zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Velká věštba na listopad pro Býky

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Helen Stanku , Vydáno: 26.10.2021
Co čeká Býky v měsíci listopadu? Na co byste si měli dát pozor, čeho se vyvarovat a co byste naopak neměli promeškat? Přečtěte si předpověď na listopad, kterou pro Býky z tarotových a mariášových karet a také run vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

reklama

Co říkají tarotové karty?

Na listopad vám vychází Trojka holí, což je karta, která říká, že si budete budovat zázemí, jistoty, dlouhodobou prosperitu. Budete se dívat na věci z dlouhodobého hlediska. A důležité bude, abyste si vše dobře poskládali a udělali nějaké zásoby.

Věštba listopad - Býk
Autor: iStock Věštba listopad - Býk

Co říkají mariášové karty?

Podle mariášových karet by se vám v listopadu nic hrozného dít nemělo. Budete se hodně věnovat pracovním záležitostem, jako kdyby přicházel nějaký větší řád. I ve svém soukromí si budete nastavovat pravidla vašeho soužití a díky tomu budete velmi spokojení. Velmi hezká by mohla být první listopadová dekáda. Ve druhé dekádě by vás mohl někdo překvapit z hlediska citů. A v poslední listopadové dekádě byste mohli mít trochu těžší hlavu ohledně výdajů.

Vaše runa na listopad: Hagalaz

Runa Hagalaz
Autor: iStock Runa Hagalaz

Hagalaz je runa, která by se dala přeložit jako kroupy nebo nepřízeň počasí. Někdy nebývá příliš šťastná, pokud si z ní člověk neumí vzít to dobré. A to je, že je potřeba si dát věci do pořádku a hlavně do rovnováhy, aby mohlo vše jít tak, jak potřebujete.

Helen Stanku, Kartářky světla

Velký horoskop na listopad

Velký horoskop na listopad

Velký podzimní horoskop Býk

Velký podzimní horoskop: Co čeká Býky v práci a jak na tom budou s penězi?

reklama

Související témata: výklad karet , kartářka Helen Stanku , horoskop měsíc , předpověď , tarotové karty , runy , horoskop býk , znamení Býk , věštba listopad , horoskop listopad

reklama

Přečtěte si také

reklama