co by si měli dát pozor?

reklama

Související témata: výklad karet , kartářka Helen Stanku , horoskop měsíc , předpověď , tarotové karty , runy , znamení zvěrokruhu , věštba listopad , horoskop listopad , znamení Blíženci

reklama

Přečtěte si také

reklama